Pribratie do zadku a bokov počas tehotenstva

5. jan 2024

Ahojte baby, som v 23.tt a vždy som mala väčšie a širšie boky a zadok. Žiaľ teraz v tehotenstve ako na potvoru najviac priberam práve do zadku a bokov. Bojím sa ze po porode mi to zostane.... mala som 75 kg pre tehotenstvom... teraz si prídem ako veľryba. Bruško ani nemám veľké skôr mi vybehla von slanina. Som zúfalá....

jaass
5. jan 2024

Absolútne nebuď zúfalá. Po porode budeš cvičiť a schudnes. Prvoradé je teraz dieťatko. Aby ste boli obidvaja zdravi 🙏 a gratulujem 😇 nerieš váhu prosím ťa, poznám toľko mamičiek čo chcú byť tehotné a ani po rokoch nedokážu. Ozaj, vaha nech ti to nekazí. Držte sa 💪

ivangeline
5. jan 2024

Vacsinu schudnes. ;)

f666
5. jan 2024

Ja som bola na tom podobne + stehná (odjakziva problem) pred otehotnenim 73kg a pred porodom tusim 96 a neskutocne rozsirene boky, stehna.. momentalne 2 mesiace po porode mam 82kg a uz budem zacinat s cvicenim, stravu postupne upravujem.. pomaly to ide, neboj😊

snowflakenel
5. jan 2024

Ja som zacinala na 54, teraz v 32 tt mam 68. Som na nervy z toho,,aj,ked tie kila nejako nevidno na mne, lebo som vysoka. Ale nevladzem na nohy, mam pocit, ze vazia tonu....

bytc20
5. jan 2024

haha ja detto. Pri synovi som pribrala 26kg, vacsina sla do stehien a bokov (moja problemova partia). A jasne, brucho som nemala este ani v 6.mesiaci, zato rit jak vestonicka venusa 😏 Po porode to islo dolu. Ja som sla z vahy 50kg.

veselo_neveselo
5. jan 2024

Neboj sa, teraz sa tym prilis netrap. Po porode pocvicis a bude lepsie.
A nezabudaj, ze ony sa tie panvove kosti tiez trochu poposuvaju pocas tehotenstva, tak sa boky mozu zdat sirsie, ale nie je to nutne "slaninkou".
Bud teraz na seba mila, netryzni sa, nenadavaj si - telo robi tak, ako potrebuje pocas tehu.

majlo1234
5. jan 2024

Haha, ja som tiez do bokov, stehien, ruk, chrbta, brucha riti, vsade, aj podnradok mam druhy😏

katka533
5. jan 2024

Ono sa panva roztahuje ,ja som mala 97 okolo bokov a po porode 115, postupne sa to vracalo ,ale samozrejme nie všetko

vhorvathova506
26. jan 2024

Ja už plavky nezoberiem no skôr nohavičky plavkové ale len kraťasy nejaké 🤣 strašne mám škaredá rit … všade fialove tmavé strie ale dúfam že mi to vybledne … sa čudujem, že na stehnách a na riti mám strie ale na brušku nemám a stále sa mi zväčšuje a zväčšuje som v 38+5tt a prsíčka och to mám strašne škaredé normálne sa hanbím pozrieť do zrkadla 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre