Široké boky v tehotenstve

15. mar 2024

Ahojte baby, tie ktoré máte širšie boky, panvu a väčšie stehná ako ste natom boli po pôrode? Ja som odjakživa bokatá a zadková😄 mala som pred tehu 75kg/170, ale teraz som v 9.mesiaci čaká dievčatko a teda polovica mi išla práve do bokov. Normálne vidím ako sa mi boky celkom dosť rozšírili... pribrala som dokopy 14kg ale boky, zadok široké a dokonca sa mi začali aj stehná suchat... som z toho strašne na nervy, lebo som čítala že tie boky ženám žiaľ po pôrode zostávajú.... je to pravda?? Verím tomu, že po porode sa za 600nedelie ta panva stiahne 😒 mate vlastnú skúsenosť?? Ďakujem ❤️❤️

aaadkaaa
15. mar 2024

Napis mi ip, poslem ti fotky😀snad ta neuvediem do depresie😀😀😀

cajchana
15. mar 2024

To su tie tehotenstva s dievcatkami 😅 Ja som nejake extra boky teda nemala, no uz mam 😀

nevenka
15. mar 2024

@aaadkaaa ja som rodila 4x, po kaznom coraz horsie. A to som nizka, tak vies asi, ako to vyzera. Plus velke prsia...nuz.. 🙈

aaadkaaa
15. mar 2024

@nevenka ja mam prsia po otcovi, boky po mame...mamu pred porodom volali "sirokorozchodny vozik", tak si vies predstavit😀

stanulienkat
15. mar 2024

To nebude len panvou, veď máš 90 kíl, co je teda dosť. Zostať ti to môže a nemusí. Len nezabudni, že už pred tehotenstvom si mala nadváhu.

autor
15. mar 2024

@stanulienkat to mi nevadí mojich 75kg sa mi páčilo, bola som spokojná a to je základ. Netúžim mat 50 kg, keby áno tak by som makala natom aby som to dosiahla 😊 nosila som veľkosť M co mi nepríde že by nosil človek s nadváhou. A za posledné nemôžeš súdiť človeka že keď má 75kg musí vyzerať tucne, nevidela si ma naživo a riadiť sa nejakými tabuľkami alebo BMI je blud. 100 ľudí so 75kilami 100 iných postáv 😁

saxana000
15. mar 2024

boky sa rozsiria.hoci som schudla.na povodnu vahu predtehotenske rifle ktore.neboli.strečove som uz nikdy nezapla .kosti ostali od seba rozostupene.je to aj tehotenstvom aj porodom..

valerie1618
23. apr 2024

Ahoj, ja som po porode neskutocne schudla (30 kg) a mala som postavu ako lusk. Teraz som opat tehotna a som tam kde predtym. Cez tehotenstvo som pribrala brutalne do bokov, celkovo som sa rozsirila. Zadok, stehna, boky a ruky. Po porode do roka som bola totalne fit, ale snazila som sa velmi, strava, cvicenie, kazdodenne prechadzky s kocikom. Urcite to das 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre