Príznaky tehotenstva

miriam1983
3. nov 2016

Dievcata kedy ste zistili alebo mali prve priznaky tehotenstva? Tlaky v podbrusku,pichanie,unava...vraj to niektore mamicky zistia hned na druhy den,mate niektora tuto skusennost?

medovka14
3. nov 2016

@miriam1983 myslíš druhy deň po sexe? To nejde 🙂 chvíľu to trvá, mne začali až dva či tri týždne po meškani menštruácie 🙂

moni244
3. nov 2016

Ja som take nic nemala, unava trocha okolo 12 tyzdna, pichanje, tlaky tak v 3 trimestri, ale kludne sa pozoruj a privolavaj si priznaky, ktore nic neznamenaju

kacenka_1
3. nov 2016

@miriam1983 ja som mala tiez raz priznaky vsetky co existuju a nebola som tehu, tak ako pise moni244, asi psychika ... a ked som zostala tehu, netusila som o tom, ziadne priznaky , az o mnoho neskor bolest prs, inak vobec nic...

nivea777
3. nov 2016

@miriam1983 ako vzdy pred MS mi bolo zle od zaludka asi tak 5 dni..bolelo ma podbrusko, aj prsia..piatok mala prist MS ale neprisla,nedelu ma zacali boliet krize tak sa mi to nezdalo a rano som spravila test a bum 2 ciarky.. prvy mesiac po zisteni som prespala :D

sibalka21
3. nov 2016

@miriam1983 Myslis hned na druhy den po sexe? :D Oplodnenie a uhniezdenie vajicka trva tak cca tyzden az 10 dni.... Cize je viac ako nemozne aby niektore baby citili ze su tehotne uz na druhy den od sexu .... Mohli mat pocit ze waa zadarilo sa a nahovarali si vselijake priznaky, ale realne priznaky urcite nie... Ja som bola dva krat tehu a prvy krat som to zistila na meskajucu MS a druhy krat tyzden pred MS ale to som mala o tyzden skor ovulku, cize ked som testovala opat na meskajucu MS

kwr
3. nov 2016

Ahoj, pri druhom tehu som.asi 4 dni po nechranenom.styku proste zaspala vecer o 9 pred telkou🙂 a kazdy vecer asi 4 noci za sebou🙂 a uz som vedela...asi tyzden nato som mala nieco ako ducha na teste a asi 10 dni od styku som uz mala pozitivny test.
Pri prvom tehu som tiez mala len hroznu unavu a bolest krizov velku, ale krize som pripisovala prechladnutiu a unavu zase tomu ze sme boli na predlzenom.vikende na Islande a tam.sme.chodili v zimnom naobliekani tak som myslela ze to mam z toho🙂 neskor mi bolo.na vracanie ale.ani pri jednom.tehu som.nevracala...

dudika11
3. nov 2016

no mňa netrklo, že som tehotná, ani ked mi meškal menzes 😀 v tom kolotoči čo som žila som si to ani neuvedomila, nie to ešte hned na druhý deň 🙂 ja som teda necítila nič 🙂 raz mi bolo nevolno, ale to som už vedela, že som tehotná 🙂 no a pri synovi to isté, len mi meškal menzes, urobili sme test a bolo 🙂

lucinka511
4. nov 2016

@miriam1983 urob si test a potom uvidis,nebud taka nedockava, zbytocne si budes nahovarat alebo sa stresovat,..ked ti nepride MS tak rob testy,ako sa hovori treba vyckat casu ako husa klasu,,okrem toho tychto temje tustrasne vela.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre