Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Prvé tehotenstvo som mala rizikové. Bude také aj druhé?

lilimoni
10. jún 2015

Ahojte maminky. Prve tehotenstvo som mala od druheho trimestra rizikove, kvoli ladvinovym zachvatom a nasledne horucky vzdy nad 39,5. 😒 bola som3 tyzdne v nemocnici, tyzden doma a potom to iste 😒 pri tychto zachvatoch a horuckach sa mi vzdy zacal spustat porod, co mi uspesne zastavili. Nakoniec sa dcerka narodila zdrava a na termin. Teraz sa snazime o druhe babo a mam slabeho dusika na teste 😀 myslite, ze moje dalsie tehotenstvo bude automaticky rizikove alebo pockaju, co na to moj organizmus? S oblickami nemam uz 4 roky ziadny problem 🙂 dakujem

bonaqa2013
10. jún 2015

@lilimoni čo tehu to iné...

janickacrazy
10. jún 2015

@lilimoni Ja som mala tiež prvé rizikové, druhé už nie a tretie zatiaľ tiež nie, tak dúfam, že ani nebude.

kacena4
10. jún 2015

@lilimoni ahojko ja mam za sebou 3 porody, prve 2 rizikove, lezala som v nemocke niekolko tyzdnov porodila skor, tretie - este v den porodu na obed som nakupovala v metre a vecer uz bola mala na svete, po termine. 😉 drzim palce nech ladviny daju pokoj. otazka je kolko mas rokov a ako to budes znasat ty. ja som 1 rodila v 25. 3 v 34 😀

lilimoni
autor
10. jún 2015

Dakujem babule. Takze ma hned "neodpise" ako rizikovu 😀 super. Prva sa narodila, ked som mala 22. Teraz mam 28 🙂

tslobik
10. jún 2015

no, to by aj mňa zaujímalo ako by to bolo so mnou. Prvé som bola v treťom trimestri na rizikovom, potom aj v nemocnici kvôli skracovaniu krčka a skorému otváraniu sa.....

dadulka256
11. jún 2015

porad sa s gynekologom na stránke www.poradnagynekologa.sk

lovelly26
11. jún 2015

@tslobik nemusis mat nic ... ja som mala to iste lezala som 3 mesiace prisne z toho 2 mesiace v nemocnici ... bolo to troska extrem ale maly sa narodil zdravy.. tentokrat nemame nic .. uz o takomto case som bola v nemocnici pri prvom a teraz je vsetko v poriadku. Je sice pravda ze som mala zakrok na krcku pred otehotnenim a dali mi to troska dokopy a asi to pomohlo ale nemusi to nastat... lekar ti povie ako to je ked ta bude vysetrovat 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli