Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lubkasofia
18. jan 2013

ja myslím že nie aj mne sa toto stalo a malinká je zdrava chvalabohu....

luciasveckova
18. jan 2013

KED SI HO NEVYPILA VELA TAK SA NESTANE NIC

zivika
18. jan 2013

@verculiq92 neboj, nic sa nestalo 😉

andrik78
18. jan 2013

@verculiq92 nič sa neboj keď mne pred vyše rokom meškala mrcha vôbec ma nenapadlo, že by som bola tehotná. Tak som sa jeden večer s kamoškou opila z čeveného vína všek to pomôže 😉 a ešte som bola aj fajčiarka. Počas tehotenstva som si v lete dala aj za pohár piva. Malá je v poriadku a keďže nie si alkoholička nemáš sa čoho báť. A držim vám palce nech to rýchlo zbehne 😉

verculiq92
autor
18. jan 2013

Ďakujem baby 🙂

angua27
18. jan 2013

prvé týždne, bábo ešte nie je napojené na telo maminy, pokiaľ sa nevyvinie placenta. takže neboj, neuškodila si mu. 😉

henikav
18. jan 2013

@verculiq92 urcite to neuskodi, dokonca aj neskor v tehotenstve ak si das maly polpoharik vinka, sampanskeho alebo male pivo raz za cas, to je v norme. Nevravim ze kludne pi alkohol, ale napriklad ked si na nejakej slavnosti, kludne si mozes dat na spodok poharika symbolicky vinko, tvrdy alkohol nie.

verculiq92
autor
18. jan 2013

@angua27
@henikav ďakujem 🙂 upokojili ste ma 🙂

cerez
18. jan 2013

Určite nie.

mirka_aa
18. jan 2013

ja som sa tiez opila v prvich tyzdnoch tehu lebo som o tom nevedela,a nie malo :P v prvych tyzdnoch je to vsetko alebo nic...ze bud potratis hned alebo sa nic nestane ..a kedze si tehotna tak sa nic nestalo 🙂

nicky07
18. jan 2013

ja som tiež nevedela že som tehu a poriadne som zapila koniec roka - mali sme koncoročnu akciu v robote nechybala ani cigareta a nie jedna a tu zrazu bum pozitivny test. A drobec je v poriadku. Presne ako pise @mirka aa ak by bol plod nejak zavažne poskodený dojde k spontannemu potratu o ktorom ani vela zien nevie. ale kedže je bábo v brušku a hlasi sa na svet tak je všetko v najlepšom poriadku... 🙂

culia1
18. jan 2013

Ja som sa dozvedela v 6tt+4 ze som tehotna a dovtedy som sa stihla 3.krat, ale riadne opit.A moj drobec sa narodil krasny a zdravy!
Kamoska mi vravela, ze 21 dni po oplodneni (a prirataj si k tomu este 14 dni pred ovulaciu = rovna sa tvoj 5. tt) je dieta chranene matkou a nic sa mu z alkoholu nestane. Tento zazrak vyprsi po 21 dnoch od oplodnenia.

moischaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anieli_1
18. jan 2013

@verculiq92 ahoj neboj sa nic...ja ked som bola s alexom tehu(nevedela som o tom) tak sme boli s mm sa zabavit to bol piatok a padla stavka ci vydrzim zarovno nim pit takze nie nevydrzala som niesol ma na rukach domov a v pondelok som bola u dr ze asi mam nejaky zapal a on ze som tehu v 6tt.....maly je zdravy jak buk 😉 ale tiez som mala obavu...

anicka87
18. jan 2013

@verculiq92 ja som tiez pila na akcii ked som bola na zaciatku, aj fajcila, dokonca som brala velmi silne atb, to som bola na zaciatku a nevedela ze som tehu. pytala som sa na to dokiho, lebo som sa velmi bala aby bolo babo v poriadku a spominal nieco o ze nemame este prepojene obehy alebo take nieco, proste ze sa to k malemu nedostalo.

maca1207
22. jan 2013

mne sa to stalo pri prvej dcerke 😉 zurka ako bejk,a o tyzden dve ciarky na teste 🙂 sok,ze snad sa malickej nic nestalo,zenska ma ubezpecila,ze nie a presne pocas tehotenstva za poharik cerveneho vinka sikludne aj tehotna moze dat,nie tvrde a samozrejme len ten poharik vinka;)..a teraz som opat tehotna a tiez sme mali oslavu a zas som pila vinko,tak uz sa nestrachujem,bo som toho ani moc nevypila a uz som poucena,ze to neuskodi...tak sa nestrachuj...gratulujem a drzim prstiky;)

adrrikaa
8. feb 2013

ahojte som tehotná 5 týždňov a stále mám také zvláštne bolesti na spodku bruška (na váječníkoch)....bojím sa, či to náhodou nemôže byť zápal a či to neuškodí dieťatku.....doktorovi som to aj povedala, ale nejako sa nevyjadril

annie2
14. okt 2014

@anicka87 ake antibiotika si brala? ak si este pamatas...

janka_mamka
14. okt 2014

Urcite nie. Ja som raz mala taku super knizku volala sa tusim krok za krokom od 1 tyzdna a tam pisali ze plod ma do 3 mesiaca okolo seba akusi penu ktora chrani babetko pred vonkajsimi vplyvmi cize aj pred alkoholom. A btw kniha pisali odbornici nebolo to len take hocico.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli