Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
13. apr 2010

jane ja by som tu slaninu z brucha dala dole hneď lebo v nedeľu mi krstna povedala ak by ma niekto predsa len stretol a šla by som bez maleho no tak sa ma opyta či som v 3 mesiaci 😠 no ta čo mam robiť a ešte pri kojeni ani na dietu nemôžem pomyslieť

leni ja mam strie až až a najhoršie je, že to nezmizne len vybledne 😠

lenocka84
13. apr 2010

jane dakujem, budemsa cervenat
snazim sa na nete najst nejake motivy, ale nejako nic neviem najst
neviete niekto poradit?

lusa889
13. apr 2010

Ahojte babule 🙂
pozeram ze dnes ste aktivne 🙂

lenocka problemy so zahou poznam, robi mi spolocnost kazdy vecer pred spanim, ale nejak som nic neskusala jednoducho som od unavy vzdy zaspala, ale uz ju mam aj cez den, tak sa snazil vela pit,
inak kraaasne fotka, si kocka 🙂

jane aj ja mam poradnu 21. len mne uz ster robila minuly tyzden, ale tiez je to posledna u mojej doki a potom uz pojdem na poradnu do porodnice

janefonda
13. apr 2010

garonka bola by som veeelmi zvedava, ako vyzerala tvoja krsna po porode. A ono je pravda, ze po cisaraku je oslabena brusna stena a je to o dost väcsi rozdiel davat brusendo do poriadku oproti normalnemu porodu. A ako vravis, teraz aj tak nemozes nejako dietovat a ani prehnane cvicit, inak by si dosla o mliecko. Podla mna kasli na krsnu a uzivaj si maleho 😉

janefonda
13. apr 2010

lusa cau, tak budeme naraz poradnovat 🙂 ja neviem preco ma dala az o mesiac, ale nejako to neriesim ved uz nastupujem pomaly do nemocky 😉

barbyes
13. apr 2010

jane, to je aká haluz 😀 takže budeš mať normálne odliatok? umriem 😀

janefonda
13. apr 2010

barbyes ale je to uplne super, aj ona to ma urobene a je to krasna spomienka. A potom malej natriem nozky farbou a otlacim ich na to brucho, to bude krasne 😀 a uz som premyslala, urobim z toho asi lampu 😉

garonka
13. apr 2010

jane no asi tak zatiaľ mi vadí len to brucho ale ak pozriem na maleho si poviem pche vyzeraju odomňa aj horšie 😕

lusa889
13. apr 2010

garonka kamoska zhodila pol roka po porode viac ako pribrala, to je kojenim a kazda z nas je individualna, je maleho a mm si aj tak najkrajsie a postupom casu budes aj pre sebe opat 🙂
mne podla toho nejakeho prepoctu co tu niekto davala link vyslo tolko tuku ze som radsejj ani nenapisala 😠 a zatial mam z toho ftip, .... 🙂

janefonda
13. apr 2010

aj tak je najhlavnejsie, aby sme sa my citili dobre. Kazda sa musi so sebou vyrovnat, tehotenstvo zmeni kazdu zenu a je to uplne normalne. Ja s mm si robime srandu, ze som taky slonik, hrosik, tucniacik....proste vsetko gulatucke a co. Je to zlate, ved predsa v sebe mam cloviecika, ktory vzišiel z nasej lasky 😵 To je teraz to najhlavnejsie 😉

lusa889
13. apr 2010

aj ja som stale hrosik a tulen, a je to krasne, aspon mne sa to paci, a co bude potom, ....... mozno stale hrosik tak sa s tym nejako hadam vysporiadame, hlavne nech je mala oki 🙂

lenocka84
13. apr 2010

baby ja som si myslela ze ake velke brucho mam ale vobec nie
na niektorych fotkach kde by ho malo byt vidiet, nie je

lenocka84
13. apr 2010

baby a keby ste mali nejaky motiv na fotku, hodte do IP ho vobec netusim co este fotit
nech skusime

barbyes
13. apr 2010

leni, ty máš ten set macko sníček v žltej?? ja som si to tiež objednala a čakám kedy dorazí 😀 sranda 🙂

jjana17
13. apr 2010

ahojte, ja som bola aj pred tehu pevnejsia, a teraz sa mi tak vidí že sa mi postava ako tak pravila a tolko co mi brusko vyšlo, ale hlavu si z toho vobec nerobim, ved kila na vyse je to najmenej, hlavne je nech sa babatko narodi zdrave, ja som za tych 6 mesiacov tehu zatial pribrala 5 kg co si myslim ze je celkom slusne, aj doktorka ma vcera pochvalila ze je to fajn u mna s priberanim, ze ma take expertky co tolko priberu za mesiac, tak to si ale neviem predstavit,,,

lusa889
13. apr 2010

mne sa darilo do takeho 7 mesiaca, do dnes som pribrala skoro 14 kg, ale nejak mi to neprekaza, nemam pocit ze som ako lokomotiva, pribrala som trochu aj na stehnach, co sa dalo cakat kedze musia udrzat mna aj brusko 😀

happy8051
13. apr 2010

myslim si, ze podstatne je aby babatka boli v poriadku... poznam u nas v meste babu, co je tak egocentricka a zatazena na svoju postavu ze cele tehotenstvo zamerne zvracala vsetko co zjedla.... dieta sa narodilo v termine s vahou 1900 g...

lusa889
13. apr 2010

happy, z tej bude mamicka jak lusk, ..... 😖 taketo praktiky nepochopim, ale ....... kazda sme ina

barbyes
13. apr 2010

ježiši, to čo je za kravu 😲 načo majú takéto husy deti, ubližuje mu ešte v brušku, čo je vadná? neverím, že to bude bez následkov, veď to nie je normálne 😠 😠

lenocka84
13. apr 2010

barby ja nemam ziadny set
ak mas na mysli tu zavinovacku to je samostatny kus

happy8051
13. apr 2010

nuz... ja som sa tiez nad tym pozastavila, ze asi nie je normalna.... ako argument vtedy povedala niekomu ze: vobec som neplanovala to dieta.. a ked uz, nenecham si nim do.... postavu!!! .......

jjana17
13. apr 2010

happy to nemyslis vazne,,,,to musi byt ina krava,,,,radsej ovocie zeleninu budem jest ,ale ved to babatko nemohlo potom dostavat vsetky ziviny

mirka12011
13. apr 2010

omg happy to co za kravu?

happy8051
13. apr 2010

ona je celkovo divna... aj v porodke robila halo ako ona chuda musi trpiet a tak... skoda reci....

jjana17
13. apr 2010

no mne co hovorili baby ze jedna co lezala s nimi na porodke cakala dvojicky po umelom oplodneni a asi sa otvarala tak ju hospitalizovali a ze baby normalne odchadzali z izieb ze co tam ona stvarala ze museli doktora volat ze ked ju babatko koplo tak ona si capla po bruchu a tak,,,,,niektore su fakt cudne a hlavne ze to mala po umelom oplodneni takze to musela chciet

mirka12011
13. apr 2010

babenky a co ja som pocula znama rodila a volali k nem porodnika a k tomu zacala rodit aj romka, tak doktor odrodil znamu a isiel za romkou odrodil ju a tak jej povedali, ze ma postihnute babatko....porodnika volali z plesu takze prisiel odrodit a mal sa tam vratit...no ked jej povedali ze ma postihnute babo tak mu povedala, ze pan doktor ta si ho nechajte ja take dieta domov muzovi nemozem doniest...ze tak ho pocut vrieskat po pacientke nepoculi, ako taku kravinu moze povedat....

jjana17
13. apr 2010

mirka no romky to je specificka kategoria nasich porodnic, tam ked rano odrodia tak ujdu vecer za muzom mu dat, ze to je uz dlho rocna prax tych doktorov tam, normalne par hodin po porode ujde a ide sexovat s muzom, lebo ze keby to tak nespravila tak ju necha!!!!chapes to ako sa az rozum zastavuje,,,,len co je zaujimave ani infekciu nechyti ani jej nic nie je normalka rano pride na oddelenie a funguje do vecera tam normalne a vecer zase ide domov

janefonda
13. apr 2010

Leni mas IP 🙂 dufam, ze nie neskoro, pisala som pracu tak som sem radsej ani kuk. Teraz desat min. pauza a pokracujem 😠

lenocka84
13. apr 2010

jane dakujem
som kuk, on sa viac specializuje na exterier, my potrebujeme viac na atelier

ale aj takdakujem, to zase druha fotografka skor pouzije

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre