Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
23. apr 2010

uz odsavacky sa preberaju? hihi aku mate? ja chcem kupit ale neviem ci budem mat mliecko....

mirka12011
23. apr 2010

lusa poslala som IP...
tadotami ty niesi na facebooku?

vejula
23. apr 2010

todami tak tomu sa povie náhodička dostať tri rovnaké odsávačky 😅 Inač si z nitry??? ja som tam študovala 5 rokov 😉

Pridám nejaké nové foto nášho valibuka 🙂

mirka12011
23. apr 2010

veji ahoj no rozkosny je vidim ze si prala 😉 tak ako fajne sa mu spinka u maminy...

tadotami
23. apr 2010

manualna mandela.ak ju niekto chce nech sa ozve cez ipecko.
miri....pre mna je facebook spanielska dedina.vobec tomu nerozumiem ☹

tadotami
23. apr 2010

vejula........byvam tam asi 8rokov ale pochadzam z vrboveho.

mirka12011
23. apr 2010

tadotami aj pre mna bola spanielska dedina ale uz som sa zorientovala 😀
inak plienky skoro totalne suche mam 😀 prefuklo ich este taku hodku a mozem ich zbierat 😅

mirka12011
23. apr 2010

lusa kukucla si? ukazalo ti neviem ci vidia aj ludia ktorych nemam medzi priatoloch tak mi daj vediet ked tak to zmenim.... 😉

tadotami
23. apr 2010

pokec som zvladla ale hento mi dost zlozite pride.uz miasi mozgove bunky starnu ked to nechapem.som asi v kritickom veku 😀

mirka12011
23. apr 2010

😀 no tak na pokeci nemam taketo fotky zo svadby len normalne.... 😉
inak zjedla som 2krajce chleba so salamkou a teda ja som pazrava....
co varite dnes?

tadotami
23. apr 2010

ja francuzske zemiaky 😝

lusa889
23. apr 2010

mirka pozri FB, ja netusim co dnes budem varit ale od rana som hladna jak vlk stale by som nieco jedla, .... nema to konca kraja

vejula
23. apr 2010

jaj mirka no v tom našom jednoizbaku je to bojové, fakt že an poriadne nemam kde povešať prádlo, no ale snažíme sa to nejako vtesnať všetko 😅

mirka12011
23. apr 2010

hmm ja mam gulas 😀 ale to si prv musim vziat tabletku proti opuchom bo je tam aj sol 😀
babenky dnes nepratate?
mna to caka zajtra no uz vidim ako zasa sa mi bude chciet budem funat a funat 😉

lusa889
23. apr 2010

tadotami, francuzaky luuuubim, len sa mi s tym nechce prplat a mali sme minuly vikend od svokry, ...

lusa889
23. apr 2010

veji, s jednoizbakom sucitim ja mam 1,5 a tiez mam pocit ze je obcas nafukovaci 😀
miri pratat? dnes? este podumem ci sa mi zajtra bude chciet, ked je take pocasie som rada ze sedim a viem vstat, sak vysavac neutecie, ci hej? 😀

mirka12011
23. apr 2010

lusa ty poznas nadu szepesiovu?

vejula
23. apr 2010

lusa 😀 😀

jjana17
23. apr 2010

ahojte, uz tak som dnes zvladla navstevu zubara,,,,,to bolo katastroooofa ,,, ale este ze existuju injekcie,,, 🙂 🙂

tadotami
23. apr 2010

ako som oma tk ma prestalo varenie bavit.poobede ked sa dovali rodina domov zjedli by aj mna.ani ze ahoj mami len co si dnes varila?ked sa ich opytam co mam varit tak ze im je to jedno a ked navarim tak to nelubia.lezu mi s tym na nervy.

jjana17
23. apr 2010

vidim ze pisete o papkani,,,,,,na ranajky som si dala tresku a rozky teraz papat nemozem az o hodku ale na obed robim rizoto,,,,tak sa nan tesim

tadotami
23. apr 2010

jjana ahoj.tak ja teda rizoto nemusim.vcera som jedla polievku s klobasou a muz mi musel v lekarni kupit talcid lebo som mala take palenie zahy ze az.

jjana17
23. apr 2010

no my to s mm zase lubime a dnes je doma tak mi aspon masko nakrajal a teraz niekam vybehol tak pride az okolo 2hej, tak dovtedy mam cas na PC

mirka12011
23. apr 2010

no teda jjana ja som mala tiez dnes zubara ale dnes nerobi tak ma preobjednali na stvrtok no uz sa tesim dufam, ze to stihnem pred porodom 😉 lebo to uz 2x mam zmeneny termin nieze by som uz rodit sla to nie...

mirka12011
23. apr 2010

ja som vcera mala granadir 😅

jjana17
23. apr 2010

jaj vies co bola som si dat minule orazit knizku a zistil ze namam preventivku a nasiel mi 2 kazy jeden vacsi a druhy malinky, no ale kedze som nemala preventivku 1.5 roka tak som si vcetko cvakala, no dnes som tam nechala 29.50 skoro ma otocilo

jjana17
23. apr 2010

ja som castokrat z toho varenia zufala, normalne mavam okno ze co spravit

lusa889
23. apr 2010

mirka, sme spoluziacky zo zakladky 😀 svet je maly co ti poviem 🙂
tadotami, to si viem predstavit, poznam to aj z domu z pohladu dieta, aj teraz z pohladu "kuchar" ked sa mm pytam co mam varit tak tiez mi je jedno, ked navarim vsetko zje bez hundrania ale ked niekedy poviem, oki, tak ja mam chut na spenat tak to radsej nie, ani francuzaky ani toto ani hejto, .... tak ako mu je to jedno??? hruuuza

mirka12011
23. apr 2010

no to je moja suseda teda ex suseda 😀

mirka12011
23. apr 2010

ja som dlho spagetky nemala
juj musim spravit rychle jednoduche a fajne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre