Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mirka12011
28. apr 2010

no cakala som vyssiu sumu 😀 ale tak 10EUR za plombu je teda masaker .....

jjana17
28. apr 2010

no babenky to je tema pre mna ako vysita, ja mam panicky strach zo zubarov, a kedze som minuly rok nebola na preventivke takze teraz ked som isla som si zaplatila vsetko cize jeden zub ked mi opravoval tak som tam nechala 30€!!!! tak som nadavala ze som nebola pred rokom ako mi to vychadzalo, nuz ale za sprostost sa nesu nasledky

lusa889
28. apr 2010

to je pravda, ja som zabudla ze ta cena je asi za predpokladu ze mas preventivku za minuly rok,
lutsine s tou hygienou to je pravda, mne stale ked som na preventivke povie zubarke kedy mam ist znova na hygienu ale bychadza to tak raz . dvakrat rocne 🙂

lusa889
28. apr 2010

babule idem ja kus popratat, ozvemm sa neskor, 🙂

tadotami
28. apr 2010

lusa pripajam sa 🙂

jjana17
28. apr 2010

fnuk to tu ostavam sama???

mirka12011
28. apr 2010

lusa preventivu mam

jjana17
28. apr 2010

mirka tak to platit budes v pohode pokial ju mas

mimi21mimi
28. apr 2010

jjani ja som opat tu 🙂 mala by som ist trochu upratovat, ale prave som sa najedla, tak sa mi niiic nic nechce.... co noveho?

elko69
28. apr 2010

baby prave mi pisala sestra ze si ju nechali uz v porodnici a ze do par hodin by babo malo byt na svete,uz sa tesim,dnes sa mi narodi moje prve krsnatko....juj uplne som taka vo vytrzeni cela...

tadotami
28. apr 2010

ja som si to rozmyslela 😀 nic sa mi nechce 😅

jjana17
28. apr 2010

jej super mimi,,,,tak tak treba oddychovat, dnes ako som bola na krv tak mi dala sestricka taku karticku na vyplnenie a na dalsej poradni mi da nejaky kufrik prenatal box ,,,,,,tebe ho uz dali?

mimi21mimi
28. apr 2010

graatulujem elko 🙂.... sestra tiez rodi v Trnave?

mimi21mimi
28. apr 2010

jjani, mne davali len ten kufrik na prvej poradni zatial.... tento este nie, ale mozno ma to caka o dva tyzdne na poradni 🙂

lutsine
28. apr 2010

Elko tesim sa s tebou, ze v takyto krasny datum 28.4... 🙂 ja mam dnes narodeniny 27 🙂

elko69
28. apr 2010

mimi no s dr. Lahkym by mala... 🙂 uz sa tesim strasne ked mi zazvoni mobil a tam mms malinkej...

elko69
28. apr 2010

lutsine blahozelam teda.... 🙂 no hadam to teda dnes bude ze ju mala nebude trapit dlho,uz jej zacinaju bolesti a uz je na 4 prsty otvorena..

tadotami
28. apr 2010

lutsine.......gratulujeeeeeem.hlavne vela zdravicka 🙂 🙂 🙂

lutsine
28. apr 2010

No tak to uz bude rychlo....zachvilu zavola,ze mala je na svete.. 🙂

elko69
28. apr 2010

no to dufam,uplne som taka happy strasne...neviem sa dockat a potom jej budem len zavidiet ze ona uz ma malinku pri sebe a ja si este pockam,ale tesim sa na malicku ako ju popestujem uz konecne...

mirka12011
28. apr 2010

elko v ktorom tt je sestra? jej tak dzime palce nech ma lahky porod.....

jjana17
28. apr 2010

lutsine,,,,vsetko len to najlepsie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mimi ja som zatial nedostala vobec nic,,ani na prvej poradni, co bolo v tom kufriku co si dostala

tadotami
28. apr 2010

elko na nej si to mozes odskusat 🙂

mirka12011
28. apr 2010

jejej lutsine gratulujem aj ja 😉

mimi21mimi
28. apr 2010

jjani, tam boli vzorky pracieho prasku a avivaze a takeho olejceka proti striam. a potom este nejake reklamne letaky, casopisy atd....

elko69
28. apr 2010

mirka vcera mala termin...ona ale pribrala asi 6 ci 7 kg,mala asi nebude az tak velka...no uvidime

tadotami no ved aj to....hehe

mirka12011
28. apr 2010

ja som namiesto olejceka na strie mala cumlik...

elko69
28. apr 2010

ja som nedostala ziadny kufri,vobec...

mirka12011
28. apr 2010

elko by si sa cudovala kamka pribrala pocas tehu len 6kg a mala sa narodila 3900 g mala....

jjana17
28. apr 2010

elko ale moze mat dobru vahu malinka, jedna kocka pribrala 5 kg a drobec jej vazil okolo 3 kg,
tak to prezivas s nou,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre