Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

tadotami
4. máj 2010

barby jasne ze mozes cvicit.ale myslim ze pri malej sa nacvicis dost 😀

elko69
4. máj 2010

barbyes sestru prijimali ked bola n a4 prsty otvorena a behom 2 hod porodila...

mirka12011
4. máj 2010

barby 😀 😉 😝 no teda

barbyes
4. máj 2010

elko a čo závidíš? mne to asi nejako nepáli ☹
aj ja chcem porodiť behom 2 hodín 🙂

barbyes
4. máj 2010

verím, že sa pri malej nacvičím dosť, ale na bruško sú najlepšie brušáky a na tie moje kulturistické ruky činky, to malá dole nedá. zadok pri nej asi vybehám 🙂 toho sa nebojím 🙂

mirka12011
4. máj 2010

barbyes ja neviem ci sa otvaram ci nie mna gynekolog skontroloval zrobil sono a vypisoval papier do nemocnice a ja som sa nic nepytala vystrasena a nervozna som isla do nemocky tak kurnik ja nic neviem 😅

tadotami
4. máj 2010

tak ja bola na 3-4 otvorena a pobudla som si v nemocke.ako super obdobie.na gynde kde vedla mna lezali zeny po operaciach maternice atd.

lulu4
4. máj 2010

barby: ten babylove z DM co pisala Mirka, nemusi sa pred kojenim umyt a nestoji ani vela tak do 2 Eur

tadotami
4. máj 2010

baby tak ja koncim lebo by som aj upratat mohla trochu.

jjana17
4. máj 2010

mirka chcem sa spytat vas kontroluje zo spodu pri kazdej poradni doktor? lebo ja najskor na kozu vybehnem skontroluje ulozenie maternice, krcok mne to vzdy doktorka hovori ze co robi a potom sono

lulu4
4. máj 2010

barby: veru veru cvicenie nas caka po porode asi kazdu z nas... nieco dame hned dole, aj tym kojenim ide nieco dole ale hlavne hned po cisarskom sa neda asi take 3 mesiace lebo to je maternica zasita ci co ze by sa stichy potrhali, kamoska zacala az teraz cvicit pred nedavnom po cisaraku a mala bude mat uz pol roka pomaly... jej to stale zakazovali a to pribrala 25kg pocas tehu

mirka12011
4. máj 2010

jani ano pri kazdej poradni ma kontroloval gynekolog neviem ako to bude robit porodnik hi poviem ti potom 😀

barbyes
4. máj 2010

aj ja chcem upratovať, mi to nedá... 😠 kopec vecí na žehlenie tam mám a.... no dúfam, že povie v Piatok lekár, že sa to lepší nech to môžem požehliť. inak bude musieť muž.
tak si skúsim kúpiť ten babylove a poprípade aj tú kalciovku a uvidím, čo bude lepšie..

jjana17
4. máj 2010

lulu to tak byva lebo vlastne pri cisarkom ta siju na 3x

lulu4
4. máj 2010

Jjana: moja dokina ma taky isty postup, pri kazdej poradni ma pozrie zo spodu ci je krckok ok a tak a potom mi vzdy robi sono... som spokojna s takymto postupom... len som bola 23.4. a teraz idem az 28.5. dala mi tam dost dlhu pauzu teraz...
inak netesim sa na tie poradne v nemocke, cudzi lekar, vacsinou vsetko muzi. brrrr a ja mam taku dobru gyndosku... to bude v teple sa tam trepat...

lulu4
4. máj 2010

barby.len ty teraz nic nezehli ja tam mam tiez kopu na zehlenie a to nemusim lezat a nezehlim to nechce sa mi, ale idem vyvesat z pracky, sa mi dopralo... takze dalsie veci na zehlenie... no moj by tie veci skor spalil ako ozehlil to by som neriskovala 😀

mirka12011
4. máj 2010

lulu ved toto iny doktor ale preto chcem nech ma pozrie porodnik ako niekto iny brrr

barbyes
4. máj 2010

mňa kontrolovala zo spodu každú 2 poradňu, čiže každý druhý mesiac...preto mi na to aj neprišla a do ďalšej poradne mám ísť až budúci piatok a keby sme nevedeli a normálne sexujeme čím ešte zmäkčuješ kŕčok a robím všetko ako normálne, čiže by som upratovala, pár hodím by som si postála pri žehlení, vyvárala by som...no neviem, neviem...pri druhom si to už budem vyžadovať lebo...krava, ale to by sama mala vedieť, nie??

lenocka84
4. máj 2010

lulu sitie sa zahoji skor ako za 3 mesiace, mne uz napriklad sihy povypadavali, neviem ci vsetky, ale vypadli
som videla na vlastne oci
a baba po cisaraku mala jazvu zrastenu za 5 dni

barbyes
4. máj 2010

lulu, dobréé 😀 môj to ožehlí keď bude musieť, ale už vidím ako pri tom bude frflať lebo je toho naozaj dosť, na pár hodín roboty 😒

bubulacik
4. máj 2010

Ahojte ja sa chcem k vam pridat a zaroven sa spytat ze ci vas doki po kazdej poradni poslal na sono alebo nie ja som bola zatial vzdy. diky za vase odpovede. Katka

lulu4
4. máj 2010

bubulacik: v prvom rade mas nadhernu prezyvku lebo ja tak volam mojho manzela, aj bubinko a tak podobne 😀
mne robi sono na kazdej poradni lebo ho ma priamo v ambulancii...

lulu4
4. máj 2010

lenka: ano vonkajsie stichy mala po cisaraku dobre ale ten vnutorny co je na maternici ci kde to ja sa v tom nevyznam ten sa hoji tazsie zevraj, tak kvoli tomu jej zakazoval doktor cvicenie...aspon co viem od nej... ale asi je to tiez indy vindy u kazdeho ine

mirka12011
4. máj 2010

mne nerobil sono na kazdej poradni...

barbyes
4. máj 2010

ahoj Kati, sono sa robí vždy v určitom týždni tehu, sú 3 také dôležité(mimo toho úplne prvého ktorým si overí, že si tehu a bábätku bije srdiečko). okolo 13tt, okolo 20tt a potom v 30tt. takže ak by Ti aj nerobil každú poradňu tak OK 🙂

jjana17
4. máj 2010

bubacik presne ako aj lulu pise aj moja doktorka ma taky isty postup na kazdej poradni mi robila sono

mirka12011
4. máj 2010

kde ste hmm

lenocka84
4. máj 2010

mirka tu sme
ja odbieham

mirka12011
4. máj 2010

hihi ja som sssa bola prejst bo lonovka boliiiiiiiiiiii
lenka fotecky kedy budu hmm

lenocka84
4. máj 2010

jooooj tak ked furt spi, tak nefotim
ked sa zobudi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre