Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

janefonda
8. máj 2010

dugy hej pisala som ti to...ze este som to na stenu nehodila, lebo som nejaka leniva. Ale planujem to jemne ceruzkou nakreslit a potom malovat. Len neviem kedy sa ku tomu dopracujem 😉
A tiez sa pripajam k blahozelaniu 😵!!!!!!!!!!
....juj dnes je taky pekny den na porod, co vy na to? 😉

elko69
8. máj 2010

jane no pre teba by uz mohol aj byt 🙂

barbyes
8. máj 2010

aké blahoželanie? Ja nechápem 😕
elko, ty sa ničím nenatieraš? ja si bruško mažem 2-krát denne

dugyna
8. máj 2010

jane nenasla som to ☹ ale dik ze si este raz napisala..ked ich mam nekreslene na velkych papieroch , moja mamina ich nakreslila podla knizky...a asi ich vystrihnem a tak spravim obrysy.
a farby budes akrilove?
jane dakujme 😉 ze je krasny den na narodenie 😀 😝 ja si to tiez myslim tak cakam na to ze miskina mala pojde dneska na svet 😀 by ma potesila..alebo aj lussa by mohla ist rodit, teba sa jane nechce ist? 😀

janefonda
8. máj 2010

dugy hehe ano kraaaasny den na narodenie 😉
Kupila som akrylove farby, myslim ze maju najsytejsie farby a mozes ich riedit aj vodou ak chces bledsie odtiene 🙂 To by si to mohla skusit tak, ze to vystrihnes a potom obkreslis akoby... urcite to bude pekne. Ja uz mam slonika tiez nakresleneho, len to uz dat na stenu 😅

mirka12011
8. máj 2010

barbyes dugy ma dnes narodeniny /60-tku/ 😀 😝 😅

barbyes
8. máj 2010

a čo oslavuješ kika?

dugyna
8. máj 2010

jane mame slonika dumba, misku-Jerryho, a macika myslim ze macko PU..
uz len farby kupit a namalovat 😉

dugyna
8. máj 2010

barby narodky 😉 sak je krasny den na narodenie

barbyes
8. máj 2010

aha, tak teda všetko najlepšie dugy. a koľko oslavuješ?
ako Vám napadla tá 60-tka?? 😅 😅

barbyes
8. máj 2010

to si trúfate? ja by som sa bála ako to dopadne...ale segra má umeleckého ducha tak ak by som chcela poprosím ju. maminka nám tiež kreslila do izby obrázky na stenu 🙂

barbyes
8. máj 2010

božinku, už je dosť hodín. asi by som mala pomaly začaž robiť obed, ale taaaak sa mi nechce 😝

mirka12011
8. máj 2010

juj barbyes to je vtip ze 60tku jasne ze 20tku oslavuje 😉

barbyes
8. máj 2010

ty máš iba 20? som myslela, že máš viac...

vejula
8. máj 2010

barbyes never im.... Dugyna ma isto viac ked už štatnicuje na medicine... Tipujem takých 25 😉

mirka12011
8. máj 2010

juj dnes je sranda nie barbyes tak som to myselala ze zene sa na vek nepytas a 60tka bola sranda tak reku 20-tka najblizsie k jej veku tak ja myslim ze 24rokov moze mat....

barbyes
8. máj 2010

a ja Vám blbá naletím 😠

vejula
8. máj 2010

a čo inak kočky ako??? My máme zajtra 1 mesiačik a krstíme 🙂 Som zvedava ako bude počasie 😅

mirka12011
8. máj 2010

hihi barbyes 😀
juj nejako som len postretla ze na poradni vsetko OK je to pravda?
jejejej krstinky no super malinky bude teda darcekovat 😝

elko69
8. máj 2010

barbyes jakosik na to vzdy zabudnem ..hihi

baby doslo mi moje male kŕsniatko tyzdnove tak sa jej idem venovat ...papa zatial

barbyes
8. máj 2010

je tu niekto? práve som dorobila obedík tak sa Vám môžem venovať a kým príde manželík tak si dám jahôdky aby som neumrela od hladu 😉

dugyna
8. máj 2010

baby som sa narehotala miri ty si dobre namotala barby 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vejula ma spravny tip dnes mam stvrtstorocnicu 😉
veji tak nech vam zajtra vijde a pocko a to je krasne mesiacik...jak to leti sak len nedavno si rodila a tvoj mm nam sem pisal a uz pises ze mate mesiacik

barby ty co behas a robis obed nemas nahodou lezkat???

mirka12011
8. máj 2010

barbyes ja uz som tu popratala, povesala pradlo este vyzehlit ale to prv nech vyschne juj malej sa cikutka 😝 jej dohovaram nech kope a uz sa jej cka 😅

barbyes
8. máj 2010

miri, poslušné bábätko 🙂 inak, to tvrdnutie je OK, maternica sa Ti pripravuje na pôrod, som si všimla, že si písala do druhej témy..ty už si v 36tt takže Ti bude tvrdnúť čím ďalej tým viac a hlavne ak sa budeš namáhať(pri upratovaní, prechádzkach,...)
dugy, tak gratulujem k štvrťstoročiu 🙂
a kto by navaril? muž poupratuje, ale varenie?? to by dopadlo, by sme skončili asi na infekčnom s otravou 😀 😀
a tak pri tom sa nenamáhaš, takže to je OK, upratovanie ma vyčerpáva, to mi strašne tvrdlo bruško tak to si netrúfam, ale...veď nemôžem stále len ležať 🙂

mirka12011
8. máj 2010

barbyes no len to tvrdnutie ma ....bo len sa postavim a uz tvrdne prejdem na zachod a tvrdne a to nehovorim o prechadzke no tak ja v pondelok zajdem za gynekologom ked su v nemocnici taky neschopny.... 😅

barbyes
8. máj 2010

jaaj, to až takto...tak to asi fakt nebude celkom OK. a čo Ti povedali v nemocnici?

mirka12011
8. máj 2010

barbyes nic 😀 doktor tam bol vcera z inej nemocnici ani namna nekukol sestricke som hovorila co mi je nech mi skontroluje tlak a moc inak by to nezrobili....
zobrala som magnezko uvidim mozno zajdem na pohotovost ak tu vobec nejaku mame 😉

barbyes
8. máj 2010

tak snáď Ti to pomôže 😕 ja zasa užívam nejaký guajacuran, ale asi ho vysadím, už mi bruško tak netvrdne a nebudem do seba pchať chémiu keď nemusím..keby mi dal radšej tiež magnézko..

mirka12011
8. máj 2010

barbyes ale magnezko sa moze brat do 35tt len lebo odialuje porod preto som ho vysadila ale teraz som si jednu dala nech netvrdne brusko...

dugyna
8. máj 2010

barby ale mirke az moc casto trvdne brusko...takze to neni tym ze je 36tt

dakujme za gratulaciu..
a inak ako ti dopadla kontrola v PIA?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre