Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
17. máj 2010

ahojte babule,tak uz sla sestra domov takze som uz sama doma a to este budem aj celu noc kedze mm siel do prace,no hadam sa nic neudeje...som dnes malu sestrinu uspala asi 2x na fitlopte,dobry trik veru... 🙂

lenocka84
17. máj 2010

ahojte bambule
ako sa mate?

dugyna
17. máj 2010

ahojte dneska mi pisala miska,
ze vcera ich uz pustili domov,ale ze nevladze, ze nastatsie jej pomaha mamina,
lebo ju velmi bolia krize a chrbat po epidurale a aj v pichu po injekciach od bolesti, a jazvy po cisarskom strasne..
ze o malicku sa ako tak postara..ale nevlazde ju este drzat na rukach postojacky..
a ze mliecko ma zatial dost..

garonka
17. máj 2010

uf dugy pozdrav Mišku a skore zotavenie jej želam
to jej pichli zle epidural, bože ja som našťastie ani bolesti hlavy nemala ani bolesti chrbta

elko69
17. máj 2010

dugy pozdravuj ju a ze sa na nu uz tesime ked sa jej podari sem dostat, a ze sa tesime na foto... 😉

elko69
17. máj 2010

baby aj vas bolievaju bradavky??vtedy viem ze mam to mliecko zltkaste,lebo ked ma bolia staci ked sa chytim za prsnik a uz to ide zo mna alebo teda staci sa zohnut a uz je to vonku samovolne..to jako ked sa mi aj po kojeni budu nalievat prsia budu ma boliet bradavk???

dugyna
17. máj 2010

garonka presne to som jej pisala...este aj to pocasie jej nepomaha..na tu jazvu..aj z toho ju to boli ☹

odkazme vsetky pozdravi 😉

dugyna
17. máj 2010

elko to vytekanie j enormalne niektore zeny to maju od polky tehu..ano bradavky ta mozu boliet aj ked porodis...

garonka
17. máj 2010

dugy ah jaj tak to jej len ostava sa pomaly zotaviť ale čo je hlavne, ma pri sebe maminu oporu a ta pomoc je fakt na nezaplatenie 🙂
a ozaj počasie vplyva na jazvu fakt zle, ja citím jazvu občas ale dnes nie ale včera otras

elko69
17. máj 2010

dugy no ja uz to mam asi od 30 tt a neviem veru ci aj nie skor..sak uz si musim davat bacha co si obleciem alebo teda davat tampony do podprdy...len keby tie bradavky tak neboleli pri tom... ☹

lulu4
17. máj 2010

elko: aj mna posledne tyzdne bolievaju obcas bradavky... no tiez som zvedava ako to bude ked sa maly narodi...

lulu4
17. máj 2010

Miška: ty nas obcas citas aj ked teraz urcite nemas cas ale chcem ti zazelat skore uzdravenie, aby si bola co najskor fit, nech sa mozes maličkej venovat naplno... drzkaj sa

lulu4
17. máj 2010

baby ja som dnes s mimibazaru objednala cisto novu odsavacku mliecka manualnu zn. Baby ono za 6 Eur, naco mi bude nejaka draha, ked bude mliecko posluzi aj tato a ked nebude tak si neporadime 😒

lulu4
17. máj 2010

nejako to tu zanedbavate v poslednom case, inak co je s Mirkou z Presova som ju tu dlhsie nevidela, nechali si ju v nemocke?

janefonda
17. máj 2010

Tak dievcata mam spravicku od novopecenej mamicky:

Nelka sa narodila dnes 15:16, 3690 g a 51 cm. 😵 😵 😵

Obe su v poriadku, mam Vas pekne pozdravit od Lusy!!! 😉

GRATULUJEM!!!! 😵 🙂 😵

dugyna
17. máj 2010

Jane pozdrav Lusy, ze gratulujem k malickej Nelke a ze nech jej robi radost a nech su obe zdrave 🙂

lulu4
17. máj 2010

LUSA srdecne gratulujem, tebe to vyslo, presne na termin 17. maja 🙂 supeeer, drzkajte sa a prajem vela zdravicka obom 😵

janefonda
17. máj 2010

No sa nam to tu rozbehlo s babätkami 😉 Nasa malicka dnes skusala, ci sa neda dostat von cez pupok, som jej vravela, ze to je zla dierka. 😀 Musi hladat dalej 🙂 Tak cakame na zajtra, ci nam bude sediet termin...mohol by!

lulu4
17. máj 2010

Jane: veru veru aj tebe by to mohlo zajtra vyjst presne na chlp ako sa povie, budem na teba mysliet ale urcite sa nam nejako ozvi aby sme vedeli 😵 malicka je sikovna ona pochopi ktorou dierkou treba ist von 😀

janefonda
17. máj 2010

lulu zajtra ideme aj tak do nemocky na prietoky, tak by sme tam uz mohli aj ostat. Ale tak ja o tom samozrejme nerozhodujem, sefka je v brusku. Som volala mm, a hned ze ci uz rodim 😀 a ja ze nieeee...tak teda nic. Som sama doma, pozeram film a nudim sa. ☹

elko69
17. máj 2010

lulu4 takze tiez ked ta bolia sa ti spusta aj mliecko alebo kolostrum ci jak sa to vola??

jeeeeeeeeeee super dalsie babetko tu mame,no teraz to tu bude nahusto s tymi novymi detickami 🙂

elko69
17. máj 2010

jane no som aj ja zvedava co zajtra,ci si ta tam uz aj nenechaju nahodou...

lulu4
17. máj 2010

Jane ale aspon je manzo v pozore, hihi pripraveny pribehnut 😀 no to som zvedava co ti zajtra teda povedia v nemocke, este si ta tam podla mna nenechaju ked bude vsetko ok, ved si spominala ze u vas nevyvolavaju porody pokial dlho neprenasas... tak par dni este hore dole, keby mala bola este aj zo 4 dni v brusku tak nic sa nestane...
ja tiez pozeram telku a pisem si tu ale nic sa mi nechce tiez a maly sa asi nejako blbo otocil lebo ma strasne zacal boliet zaludok....

lulu4
17. máj 2010

elko: praveze mna nebolia stale ale niekedy ich mam strasne citlive a bolestive... ale to kolostrum sa mi zatial spustilo len raz a aj to len z jedneho prsnika...

elko69
17. máj 2010

lulu sak to pride este,mne sa to spusta uz pravidelne a z oboch prsnikov...

lulu4
17. máj 2010

elko: no vsak uvidime, niektorym kockam tu to kolostrum nevyteka... ale tak ja tipujem ze mne bude ked sa mi to uz raz objavilo... necham sa prekvapit... co si dnes porabala? ked uz nie si v praci a "dovolenkujes"?

elko69
17. máj 2010

lulu no veru poznam jednu holku co to nemala este v 38 tt...dnes sme sa varovali so sestru a jej malinku takze ziadna dovolenka,ale zaucanie sa take male 🙂

lulu4
17. máj 2010

elko: ved to je dobre, sa pekne ucis uz, ja keby som mala v okoli tiez take male babatko ta sa zaucam, ale co to som sa naucila od kamosky od novembra postupne od kedy sa jej dcerka narodila, teraz uz mala pol roka, ako ten cas leti....

barbyes
17. máj 2010

nazdar ženy, ako sa máme? 🙂

elko69
17. máj 2010

lulu no sak hej sa vyucim na malinkej nasej a potom pri Kubkovi uz budem trosku zabehnuta,teda dufam..ale poviem ti ze som normalne unavena,za chvilu asi zalahnem..

barby ahoj ... s akym elanom si sem dofrcala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre