Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

jjana17
27. máj 2010

@mimi21mimi ja som isla vcera do postele o pol desiatej , nejaka som bola strasne unavena ani neviem z coho,,,a spala som do siedmej a veru chcela som ze este zalahnem no neda sa mi,,,je mi straaasne teplo

jjana17
27. máj 2010

@tadotami no mne oci nie ale ruky ma trosku stipu co ich mam pripuchnute,,,,,,

tadotami
27. máj 2010

miesto oci mam len take ciarocky.a takto som rano do skolky isla.dala som si okuliare-tiez je tu hmla,zamracene ale dusno. 😎

lulu4
27. máj 2010

ahojte zenusky len som vas pozdravit prisla, este sa ucim, teda zase sa ucim, uz mi z toho prepina, vcera do jednej rana a teraz som uz od siedmej hore - nevyspata :( drzte mi poobede od tej 14 tej palce 🙂

tadotami
27. máj 2010

no tak som si dala parizsky salat,sunku a chlieb.da sa.

jjana17
27. máj 2010

no a doki vie ze ti tak puchne telo a aj tvar???

jjana17
27. máj 2010

@lulu4 TO JE SAMOZREJME ZE TI BUDEME DRZAT PALCE, NEBOJ ZVLADNES,,TEDA ZVLADNETE TO,,MALY TI POMOZE

tadotami
27. máj 2010

@lulu4 to vies ze ti drzim palce a na dialku som ta aj oplula.

lulu4
27. máj 2010

@jjana17 DAKUJEEEM, ste zlate... no ved chudacik moj malicky, ten musi so mnou ponocovat a biflit sa, este dalsie dve okrem tejto a mal by uz byt pokoj.... ale tiez som dnes taka vselijaka, nevladzem, spala by som... naranajkovala som sa ale je mi zas akosi zle... neviem co mi je, aj vecer mi bolo zle, zase mavam take stavy ako na zaciatku tehu, take akoby nevolnosti... no asi maly nie je s niecim spokojny

tadotami
27. máj 2010

@jjana17 dnes som sa takto prvy krat zobudila.

lulu4
27. máj 2010

@tadotami No teda Tami esteze na dialku 🙂 ale nie pre stastie sa to berie 😀

lulu4
27. máj 2010

a vy co dnes take popuchnute dievcata, co to robi to pocasie alebo co?

garonka
27. máj 2010

@lulu4 Luckaaaaaaaaa aj my s Tobim Ti držkame prstíky 😉

tadotami
27. máj 2010

@lulu4 aj stres robi svoje....

lulu4
27. máj 2010

@garonka Jeej Lucinka dakujeme, obaja s Vladkom 😀 a vy uz hore? ako maly hajal v noci?

lulu4
27. máj 2010

@tadotami no stres je svina a u mna je taky skryty ze to nedavam najavo... ale kto by nemal pred skuskou stres a este ostatne mavame pisomne ale tato nie ide si na nas zgustnut ustne, tak sa veeelmi tesim 😖 😠

tadotami
27. máj 2010

@lulu4 neviem preco prave ja musim byt cela opuchnuta.prsty sa daju zniest ale ked ti oci nevidno tak to je ina pecka.

garonka
27. máj 2010

@lulu4 no iba ja som hore, periem a lozim tu po nete, Tobi haja od 6.15 ale nech spi lebo rano o pol 5 sa chcel blazniť, rehotal sa na celu spalňu joj ešteže nas počuť nebolo 😅

lulu4
27. máj 2010

@garonka no ten si vie vybrat tu spravnu hodinku na vyblaznenie sa, ale tak deticky co narobis 😀 ale musel byt zlaty ako sa rehotal, strasne zboznujem smiech deti, je taky krasny 😵 no tak ty si este stihnes nieco porobit ked maly haja... veru len nech spinka este... no idem ja si zase citat lebo cas bezi a mne sa chce taaak spat... pomooooc ☹

garonka
27. máj 2010

@lulu4 veru krasne a krajšie je ako začína s ľuďmi komunikovať 😵
neboj všetko zvladneš si predsa šikovna a budeme na Teba myslieť 😉

jjana17
27. máj 2010

@lulu4 nie je zac, nemozes to mat aj z nervozity trosku,,,ja ked som nervozna a rano sa naranajkujem alebo ked niekam ideme a sa najem hned to aj vyvratim, neviem preco

@tadotami mna vcera vecer a dnes rano trosku rucky stipu z opuchnutia nohy ani nie ,,,,ale take teplo mi je ze by som sa najradsej do chladnicky zavrela

tadotami
27. máj 2010

@jjana17 dnes je celkovo divny den.tu sa rozprsalo,rano sa ani tamarke nechcelo vstavat.este o 7:15 bola v posteli a chrapkala veselo,som nejaka podrazdena a nic sa mi nechce.aj by som spala ale idem si inzeratiky dohodit a rozmyslam co uvarit.

jjana17
27. máj 2010

@tadotami no inak aj ja som hnila vcera som bola extremne, nic sa mi nechcelo stale som len lezala tak divno mi bolo taka jak v horucke ale nemala som, neviem co to bolo
ja dnes mam napisane na papieriku co mam porobit tak haaadam aspon polku spravim a idem spravit konecne tu pudingovu zemlovku

tadotami
27. máj 2010

@jjana17 ja som bola vcera na urade prace a dosla som total hotova.ale stihla som poprat a tak.

jjana17
27. máj 2010

@tadotami ja som bola len na krv potom na chvilku u maminy a len doma som bola, nic som nerobila som az nasrata na seba bola, no dnes to hadam zmenim a budem aktivnejsia
zajtra ma mm volno a cely vikend tak by som bola najradsej keby si upracem uz dnes a porobim vsetko ze budeme mat vikend uplne volny

tadotami
27. máj 2010

@jjana17 my cez vikend ideme gratulovat a tamarke urobit volaky program na mdd.

jjana17
27. máj 2010

@tadotami no ja som povedala ze do konca tehu nechcem uz na ziadnu oslavu ist , ten minulotyzdnovy krst mi stacil ale este v juni nas cakaju oslavy no to bude,,,,,jaj ha

tadotami
27. máj 2010

@jjana17 a tebe kedy nabehol 32tt? kriste ja to mam za 52dni.neuveritelne.to budu zase noci.

jjana17
27. máj 2010

@tadotami no veru dnes nam nebehol uz 32 level,,xixixi
no ja mam 62 dni do porodu,,,,
vies co ja by som uz bola najradsej keby mam po porode a drobca pri sebe,,,takto som uz jak velky slon jaj a uz sa neviem dockat maleho to bude ,,,

tadotami
27. máj 2010

@jjana17 ja si este tieto chvile uzivam.je tu ticho,klud.viem co to bolo pri tamare.ver mi ja som fakt rada ze sme este 2v1.

jjana17
27. máj 2010

@tadotami ja viem potom to bude narocne neustale krmenie, prebalovanie a hlavne naucenie sa ze uz nie sme sami ale ze sme 3
bude to tazke ale aj tak sa na to velmi tesim aj mm uz ze sa nevie dockat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre