Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
7. jún 2010

@janefonda u nás to tiež vyzerá všelijako, ale keby trošku spŕchlo, veru sa neurazím 😝
A mala si to teda zaujímavé, hlavne že ste obe v poriadku 😉

elko69
7. jún 2010

baby neviete mi poradit nieco n atu bolest hlavy?lebo j eto uz neznesitelne a neviem co mozem a co nie...

janefonda
7. jún 2010

@elko69 bolest hlavy je hrozna. Ver ze jedna tabletka ja neviem paralen, mozno aj ibalgin 200 ti urobi urcite dobre. Radsej jeden liek, ako by si sa mala trapit, to je pre babo este horsie.

@barbyes No ved mozno to k vam dorazi. Aj ked si myslim, ze Europa uz dazde rozhodne nepotrebuje 😒

lenocka84
7. jún 2010

@elko69 sak chvalabohu

@hmla noooo vacsinou ano

@janefonda uz nato netreba mysliet, ale treba pozerat dopredu

lenocka84
7. jún 2010

baby panelak je az 20:15 tak kde ste?

lulu4
7. jún 2010

@lenocka84 hihi to s tym Panelakom bolo dobre ja som tu som si aj s manzom trosku pospala 🙂

lenocka84
7. jún 2010

@lulu4 no pekne
my sa ideme kupat, akurat chystam veci, a mliecko pre maleho

lulu4
7. jún 2010

@lenocka84 nejaky sme boli unaveni obaja dnes, to asi to teplo robi... ako casto sa male babatka musia kupkat kazdy den? myslim take male ked prides z nemocky? no vecerny ritual musi byt, nech mas pekne vonaveho chlapceka 🙂

lenocka84
7. jún 2010

@lulu4 ono sa odporuca kazdy druhy den,ale kazda mamicka inak
ja mu tak robim uz nejaky system, ze sa okupe, napapa a ide sa spat
uvidime ci bude fungovat, a hlavne teraz ked je tak teplo, treba aby nebol spoteny

lulu4
7. jún 2010

@lenocka84 diky za info Leni, ved to ked je takto teplo to sa kazdy den musi, nech nie je babo spotene... ale tak hadam si zvykne na vecerny ritual je to dobre nech si dieta zvykne...ved uvidis ako to pojde

vefi89
7. jún 2010

ahojteeeee..
ja kúpem každý deň, medzi šiestou pol siedmou...a verte mi, že miško sa mi zobudí o piatej a normálne čaká na ten kúpel..no a potom napapáme, pohráme trošku a hajde do postele....a bez problémov, teda aspoň zatiaľ...dieťatko si veľmi rýchlo zvykne 😉

janefonda
7. jún 2010

@lenocka84 my sme malu prave umyli. Fungujeme systemom, ze jeden den umyvame s hubkou len tak cele telicko a druhy den davame zasa vanicku. Zatial nam to tak vyhovuje. Snazime sa kupat okolo 19:00. Malej sa vo vodicke paci, zatial nam pri tom neplace. Iba ma jeden zvyk, pocikat nas, ked sa dokupe 😀 Vcera malickej odpadol pupik 😉

vefi89
7. jún 2010

a to by ste sa divili, že dieťatko keď má režim je presnejšie ako hodinky 😀 😀

@janefonda gratulujem k pupčeku aj k dvom týždňom 😉

janefonda
7. jún 2010

@vefi89 dakujeme 😀 Tazko sa mi veri, ze uz ma dva tyzdne... 😉 je to krasne byt mamina! 😵 Inak to je super, ze mas take krasne hodinky!

vefi89
7. jún 2010

@janefonda a netreba do nich ani baterky 😀 😀 😀 😀 no ono to veľmi rýchlo letí...ochvíľu sa budú sobášiť 😀 😀 😀

lenocka84
7. jún 2010

@janefonda mojko mne sa patko pocika automaticky ako ho zabalim do osusky
ale staaaale

janefonda
7. jún 2010

@lenocka84 presne, vzdy ked ju vyberiem a dam do osusky 😀 asi su spriaznene duse tie nase deturence 😵

@vefi89 este nestras so sobasom, pekne po poriadku, skolka, skola, univerzita... 🙂

hmla
7. jún 2010

ahojte
my tiež pozerávame panelák , ale ja dnes nejako nestíham , ale už sa idem k nemu posadiť,len sme boli u starkej v záhrade
lenocka84- pozerala som fotky a máš veľmi pekného syna,vyzerá veľmi spokojne 😀

lenocka84
7. jún 2010

@janefonda oni maju nejaky dar to presne vystihnut

lenocka84
7. jún 2010

@hmla dakujem za pochvalu, on je spokojny kludny a dokonca ked spi ani jest nepyta 😉

lenocka84
7. jún 2010

uz ste isli vsetky spat? to len ja tu oxidujem?

hmla
7. jún 2010

lenocka - zamálo , veľmi chutný 😵
strašne sa i páčia tí smajlíci v ponuke,vždy musím nejakého využiť 😀
dnes sa mi ani spať nehce,keďže som si pospala poobede,ale pôjdem si už ľahnúť,však ráno vstávam,dobrú nocku 😔

lenocka84
7. jún 2010

@hmla sa vydaril

zelam ti dobruuu nocku

mimi21mimi
8. jún 2010

Dobre raaanko.... vsetci spia? 😀

vefi89
8. jún 2010

@mimi21mimi však aj to treba 😀

mimi21mimi
8. jún 2010

@vefi89 hej hej, len keby sa aj m ne dalo este spat... 😉

lenocka84
8. jún 2010

dobre ranko
ako sa mate? my sme dnes zase celkom slusne spali, tak som aj rada

tadotami
8. jún 2010

ahojte baby.....

mimi21mimi
8. jún 2010

@tadotami ahojky

uz sa to tu rozbieha 😀

tadotami
8. jún 2010

@mimi21mimi rozbieha sa asi viacej veci.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre