Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mimi21mimi
8. jún 2010

@tadotami nechystas sa do porodnice uz, ze??? 😨

tadotami
8. jún 2010

@mimi21mimi no ja sa nechystam ale vo velkych bolestiach som nejako prezila tuto noc.z criev sa mi vyprazdnilo aj co tam nikdy nebolo.

vefi89
8. jún 2010

@lenocka84 ako sa vám darí??prospievate??

mimi21mimi
8. jún 2010

@tadotami uz sa ti tie problemy nejako dlho tahaju, hm? doktor s tym nic nerobi....?

barbyes
8. jún 2010

ahojte, idem s Vami na chvíľlu pokecať.
baby mňa tie strie na bruchu tak nenormálne serú 😠 svrbí to ako šľak a nemôžem si to poriadne poškriabať aby som to nezhoršila...keď si to aspoň trochu poškriabem tak prežívam normálne orgazmické stavy...neviem čo s tým mám robiť, je mi z toho už do revu 😢

lenocka84
8. jún 2010

@vefi89 ahoj, celkom to ide, zajtra mame poradnu som zvedava co sa dozviem
hlavne vaha, u nas sme naposledy navazili 4200g
a vy ako?

vefi89
8. jún 2010

@lenocka84 veď to už máte peknú váhu 🙂 to sú 2 kilá hore 🙂 my fajn, akurát kaká tak sa smejem na pazzvukoch 😀

lenocka84
8. jún 2010

@vefi89 no ved to nestastne UM, ale vraj to je u nedonoseniatok normalne, ze dobiehaju
tak neviem
zajtra pokecam s dr. len maly ked pije 100ml reve, a zase 130ml 7x denne je dost
tak ho salievam

vefi89
8. jún 2010

@lenocka84 neboj onvie koľko sa do neho zmestí 😉 skús mu dávať aj čajík al. vodičku

tadotami
8. jún 2010

@mimi21mimi ako vidis tak nic.uz naozaj nemam energiu na tieto stavy moje.

jjana17
8. jún 2010

dobre ranko!

@tadotami ahoj citam ze sa necitis dobre?

lenocka84
8. jún 2010

@vefi89 davam vodu, ale nepomaha

tadotami
8. jún 2010

@jjana17 ahoj.je mi zle.stale sedim na zachode.ide to bud vrchom alebo spodkom.uz ma to fakt nebavi.

barbyes
8. jún 2010

@tadotami ty si to tehotenstvo vážne pretrpíš 😒 moja bývalá kolegyňa tiež mala strašné problémy, furt jej bolo zle a niekoľkokrát kvôli tomu skončila v nemocnici na infúzkach aby mala nejaké živiny
@jjana17 ahoj, ako sa máš?

jjana17
8. jún 2010

@tadotami boze tak to mi je luto, a to aj vies z coho , ci je to z tehu, z tej oblicky alebo z coho ved to nie je normalne takto

@barbyes ahoj a dobre sa mam , vyspata napapana no niet co dodat,xii

tadotami
8. jún 2010

@barbyes tak to je pravda.cele je topre mna utrpenie.porod bude asi len vykupenie.vcera ked som to dr povedala drbnuto sa na mna usmial ze ako by som sa chcela citit v 35tt.ze uz to musim len vydrzat.tak som sa ho opytala ci je normalny.ze ved to nieje moj prvy porod tak nemusim panikarit.no ja nepanikarim ale ked si lahnem a zavrem oci uz musim vstat co musim grcat.a v noci si sadnem na zachod a vedro na kolenach lebo neviem kade to vyleti.strasne ma boli cele hrdlo co furt vraciam.

lenocka84
8. jún 2010

@tadotami a dr. ti s tym nevedia pomoct? joooooj to mi je luuuto ze sa takto zle citis

tadotami
8. jún 2010

@jjana17 ja si myslim ze asi vsetko dokopy.

tadotami
8. jún 2010

@lenocka84 vcera mi povedal ze mam vydrzat.tak ako ja vydrzim ale ked ma niekde slahne tak som zvedava kto ponesie nasledky.

jjana17
8. jún 2010

@tadotami no pekne ako ale tak myslim ze keby chceli lekari tak ti musia s tym nejako poradit asponn na nejake zivinove infuzky ta dat, ved co si myslia ze to je vyhra len grckat aj pre to babatko, ked prave teraz potebuje este pribrat

lenocka84
8. jún 2010

@tadotami by somtakeho lekara nakopala do riti

tadotami
8. jún 2010

@jjana17 snazim sa vela jest aj ked viem ze to pojde von.aspon nieco sa vo mne uchyti.

jjana17
8. jún 2010

@tadotami jaj presne ako lenocka pise nakopala lekara do riti

tadotami
8. jún 2010

@lenocka84 ja uz nemam slov.
baby koncim zatial.idem si skusit lahnut a to musim ist este do mesta si pre vysledky z krvy a robotu zaniest.tak sa majte a drzte sa.

barbyes
8. jún 2010

@jjana17 ja som troško nevyspatá lebo som vstávala na silu, musela som ísť darovať krvičku na vyšetrenia kvôli pichnutiu epidurálky, si pôjdem ešte ľahnúť asi za chvíľu lebo ani káva nezabrala
@tadotami ty to máš vážne veselé, ale ten prístup lekára sa mi nezdá celkom OK 😒 ako Ti môže povedať, že máš vydržať. veď nemáš dosť živín keď z teba všetko ide von a ešte aj to málo čo Ti ostáva Ti zoberie bábätko..

jjana17
8. jún 2010

@tadotami pocuj ale opatrne musis byt velmi slaba , len si polez

jjana17
8. jún 2010

@barbyes aj ja chcem ist s epiduralkou,,,potom mi povies ake to s nou bolo

barbyes
8. jún 2010

@jjana17 baby si to dosť pochvaľujú, aj janefonda si ju chválila..ihli síce neznášam, ale asi radšej pretrpím ihlu ako tú bolesť 😒 veď uvidím..stále sa pohrávam s myšlienkou, že si ju pichnúť nakoniec nedám, ale keď prídu také poriadne bolesti asi nebudem dvakrát rozmýšľať či áno alebo nie. veď načo trpieť viac ako musíš?

lulu4
8. jún 2010

dobre rano tehulky a maminy ako sa dnes mame?
@tadotami ja by som isla naspat k tomu lekarovi ze ako to mas vydrzat ked ti to ide aj spodkom aj vrchom von, ze z coho ma mat Tadeas ziviny? na to ti nieco musi dat, to nebol normalny pristup tomu ver...drzkaj sa

jjana17
8. jún 2010

@barbyes ved aj ja to tak beriem naco sa trapit chcem mat ako taky dobry zazitok s prichodu mojho dietatka a nie nervacit ked si na to spomeniem,,,

@lulu4 bre ranko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre