Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

barbyes
9. jún 2010

@dugyna teraz som pozerala ten príspevok, porodila o 10.55 hod a miery 51cm a 3250g

barbyes
9. jún 2010

@dugyna má nick elko69, skús ešte raz 😉

dugyna
9. jún 2010

@barbyes hej este ucim. Akurat som dnes myslela na teba ze aby sme ta este nepopredbiehali ked tak moc drzis pokope :p

hmla
9. jún 2010

čaute kočky,
ja som ešte v práci , ale dnes nebudem tak dlho ako včera ,našťastie dnes všetko stíham 😅
po práci mám chuť sa ísť niekam okúpať,ale neviem , či sa ešte do plaviek zmestím , musím vyskúšať 😀

barbyes
9. jún 2010

@dugyna akurát sa nalievam tonicom tak uvidíme čo sa stane 😕 ešte jeden trojdecák a mám liter za sebou 😝 mám totálne plné brucho

barbyes
9. jún 2010

kam ste všetky zmizli?

barbyes
9. jún 2010

tak idem aj ja ☹

hmla
9. jún 2010

úplne to tu vymrelo 🙂 ale našťastie už budem končiť v práci , tak mi to až tak neprekáža 🙂

lenocka84
9. jún 2010

halo halo kde ste kto?

hmla
9. jún 2010

dnes mi celý deň behá po rozume pesnička od Matelka 😀

lenocka84
9. jún 2010

@hmla to su pekne spomienky, matelko 🙂

hmla
9. jún 2010

@lenocka84 no to teda hej , ale neviem prečo práve on sa dostal do mojej hlavy 🙂 , aký máš dník ?

lenocka84
9. jún 2010

@hmla podvedomie ???
den? no horuci,maly sme poradnu, a inak nic, prechadzka cez msto
teraz kvsime doma, maly spi, a neskor ho vezmem von ked nebude taky hic

hmla
9. jún 2010

@lenocka84 ani nevrav , neznesiteľné teplo je,ja mám rada tak teplotu okolo 25 stupňov , to mi úplne stačí,lebo takto sa idem uvariť 😝

lenocka84
9. jún 2010

@hmla co my,ale co tie nase deti? pre nich to je hotove utrpenie
cely den mam maleho len v body, ani ho neskusam obliect, lebo to hned place o dusu

hmla
9. jún 2010

@lenocka84 však to je aj zbytočné obliekať malého,keď je také teplo...no nič,idem ja konečne preč z tej škaredej roboty , pa zatiaľ 🙂

lenocka84
9. jún 2010

@hmla tak pa pa zatial

tadotami
9. jún 2010

je tu niekto?

ginger17
9. jún 2010

@tadotami kto by tu jedol? 🙂 ja som znovu tu, ale len nachvilku kuk, lebo idem domkov uz.

tadotami
9. jún 2010

@ginger17 tak utekaj a daj si super sprchu,vyloz nohy a odpocivaj lebo take teplo jak je dnes tak to je des.

ginger17
9. jún 2010

@tadotami to je... fuuu, a to ja este ani nie som v takom vysokom tyzdni... 😎 sprcha nebude, dnes mame babinec, aspon uvidim kamoskinho maleho konecne, mam prenho krasnu hracku, tak sa tesim. inac akurat minule ste tu spominali nespavost.. ja som v praci spava a v noci cula ako vevericka. tymto stylom sa zblaznim ochvilku.

ginger17
9. jún 2010

@tadotami teda bude, teraz ma napadlo ze mi z toho tepla uplne prepina vsak to uz pisem ako daky humusak 😀 som chcela povedat ze bude neskor. bo najprv ta navsteva 😀

tadotami
9. jún 2010

@ginger17 co by som ja dala za ten 8tt.dnes mi nevidno ani clenky taka som opuchnuta.nebavi ma ani zit.keby trosku sprchlo na osviezenie vzduchu.

ginger17
9. jún 2010

@tadotami och boze no viem si to predstavit... ja puchnem tiez, ale nie az tak drasticky. a pomaha na to daco? vies, dake gely na drenaz noh, alebo aspon studena voda do lavora? viem ze teraz moc nepomoze, ale zober to z tej stranky, ze po porode nemusis dieta kuklit velmi, bude teplucko plus ty sa zotavis a v lete sa clovek neciti tak depresivne ako vo februari ked to (snad) caka mna. nohy ti z toho neodpuchnu, ale aspon pocit lepsi 😅

ginger17
9. jún 2010

@tadotami no utekam ja uz, pekny vecer ti prajem este! 🙂

tadotami
9. jún 2010

@ginger17 no ver mi ze tamaru som mala na konci septembra a je to lepsie ako jun-jul.ani tie deti nemaju radi take tepla.a ked si spomeniem ze 6tyzdnov budem krvacat a v tychto horucavach....no nic moc.

zuzumajko
9. jún 2010

@tadotami no, nad tym som inak premyslala aj ja, ze ako to zvladnete. Ale neboj, nebudes krvacat non stop a napr moja sestra mala cistenie len nejake dva tyzdne a ten druhy to uz bolo len tak, ze male skvrnky. Hlavne hygiena, hygiena...i ked pri malom babatku..ako si to zvladla pri tamarke? 🙂

tadotami
9. jún 2010

@zuzumajko no ako....ako prvorodicka.a najlepsie ze vtedy nebol internet az tak rozsireny a co som potrebovala vediet tak som sa mami pytala alebo v porodnici jak take tela hltala vsetky tie mudre reci.ale realita je uplne ina.teraz ked citam prispevky novych mamiciek spomeniem si ze aj ja som taka bola.no a pri tamarke som krvacala 7tyzdnov lebo som hned mrchu dostala ale to uz bol vlastne oktober takze super.

zuzumajko
9. jún 2010

@tadotami no ti kokos, tak to ma mrzi s tou mrchou ☹ a fakt teraz na leto to bude pekne perne. Dufam ze to zvladnete a hlavne, ze vsetko pojde ako po masle co sa tyka porodu 🙂 mozno toto bude ine, ked to bude chlapcek 🙂 budem ti drzat palce

tadotami
9. jún 2010

@zuzumajko nech je to ake chce len nech to prezijeme v zdravi.len tie tepla ma fakt stvu.jedina vyhoda je ze ak bude mat zltacku mam ho na com slnit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre