Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
24. jún 2010

@lulu4 ahoj moja, ty si nejako moc skoro vstala, a to este ani dieta nemas, mna patko zobudil ze je uz hladny, tak sme uz hore, tak reku ze pijem kavicku a sledujem ho ako pekne sa hra v postielke

lubka89
24. jún 2010

@lenocka84 ahoj my sme uz od 6 hore 🙂 a ako sa mate? vyskúšali ste nosič?

lenocka84
24. jún 2010

@lubka89 my az od 7mej, tak sa tesim, ze sme sa vyspali
nosic sme skusali uz vcer po byte, v pohode, dokonca v nom zaspal

lubka89
24. jún 2010

@lenocka84 tak super🙂a ten moj zaspal na nasej posteli 🙂ale som zvedava do kedy,lebo ho vkuse len mika

mimi21mimi
24. jún 2010

Ahojte baby, tak som sem prikvitla uz aj ja.... od stvrt na 7 som sa prehadzovala v posteli, ale uz asi nezaspim 😝

lenocka84
24. jún 2010

@lubka89 a ty niesi v novej teme?

lubka89
24. jún 2010

@lenocka84 anpo som aj tam

lenocka84
24. jún 2010

@lubka89 ehm aha 😉

lulu4
24. jún 2010

@lenocka84 ahoj Leni som si robila ranajky, rybickovu pomazanku tak som tu chvilu nebola, no tak co narobis ked sa neda spat uz od siedmej a to nemam ani dieta este ako pises, potom sa uz duplom nevyspim, ale tak rozkaz tomu telu, mm odchadzal do prace a ja niekedy zaspim este a niekedy nie... a co ste kupili nosic? tak malemu sa lubilo potom ked zaspal v nom super 😀

lenocka84
24. jún 2010

@lulu4 no asi ano, tak som radda, ak sa otepli pojdeme dnes v nom do obchodu, len 100m aby si zvykol

lulu4
24. jún 2010

@lenocka84 ved hej ked si kupila tak treba aj vyuzit lebo deti rychlo rastu a to si z pod ruky kupovala ci novy? urcite sa mu v nom bude pacit ale ako pises najprv vyskusat len na kratsiu trasu 😵 ako ti spinkal tuto noc?

lenocka84
24. jún 2010

@lulu4 akoze z druhej ruky, ale nepouzivany
spinkal celkom slusne, tak pohoda, som celkom vyspata

maminakatka
24. jún 2010

caute baby 😀 co nespite ? sice,to sa prava pyta 😀

mimi21mimi
24. jún 2010

@maminakatka 😀 hehe veru tak..... ako sa mame?

hmla
24. jún 2010

ahojte,
kde ste,kto ? 🙂 🙂

maminakatka
24. jún 2010

@mimi21mimi caves no po vcerajsku vystresovane kusok ...som bola v poradni a dost som sa vylakala ked ma vysetril a povedal ,ze sa mu zda ,ze sa otvaram a ze nevie ci nebude potrebna hospitalizacia ...ale netrebala ,urobil ultrazvuk zdola a vraj je to o.k ,ze 3 cm ci co 😝 ....vypisal mi zelezo ,magne B6 a na tu moju prekliatu stolicu cipky 😝 ...a co ty ?ako ?

maminakatka
24. jún 2010

@hmla ahojky tu sme ,tu sme zopar kusov ,co nevieme spat 😢

tadotami
24. jún 2010

ahojte dievcata....

maminakatka
24. jún 2010

@tadotami ahoj Tami ,co ty tu ??? uz si mala rodit 😀 😀 😀

mimi21mimi
24. jún 2010

@maminakatka pozeram, ze my dve mame termin skoro rovnako 🙂
Chodis uz na poradnu castejsie, alebo este stale raz mesacne?

tadotami
24. jún 2010

@maminakatka dnes sa citim veeeeelmi dobre.az na to ze mi rano asi zbytok zatky odisiel.ale aj krpec je tichucko,zvladli sme skolku a fakt sa citim super.mm mi povedal ze ak aj rodit tak po zapase,lebo nas dnes chce zobrat na pecenu svinku a chce si na platne zapas pozriet.a ze by si pivko chcel dat tak ze to mam na sobotu odlozit.

maminakatka
24. jún 2010

ani som si nevsimla 🙂 fakt podobny 🙂 no teraz pojdem najblizsie 14.7 🙂 cize o 3 tyzdne ak dobre ratam 🙂 uz si na materskej ?

maminakatka
24. jún 2010

@tadotami no mm to pekne premyslel ,len ci to ,ze sa citis fajn neznaci ,ze Tadeasko ta chce dnes prekvapit 🙂 ale tak no zase pecena svinka ,to by snad mohol do tej soboty aj pockat 😀

tadotami
24. jún 2010

@maminakatka ved mi aj povedal ze mu to cele nesedi.ze ci to neni ticho pred burkou.dnes mam tolko toho na plane.a tu svinu by som si dala.aj capovanu kofcu k tomu,trochu chrenu a makucky chlebicek.len sa ma trafeny opytal ze ci mi ma polku tej svine objednat alebo ci mi bude jedna porcia stacit.

maminakatka
24. jún 2010

@tadotami prave na to som narazala,ci to nie je huncut ten Vas maly,ze e ta prekvapi 🙂 mnam a nerob chute ,kofcu prave pijem ,ale nie čapáka ,teraz momentalne mam chut na pivo 🙂 si mala mm povedat ,ze celu svinu ,neviem ako by sa zatvaril ved to stoji majland 😀 😀 😀 😀

tadotami
24. jún 2010

@maminakatka sice nie sme hiltonovci ale mozem povedat ze v takychto veciach na nas nesetri.pokial moze tak nas niekam zoberie.nie stale ale v ramci moznosti.a pivku mame v chladnicke aj nealko aj desinku.keby si byvala tuto za humnami tak to nealko sme si mohli s majstrami co nam schody robia dat.zlaty ujkovia su to.dnes finisuju.som strasne rada.

maminakatka
24. jún 2010

@tadotami tak to je super na zaludku sa nema setrit 🙂 ja pivko nemam ☹ ,ale mam pocit ako alkacka ,ze tu slintam na par hltov 🙂 ozaj a ujkovia aspon dobre vyzeraju ? ci su to tie roky 50 -te 🙂 ?

tadotami
24. jún 2010

@maminakatka tak vies moja ani ja uz nemam 20 ale maju do tej 50.ja sa cudujem ze z nasej tamarky este neni alkacka.ked som ju cakala vypila som litre piva.a k tomu prazenica.bola odchovana len na tom.vrazdila by som za pivko.a toto druhe je na ovoci odchovane a hlavne na melonoch.

dugyna
24. jún 2010

@elko69 elko to si vystihla ze par bezstarostnych dni..ale zase sa na tu nasu malu dugynku uz nenormalne tesim 😉

maminakatka
24. jún 2010

@tadotami tak ja mam tiez uz blizucko k 30 🙂 ale tak mozu nam byt tatovia ako sa hovori 🙂si pila pivo ? vsak sa to moze ? ja mam tiez teraz v tehu chut na pivo 🙂 minule sme boli vonku a čapla som tmave ,male ale 13 stupnove -riadne som citila v hlave 😀 ,tak reku aby Samko nebol lakač ked sa narodi ......ale tak hadam neuskodi sem-tam si dat kusok ...nepijem kazdy tyzden

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre