Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

pepppe
6. júl 2010

@tadotami moja zlata my sme natom moja rovnako,,aj sex sme mali s muzom,,,dokonca dva krat a prd stoho,,,aj tonic som si kupila,,nic kupel???heh to na neho nezabera,,,,,co to mame my dve za deticky v brusku,protestuju jednoducho,a uz neviem ako ho mam nahovorit aby siel von,,,,brucho mam uz aj ja niekde dole,,,a chodza ako kacica si pripada,vsetko ma zospodu boli,picha ,,v sobotu som myslela,ze uz to haDAM NA MNA IDE, a prd plani poplach,,,,jajha 😠 asi sa chcu narodit spolu,,,,nahovorme ich na zajtrajsok 🙂

tadotami
6. júl 2010

@pepppe vies ja mam pocit ze to ozaj bude zajtra.teraz sme mali s tamarku rychlu chodzu.asi taku ze zacalo prsat a kilometer som musela utekat.tak dufam ze z toho nieco bude.rano som aj mm znasilnila,doobeda som 105x po schodoch presla a do skolky som poobede utekala lebo som zaspala a ucitelka mi volala ze moje dieta tam zostalo uz same.idem este upratat uz upratane.strasne ma picha cely den ako keby vajecniky.a ucitelka ze jej sestra jej vcera hovori ze trosku mi brucho padlo a rano sa jej chlapec narodil.ze ja ho mam velmi dole ze do rana to bude.no mala by som novy zazitok.v noci rodit.nech je tak este burka a vypadok elektriky.ozaj a co ti na posledy na rizikovke povedali?ci klasika?ja tam mam ist zase vo stvrtok tak dufam ze tam nebudem musiet ist uz.a ze ta stimulacia bradaviek pomaha.ale skor mi to bolo neprijemne.a ze ked si s malymi detickami.aj som dnes kamosku navstivila a to decko mi skor na nervy islo.len sa slintalo.fuj.

janefonda
6. júl 2010

@pepppe
@tadotami a vy dve co sa stazujete!!! Ved este nemate ani termin! To ked budete prenasat tolko co ja, potom mozte vymyslat 😝 Ja som tiez vyskusala skoro vsetky "osvedcene" rady, ako vyhnat dieta z bruska a nic nezabralo.... Takze vam ostava len cakat! 😠 Ale nebojte ono to urcite pride 😉 😉 😉

happy8051
6. júl 2010

@zonula neviem... podla tohtorocneho rozboru je v stavnickych jaerach kadejaky bordel... budem to musiet prezit... prve leto bez kpania po cca 29 rokoch 🙂))

tadotami
6. júl 2010

@janefonda ked ja sa chcem tej rizikovke vyhnut.a prenasat?to ma radsej zastrelte.prve som 2tyzdne prenasala a bolo to na palicu.a tie sproste reci.ze jej este sa kotulate a vy co tu este robite.a 2 dni som vas nevidela uz som myslela ze ste v porodnici.......jaaaaj leze mi to na nervy.ale ja som vedela ako to dopadneked do mna tyzden pchali lieky a infuzky na udrziavanie.

lutsine
6. júl 2010

@tadotami ake lieky si brala?

tadotami
6. júl 2010

@lutsine co ja viem?bolo to nieco na udrzanie.mg infuzky a koooooopu vselijakych tabletiek.ale tie mi davali v nemocke.ked som dosla domov tak som uz nic nebrala.len ked som sa pytala ze co tie lieky su tak mi povedali ze este musia dieta vo mne udrzat.a po tyzdni mi zase povedali ze to mam doma rozbehat.jak u blbcov.

janefonda
6. júl 2010

@tadotami ved ja ta chapem , neboj. Je mi jasne, ze by si to uz chcela mat za sebou! Tiez som mala uz posledne tyzdne nervy asi na kazdeho kto sa ma pytal, ako to ze som este tu. A kde by som mala byt? Na marse? ALe ono to urcite pride - skor ci neskor! 🙂

tadotami
6. júl 2010

@janefonda no ja myslim pozitivne a dufam ze skor.inak to pozitivne myslenie je dobre od veci.mozes aj najsampozitivnejsie mysliet a skutek utek.ale dnes som uz teda riadne unavena tak dnes sa chcem vyspat poriadne.aj sa ochladilo tak dufam ze noc bude kludna.dnes som toho fakt dost nabehala.takze cez noc si objednavam klud.

lji
6. júl 2010

@tadotami prepáč, ale tvoj príspevok ma neuveriteľne pobavil 😀 fakt prepáč. držím päste 😉

maminakatka
7. júl 2010

ahojky baby este buvate ? 🙂 asi ano ,to len ja take ranne vtaca ,teda ani nie ja,ako moj synator 😀

elko69
7. júl 2010

@maminakatka uz nehajam,moj syncek mi to uz tak neumoznuje,on sice teraz haji uz ale mamina je hore a v strehu ked bude hladnucky...

maminakatka
7. júl 2010

@elko69 ahoj pekne ranko 🙂 uz sa tesim na ten pocit aj ja 🙂 uz neostava vela ...ozaj a dobrucky je ? papa dobre? 😀

pepppe
7. júl 2010

@janefonda nooo lenze moj termin prvy bol 2jula,cize uz vlastne prenasam 😉

pepppe
7. júl 2010

@tadotami co mi povedali minule??heh nic,bola tam ta dr co si mala aj ty tu mladu doktorku 😀 ani ma nekukla,len ze nabuduce mam povedat na sone,ze nech maleho premeraju,vraj ho dlho nemerali,vsak ale ten trulo to aj tak nevie,tak uvidime,,mam ist aj na pasy mi kazala,,,,idem tam presne na termin v piatok,som velice zvedava........

tadotami
7. júl 2010

@pepppe pocuvaj.mne ta trafena dr napisala poradnu 8.7. a to je stvrtok.a oni robia v pond,stredu a piatok.tak som sa musela k svojmu prehnat ze kedy tam mam vobec ist a ze radsej o den skor teda dnes.lebo ze keby som tam isla v piatok tak mi do knizky uz mozu napisat ze nechodim pravidelne na poradne a nemusia mi schvalit ten prispevok.blbci.tak tam musime ist dnes.

pepppe
7. júl 2010

@tadotami ale oni robia aj vo stvrtok,,,,,len tusim maju od 10 ordin,hod,,,,,ale tak ked pojdes dnes tak tym nic nestratis,daj mi potom vediet ako si tam dopadla a kto robil 🙂

rogerka
7. júl 2010

ahoj kinderka a maminy 🙂

dugy vas vsetky pozdravuje. v nedelu ich prepustili z nemocnice, dokonca uz chodia na prechadzky 🙂
coskoro sa ozve

tadotami
7. júl 2010

@pepppe no ja len dufam ze ked im poviem ze ten grglajz ide somna,citim od vcera tlacenie na konecnik,bolia ma vajecniky a lonova kost ze ma aj nejaka dobra dusa pozrie zo spodu.alebo si pomyslia dalsia hysterka co si s nou ruky spinit.

pepppe
7. júl 2010

@tadotami noo uvidis pozrie,,tam im povec ze nech ta kuknu,vsak nato su tam,,,,,,,a kedy sa tam chystas??

happy8051
7. júl 2010

caute baby, ficim dnes do hainburgu 🙂

andullinka
7. júl 2010

@happy8051 ahoj, ty budes rodit v hainburgu? Co tam stoji porod ak sa mozem spytat?

tadotami
7. júl 2010

@pepppe uz sme aj doma.robia aj vo stvrtok a dnes je tam tolko bruchatych ze by som na sono este tyzden cakala.dr vykukol z dveri sona a ostal stat s otvorenymi ustami.tak sme sa otocili a isli sme si do kauflandu na klokocku melonik kupit.cela ta chodba bola total narvana.ten cas viem aj inak zuzitkovat.mozem zatial po schodoch behat.

pepppe
7. júl 2010

@tadotami noo ja som si myslela,ze aj vo stvrtok su tam 🙂 wau takze co to bude este zajtra a u mna v piatok,no ziadna slava teda 😀 noo ja mam melonik este doma,ale mala by som nieco aj navarit,ale nejak osa neviem ktomu dokopat 😀 lebo by som musela ist do obchodu a to sa mi uz vonkoncom nechce teda 😀 na pasoch si tam uz bola,,bo neviem ani ako sa to robi,len viem kde to je a to je vsetko

tadotami
7. júl 2010

@pepppe pasy mi robili ked som tam lezala.lahnes si na lehatko opase ti brucho s 2 pasmi a dobru pol hodku tam lezis.to je vsetko.

tadotami
7. júl 2010

@pepppe a to som si teraz vsimla.za 2 dni mas termin a tebe este ani raz pasy nerobili?to si robis prdel,nie?

pepppe
7. júl 2010

@tadotami nooo vidis to,yani raz,lebo ma moj doki neodporucil,tak mi to povedali,,,,,,ta doktorka mi kazala aby som tam v piatok sla,ze najprv tam a potom na sono a potom knim 😠 jajha a vela ludi tam byva???too trva az pol hodku???fuha 😀 sa to zapisuje aj do knizky?

moniciak
7. júl 2010

babeny chcete vidiet hadku dna??? 😀 tak sa pozrite do Tehotné-násťročne

tadotami
7. júl 2010

@pepppe to ti urobia z toho taky zaznam.podoba sa to na ekg.a nebyva tam vela ludi.ako tak toto je vazne sila.
@moniciak ja sa nepotrebujem pozerat na to ako sa poblaznene pubertacky-prepac za vyraz,hadaju.jednu mam doma.

moniciak
7. júl 2010

@tadotami to si teda vystihla 😉 tvoja dcera???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre