Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
12. júl 2010

Pepppe isla v nedelu rano o 9tej kvoli kontrakciam do nemocky, ale nechceli sa skracovat tak jej dali nejaku tabletku ale ze to uz potom riadne skuvinala, ze odporuca brat mm so sebou, lebo ze je to super psychicka podpora 😵

tadotami
12. júl 2010

tak to sa tam zajtra s peppe stretneme.super.

drzkosa
12. júl 2010

@lulu4 pozerala som tvoj kocik je naaadherny fakt 🙂

mimi21mimi
12. júl 2010

@lulu4 som slepa asi, ale ten kocik mas v ktorom albume? 😀

drzkosa
12. júl 2010

@mimi21mimi pozri v tom druhom co ma vecicky a ako rastie brusko 🙂

mimi21mimi
12. júl 2010

@drzkosa aaaa ten zlatocierny 🙂 az teraz som si vsimla.... ten je krasny a urcite taky nema kazda druha mamina 🙂

mirka12011
12. júl 2010

@tadotami ty si este kinderko?

lulu4
12. júl 2010

@drzkosa dakujem za pochvalu kocika, no tento tyzden najneskor buduci by uz mal prist, tesim sa velmi 😀

@mimi21mimi no ved to zaujam ma svojim designom, prevedenim a dokonca su tam casti aj z koze ktora sa osetruje len vlhkou handrickou, ma jednu z najvacsich vaniciek na trhu co je super... som spokojna s vyberom a tesim sa ked uz pride 😵

tadotami
12. júl 2010

@mirka12011 hm,som.do kelu.ale zajtra ma to caka a tak sa bojim truba sprosta ze este aj dalsi mesiac chcem byt.

gali
12. júl 2010

ahojte, dievcata 🙂
Ako sa mame v tychto letnych dnoch? Bola som bez netu, lebo sme malovali, prehadzovali nabytok... Takze este poriadit treba, ale aj zajtra je den 😉

riag
12. júl 2010

@tadotami moja zlataaaa nebojkaj...urcite to bude super a vsetko dopadne dobre.Je cas aby si sa zacala TESIT na zajtrajsok. 🙂

mirka12011
12. júl 2010

@tadotami tes sa a drzim palceky a daj vediet co a ako...........

elko69
12. júl 2010

@berenice8 ja som tiez padla na zem v 19 tt na lade som sa smykla a pac na zadok a tiez som s azlakla ale ked som citila pohyby maleho tak som vedela ze je vsetko ok,keby sa ti nieco nezdalo zeby si mala bolesti divne alebo vytok tak bez k lekarovi,ale babo by malo byt v tebe uz dobre chranene...ja osm capla este v 8 mesiaci v kupelke a maly je chvalabohu zdravy..klop klop na drevo

elko69
12. júl 2010

@lulu4 jeeeeeeeeeee dakuejem za infosky..no to je pekny chlapisko teda vahou aj dlzkou..kde s ami hrabeme s Jakubkom :D

lulu4
12. júl 2010

@tadotami drzkaj sa zajtra a mysli na to, ze to vsetko za to stoji, ze uz bude medzi vami Tadeasko 😵

elko69
12. júl 2010

@pepppe gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem,maly Alex ma krasne miery veru..ako sa citis mamina?a aky bol porod?

elko69
12. júl 2010

@tadotami budem zajtra drzat palceky 😉

lulu4
12. júl 2010

@elko69 no veru dobre spravicky to boli a mas pravdu Alexik je riadny chlapisko uz teraz 😀 to mala co Pepppe robit, nezavidim ale este neviem ako na tom budeme my 😀 juuj dnes som bola na tej SP zaniest ten papier na MD, tak som sa nastavala, som im to sice odovzdala ale este som na povodne trvale bydlisko na pobocku SP musela pisat ziadost a poslat aj fotokopiu OP aby mi celu zlozku zaslali sem do BA... tak som zvedava kedy mi pride nejake vyrozumenie ohladne MD... od nedele uz nastupujem na MD... a som sa pytala tam rovno aj na II. pilier a ta zenska mi zapotila ze to staci az ked sa dieta narodi prist s rod. listom tak neviem ale ty si spominala ze si tam bola nieco vyplnit aj pred narodenim Jakubka a potom si im tam dodatocne zaniesla aj rod. list.. tak ja som z toho debil potom...
ledva som sa dovliekla domov, som myslela ze mam upal...

elko69
12. júl 2010

@tadotami budem zajtra drzat palceky 😉
@lulu4 no mne ta teta povedala ze do 30 dni od nastupu na MD lenze ked ja som porodila skor a nestihla som tam ist tak som tam sla az po narodeni maleho hned ked som dosla z porodnice lebo som sa bala ze uz bude neskoro a nic mi nepovedali n ato ze tam idem az po narodeni maleho...

lulu4
12. júl 2010

@elko69 no tak hadam by nebol problem keby som tam isla aj po narodeni maleho, alebo to mozno vybavim v auguste... ved uvidim teda... ale uz ledva chodim v tomto teple... a skoro som zabudla, blahozelam k 1. mesiaciku Jakubkovi.. a co pijete okrem mliecka ked je takto teplo aj cajik ci vodicku? a uz presli tie bolesti bruska ci sa to objavuje stale?

elko69
12. júl 2010

@lulu4 a veru bacha na tie horucavy,radsej vychadzaj von az navecer a veci vybavuj autom..tehotenstvo nieje sranda a v takych horucavach uz vobec asi nie,ze?

maminakatka
12. júl 2010

@drzkosa ahoj moja no ja uz nevladzem nic ,som ako zdochlina ,ale vyslovene ....a myslim ,ze porod pride skor ,kleslo brusko ,cize kazdy mi hovori ,ze nevydrzim do terminu ....dnes som umyvala okna ,upratovala 😀 😀 😀 ,keby nieco 🙂 tak to ti verim ,ze aj tebe je zle ,hrozne su tie horucavy a my tehulky ich znasame ovela,ovela horsie 😝

elko69
12. júl 2010

@lulu4 dakujeme zajtra amme presne mesiac a tyzden uz..rychlo to ide fakt,ani neviem ako ten den rychlo uteka a hned je z toho tyzden a potom mesiac...myslim z enebude problem,ani u nas nebol a aj kamoska to myslim vybavovala z po narodeni maleho...no stale pijeme mliecko,vodicku len velmi malo vcera naposledy ked sme boli vonku a bol smadny ale inak davam skor prso alebo teda sem tam uz dokrmim francuzskym mlieckom ked mu netece moje...

elko69
12. júl 2010

okm utekam k drobcovi..dobru nocku 🙂

tadotami
12. júl 2010

baby dakujem za povzbudenie.nemozem spat,teplo jak slak a jednoducho sa mi neda.pojdem tam riadne vystresovana teda,a to ani neviem coho sa vlastne bojim.ale aspon ze je tam uz peppe aj s malym macom.dnes mi este antibiotika predpisali ked som bola na tom predoperacnom lebo mam zase moc zly.o desiatej sa mam hlasit tak dufam ze to pojde rychlo a do 2 hodin ma fiknu.

maminakatka
13. júl 2010

@tadotami ahoj Tami drzim silno palceky ,neboj vsetko bude fajn a budes mat pri sebe drobceka 🙂 a pozdrav aj Pepppe 🙂

tadotami
13. júl 2010

@maminakatka no v to dufam a budem pozdravovat.urcite odovzdam ked uz na mna nepockala opica jedna.
ja uz zbalena,tamarka ma olistkovane veci do piatku do skolky,oprala som,navarila,papagaj nam vo stvrtok zdochol-o jednu starost menej......ale stale mam pocit ze som na nieco zabudla.

zuzumajko
13. júl 2010

@tadotami drz sa!!! uz kasli na vsetko, aj keby si zabudla nieco, vsetko sa da doniest. Len nech uz to mas za sebou 😉 velmi na teba myslim.

zuzumajko
13. júl 2010

@drzkosa sa ti idem pochvalit ze som na povodnej vahe, takze priberaam!! 😀 ako si na tom ty? co sa tyka veciciek, uz nejake kupujes? 😅 ja uz som asi zacala vcera, kupila som dve take body ale na 3 mesiace velkostne, lebo predpokladam, ze babo bude maco po muzovi 😀

mimi21mimi
13. júl 2010

@tadotami Drziiiime palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre