Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mimi21mimi
21. júl 2010

@drzkosa aaa pohodka, len som sa vybrala vcera vecer prejst k vode, tak nestacim stipance pocitat 🙄
a co ty? Ako zvladas?

jjana17
21. júl 2010

dobre ranko,,,,,viete nieco nove o tami??

mimi21mimi
21. júl 2010

@jjana17 ahoj.... som tu citala, ze zacala krvacat silno 😒 neviem nic, ale drzim jej palce!

jjana17
21. júl 2010

@mimi21mimi idem jej skusit napisat spravu

drzkosa
21. júl 2010

@mimi21mimi celkom sa da teraz je tu prijemne ale uvidim poobede... fuu.. Inak ak si dobre pamatam ty si bola skor doma na rizikovom ze? Nenudila si sa doma?

tadotami
21. júl 2010

baby som tu.vraj som mala zrazeninami upchaty odtok krvy a mam predpisane lieky na velke straty krvy.nieco na obnovu alebo co.v noci to bol este masaker ale rano je to uz lepsie.vraj sa to lubi robit viacrodickam ked koja.

jjana17
21. júl 2010

@tadotami no super som rada ze si oki a setri sa nie jak vcera pises ze stojis nad zehlenim

mimi21mimi
21. júl 2010

@drzkosa Nooo ja som sice bola na PNke ale tak dvakrat tyzdenne som chodievala robit dozor aspon na tanecne treningy.... a medzitym som sa snazila aspon navecer niekam chodit, ked uz som dufala, ze mi nepride kontrola 😀

mimi21mimi
21. júl 2010

@jjana17 noo ako vidim tak uz je tu 😉

@tadotami som rada, ze si OK.... a maly si doma zvykol?

jjana17
21. júl 2010

@mimi21mimi ano ja som jej napisala SMS ze nech sa nam ozve,,,,,,

tadotami
21. júl 2010

@mimi21mimi tak co mu ine zostava.vcera mal prvych obkukacov a do pol2 som myslela ze mi vlasy zlezu.

mimi21mimi
21. júl 2010

@tadotami navstevy po porode nie su asi bohvieco hm?

mimi21mimi
21. júl 2010

No baby... idem ja spat, lebo vcera sme sa boli prejst v Senci pri jazerach a do postele som sa dostala o pol jednej.... takze snad to dospim, kym sa da 🙂

lubka89
21. júl 2010

ahijte baby potrebujem radu

jjana17
21. júl 2010

@tadotami ano to boli taki doterni

@lubka89 co potrebujes

tadotami
21. júl 2010

@mimi21mimi
@jjana17 uz nech je po navstevach.povies ze nech ho na ruky neberu a este sa aj ocapia.nemam to rada.nauci sa na ruky a som zvedava kto ho bude stale vlacit na nich.

maminakatka
21. júl 2010

dobre ranko baby ,drzte palce ,dnes idem do poradne ,tak hadam sme o.k .....nakolko som chora ako pes a od rana mam bolest v bruchu ,taku tupu ☹ Tami si ma riadne vcera vydesila ☹ ,ale som rada ,ze si o.k

jjana17
21. júl 2010

@tadotami tak podla mna musia respektovat co si matka zela ,,,,

tadotami
21. júl 2010

@jjana17 tak asi po vcerajsku rusim vsetky navstevy.tiez mam len jedny nervy.u nas sa prave podavali ranajky pre maleho pankaca.kedze nam vcera zakazali kojit a mame len odstrekovat a ja mam len 2 ruky pouzili sme nutrilon.grgol jak stary druzstevnik a spi.

jjana17
21. júl 2010

@tadotami tak to uz ano,,,,,,,,,,a to preco musis odstrekovat,,,

tadotami
21. júl 2010

@maminakatka som celkom v pohode.mam tocaky ale lieky hadam zaberu.hlava sa mi toci vraj z vacsej straty krvy ale ze budem v pohode.len chvilu kojit nemozem co som aj rada aspon sa mi bradavky daju do poriadku.a si pis ze drzime palce.nikdy nie je tak zle aby nemohlo byt horsie.uvidis ze vsetko bude ok.

tadotami
21. júl 2010

@jjana17 nemam si ho prikladat lebo vtedy ze viac zacne maternica pracovat a spusta sa silne krvacanie.

drzkosa
21. júl 2010

@maminakatka drrrzim palce ozvi sa potom hned 🙂)

jjana17
21. júl 2010

@tadotami aha tak opat som mudrejsia

maminakatka
21. júl 2010

@tadotami mooooooja zlata ,ale esteze je vsetko o.k ,ze nic vazne ...od rana som na Tbea myslela ,co je s tebou ☹ a mas vela mliecka ? inak dakujem ,tak verim ,ze ma tam este nenechaju ,ale padlo mi brucho a neviem preco ,alebo co to je ,ale dost ma brucho boli

jjana17
21. júl 2010

@maminakatka ahoj kati aj ty cakas kazdym dnom kedy to pride, boze ja mam to brucho tak dole ze sa mi uz aj zle sedi co mi tlaci na bedra,,,,,

maminakatka
21. júl 2010

@jjana17 ahoj Janka cakam ako blba ,mne brucho na stehnach skoncilo,ten moj len ze zbytocne stresujem ,ale mne je cca 3 den tak divne .....a dnes ma boli brucho a neviem z coho .........sila toto a k tomu som chora-nachladena ,tak som si vcera musela ist pre lieky k doktorke ☹ snazim sa z toho dostat ,ale nedari sa mi a v tom prekliatom teple este aj caj musim pit ...bleeeee ....a ty ako moja?tiez sa ti to krati uz ,tak ako mne ...vsak cca 10 dni a maly je von cisarskym

tadotami
21. júl 2010

@jjana17 aj ja jani.
@maminakatka mliecka tak akurat.povedz si tak.ze ci nechaju alebo nie su to dr. a pokial by mali nieco zanedbat tak nech radsej lezis tam a keby nieco tak zasiahnu.ale ved uvidis.viem ze doma je lepsie ale nech robia co musia.

lubka89
21. júl 2010

@jjana17 mame ist svagrinke na svadbu na oravu a ja nemam skym nechat maleho v noci aby som sa zabavila aspon trosku

maminakatka
21. júl 2010

@drzkosa dikes ,jasne dam vediet 🙂 juj bojim sa dost

maminakatka
21. júl 2010

@tadotami vsak ved to ,ale vsak nemalujem certa na stenu ,ale pravdupovediac keby som uz cely porod mala za seobou ,takto len cakat ,ked viem co ma caka .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre