Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

miroslava89
14. sep 2009

ahojte idem vas kuuk na chvilku... konecne mam volno pokoj pohodicku tak idem medzi vas🙂

garonka
14. sep 2009

poseidonka

triple sa dozviem v stredu lebo zajtra je voľno a to som mala vedieť vysledky práve zajtra a na morfo ma poslal lekár z gastra lebo mi vyskočil nejaky vírus či niečo take tak sa chce uistiť či je babenko v poriadku, a ja som take bojko že až. Tiež si sa bala čo? keď ti povedali najprv zle a potom, že už je všetko ok.

garicka
14. sep 2009

garonka

hej už som ich dala variť, lebo ten môj nie a nie dôjsť z KE domov, bol dnes v Bardejove na pohovore čo som mala ísť aj ja s ním, ale už akurát došiel tak idem zistiť že čo...

supi
14. sep 2009

a este teda otazka, ked som mala poslednu mrchu 6.5 cize tym dnom zacina uz 1.tt?

garonka
14. sep 2009

supi

ono niekedy je to ťažke lebo tu sa nazory menia, ale to všade takto je i moja lekárka ma iny meter ako lekár na gastre a preto neviem komu veriť 😠 tak snaď len pozitívne myslenie pomôže 😉

garonka
14. sep 2009

Mirka ajoooooooooooj ako sa mi máš? 😉

garonka
14. sep 2009

garicka no daj vedieť dufam, že bol uspešny 😉 😉 😉

garicka
14. sep 2009

garonka
mňa na morfo poslal doki z gyndy...

ahoj mirkaaaaaa 😵

andrejusa
14. sep 2009

ahojte baby, sko sa tu mávate? ja vás teraz trošku zanedbávam, lebo normálne nevládzem vysedávať pri pc...

garonka
nejaké problémiky sa zas objavili?

garicka
14. sep 2009

mirka ako stojíš s mrškou? zabúda na teba? možno je len veľmi pomalá...

garonka
14. sep 2009

garicka a mňa Mucha z gastra 😀 😀 😀

andrejuška ale ani nie len skačem z problemu do problemu, idem v stredu na morfo utz tak sa tu ukľudňujem aby bolo všetko tak ako ma byť 🙂
tak tak veľa odychuj 😉

garicka
14. sep 2009

ahoj andrejusa,

juj koľké sme tu teraz naraz... a inokedy prázdnota... 😀

garicka
14. sep 2009

jééééj, Mucha je spolužiak števovej sestry... 😵

poseidonka
14. sep 2009

garonka neboj bude to dobré, babetko bude v poriadku nič to nemusí znamenať, že si mala ty nejaký virus

garonka
14. sep 2009

gari možno je to on 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nieeeee?

garonka
14. sep 2009

poseidonka

ďakujem snažím sa byť troška kľudna, lebo bať sa o babenko je hrozne a u teba je všetko už v poriadku myslím babätko

andrejusa
14. sep 2009

garonka... ešteže si domka a nie v nemocke. Tak nech sa z toho rýchlo dostaneš, mňa čaká morfo 28.9 a tiež sa trošku bojím, lebo je vraj bábo trošku menšie...

garicka... ahojky, stále stála "koníčkarka"?
už sa budem snažiť chodiť častejšie, ale niekdy len celý deň predrichmem a preležím 🙂

garonka
14. sep 2009

gari ja som tu furt a povinne len sem tam zakukujem a nikto nepíše tak nepíšem ani ja 😀 😀 😀 😀

garicka
14. sep 2009

a ja tak isto, nikto nepíše tak ani ja 😀 😀 😀 😀

garonka
14. sep 2009

andrejuška

doma našťatie len lietam po lekaroch ako hypochonder všade ma posielaju ako po svätenu vodu 😠 tak pevne verím, že už sa všetko zlepší ešte som zvedava čo trepne infektolog 😠

garonka
14. sep 2009

gari tak to musíme mať obe telepaticke schopnosti aby sme vedeli či niekto sedí pri PC 😀

andrejusa
14. sep 2009

moja to je mi ľúto... a to odkedy si mala s tým tlakom sa to na teba sype, čo? aký vírus si mala? nechce sa mi čítať toľko dozadu, veď to sú už desiatky strán čo som tu nebola 😔

garicka
14. sep 2009

ja som ale.... sporák som zapla, ale nepozrela som že nie je zapnutý v elektrike... 😀 😀 😀 idem si dať zatiaľ mäkučký chlebík s nátierkou 😝

miroslava89
14. sep 2009

gabi mozno je len pomala ..ale ona dojde .. ona musi...

garonka ty si este stale neprestlaa behat po dr.?..ach jaj.. ale ako sa hovori ked sa dari tak sa dari 😔

garonka
14. sep 2009

andrejuška neviem ani ja čo to za šarapatu mam buď ten CMV vírus som prekonala alebo ho mam teraz a su i prítomne protilátky čo je aj dobre ale radšej si počkam čo povie infektolog, ja som povedala nachodím sa všade len nech je babo v poriadku 😔 tlak je v poriadku i pečeň.testy sa ustalili len vitamíny ešte mam ale znížil mi dávku a je pravdepodobne, že z toho vírusu sa mi rozkolísala pečeň. Tak len treba dúfať, že bude všetko tak ako ma byť.
Pohyby babenka už citíš?

garonka
14. sep 2009

Mirka presne presne tak, ja sa už citím ako hypochonder 😔 a na gynde na oddelení v šaci ma i steny a lavičky poznaju 😀

poseidonka
14. sep 2009

garonka my sme dufam OK, vstredu ideme na glykemincký test, naše babo sa vrtí ako besné

garonka
14. sep 2009

poseidonka fíha to budeš mať asi Michaela Jacksona 😀 😀 😀

andrejusa
14. sep 2009

ešte necítim pohyby, ale keď sa nejak rozruším, alebo veľa chodím a niečo trošku málo porábam, hneď začnem cítiť také tlaky v podbrušku... ako keby nebolo bábo spokojné. Keď som bola v tej nemocke, bola so mnou na izbe holka čo bola v 19tt a ešte len začínala cítiť... nebola si istá či to je ono. Tak uvidíme a ty cítiš?

miroslava89
14. sep 2009

garonka hlavne ze ti je aspon trosku veselo a ze babo je ok🙂 ..a pre babetko si asi kazda zena pretrpi vsetko..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre