Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
15. sep 2009

okiiii, pozerám že už píšem jak maďar 😀 že kde kúpila lampu 😀 😀 idem si pozrieť tarzana s P. Brosnanom tak som zvedavá na kvalitu filmu.... inak dnes zomrel môj obľúbený herec P. Swayze 😔

garonka
15. sep 2009

ešte som tu nechce sa mi do sprchy 😀 ešte pokonikujem 10 min

garicka
15. sep 2009

😀 ani mne sa nechce ísť umývať vlasy, ale musím lebo som ich už asi cez týždeň neumyla, nejako sa mi teraz nemastia a doma môžem mať aké chcem.

pizza vybratá len je veľmi horúca, tak ju idem trošku pofúkať

garonka
15. sep 2009

http://www.babyeshop.sk/katalog.php?kategorie=4...

som vam hodila link ja som už minule pozerala tie nalepky na stenu

garonka
15. sep 2009

moja žemľovka už je v žaludku som zvedava čo povie mamina ona robí lepšiu s jablkami a tvarohom mňam

garicka
15. sep 2009

a ja teraz pozerám že som si kúpila pizzu len so syrom a rajč.omáčkou 😝 ja tam nemám salááááámkuuuuu 😠

garonka
15. sep 2009

to si si nevšímla 😀 ja do pizze struham i kopu syru a kukuricu tej by som sa najedla až až 😀

garonka
15. sep 2009

no ja letííííííííííííííííííííííím 😀 pa pa

garicka
15. sep 2009

ale dá sa, nabudúce lepšie kuknem... 😀 máme rovnaké chute 😀 teiž šaliem za kukuricou a syrom, ale ešte aj za zelenými olivami

garicka
15. sep 2009

paaaa

dydynka
15. sep 2009

ahojte tehulky,,tak ako?bruska rastu?tak vam zavidim,,ja si musim este asi pockat kym sa nam podari,,

miroslava89
15. sep 2009

dobre ranko.. ja som sa az teraz dostala z postele von 😝 od rana mam akosi neskutocne nizky tlak 😔

zajtra by mali manzela pustit domov...som zvedava ci sa uz prestaneme konecne hadat a aj normalne sa porozpravame-..

zazalienka
15. sep 2009

Čau Mirka.. a kde máš manžela? prečo sa hádate?

miroslava89
15. sep 2009

manzela mam este stale v nemocnici..a hadame sa stlae na somarinach ze som neschopna atd.. ma nervy ze nemoze pracovat na jeho tradicnych 150%tka si ich vybija na mne 😒

garicka
15. sep 2009

ahote baby

dydy
neboj aj na teba dôjde a potom sa budeme tešiť spolu s tebou 😉

mirka
tak podľa mňa už sa aj porozprávate, predsa len bude doma a mať väčší dosah na firmu 🙂 tak sa už nebude toľko zlostiť... dúfajme že to tak bude...

zazalienka
15. sep 2009

to skončil v nemocke po tom úraze na dovolenke? vieš, nečuduj sa mu, tiež to máme v rodine.. proste to sú chlapi.. myslia že bez nich firma nikdy nepôjde.. že nikto nič nevie lepšie než oni.. lenže niekedy je treba poľaviť a preniesť trošku zodpovednosti na iných..

dydynka
15. sep 2009

mno bodaj by to tak bolo garicka :D kym sa nam to podari tak vy uz budete cakat dalsie :D

zazalienka
15. sep 2009

gari čau.. objavila som fain kočík.. a za dobrú sumu.. Coletto Camarelo Q 12...

garicka
15. sep 2009

dydy
noooo tak to asi nie.... budem rada ak sa v pohode narodí tento drobec...

zazi
aj ja som objavila včera tu na koníkovi na bazáre a dnes tam už nebol, bol za nejakých 330 € bol to presne ten ktorý sme pozerali v obchode a tam stál cez 500 €, a ešte aj v modrej farbe.... juj ale som bola nazlostená keď som ho tam dnes už nevidela 😠 😠 a používal sa vraj len 2 mesiace....

garicka
15. sep 2009

zazi a za koľko? a je v obchode, alebo cez inzerciu? a nemáš z neho foto alebo link? a v akej farbe chcete kočiarik kúpiť?

zazalienka
15. sep 2009

ten kočík čo sa mi páči stojí v dvojkombinácii 8500 Sk, má veľkú hlbokú vaničku, vystuženú, takže ho neprefúka v zime.. Ty máš aký vybratý? mne sa zdá 500 € hrozne veľa, a čím sú drahšie, tak tým labilnejšie a horšie recenzie čítam..

dydynka
15. sep 2009

mno tak ja dufam ze dlho cakat nebudeme,,neze si to moj priatel dovtedy kym sa nam podari rozmysli ze ho ce 🙂 🙂

garicka
15. sep 2009

my sme pozerali na X-lander v bocian baby v KE, tam kde býva garonka... vpredu má 2 a 2 kolieska a števo ho skúšal a povedal že je dobrý aj na zimu... a to budeme teraz potrebovať. lenže to boli verzie z tohto roku 2009 a v moldave nám povedali že minuloročné verzie sú aj o 3-4 tisícky lacnejšie....a sú skoro také isté, tak si objednáme tam

zazalienka
15. sep 2009

prečítaj si recenzie na kočíky v témach výbava.. ja som veľa čerpala odtiaľ.. no a potom od kamošiek.. no a myslím že x-lander je poľský kočík, takže tam bude určite lacnejší.. ja počítam s tým že naše bábo bude dosť veľké a s fusakom sa do malej vaničky nezmestí..

garicka
15. sep 2009

aj ja tak viem že sú to poľské kočíky, ale števo nechce ísť do poľska....a prečo myslíš že drobec nude dosť veľký?

zazalienka
15. sep 2009

môj muž má takmer 2 m, ja mám 1,81 m, keď som sa narodila, vážila som 4,30 kg... no a podľa utz je už teraz 12 dní popredu vo vývoji.. teda oveľa väčšie.. takže predpoklad že by sme mali maličké dieťa je minimálny.. švagrov syn sa v troch mesiacoch ledva zmestí do hlbokej vaničky.. a to ej stále teplo.. ja proste rozmýšľam dopredu .. na zimu,,

garicka
15. sep 2009

jáááj tak vy ste až takí vysokí? tak to bude riadny basketbalista 😉

zazalienka
15. sep 2009

noo, tak to ano.. no a inak môj otec keď sa narodil mal 5,60 kg.. gény nezaprieš..

garicka
15. sep 2009

aspoň si môžte povedať že žijete na vysokej nohe... 😵

zazalienka
15. sep 2009

hehe na veľkej a vysokej.. oki, idem kupiť zeleninku na sviečkovú... mám migrénu jak mraky, potrebujem ísť von.. tak zatiaľ ahoj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre