Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
18. sep 2009

joj ja som až poskočila ako som ťa privolala 😀 😀 😀 😀 😀

zazalienka
18. sep 2009

zatiaľ matka nerobí problémy, vyhrotilo sa to cez prázdniny.. chceli sme tam ísť, ale zatiaľ je pokoj, malá chodí pravidelne. to je hrozne na dlho, hádam už nebudú žiadne ťažkosti..

zazalienka
18. sep 2009

čauky garicka🙂 kde si sa túlala? hmm?

garicka
18. sep 2009

garonka ty si ale podarená, musíme mať zasa čím skôr stretkooooo 😵

ja papám hrozno zo záhrady ale už ho neni veľa - to bude zasa plynu v izbe, sa bude lepšie spať 😀 😀 😀

zazi ty si mala len dnes dovolenku? a to si fakt tak neskoro vstala??

zazalienka
18. sep 2009

nooo... sa mi zadarilo.. nemala som chuť ísť dnes do roboty, som unavená.. tak som varila, piekla.. poprala a teraz ležím.. no a pozerala som na nete zúfalé manželky novú sériu, lebo som na to včera zabudla..

garicka
18. sep 2009

prišiel drahý z KE, robí si zváračský tak sme sa najedli a vypla som net lebo chcel podriemať a ja som bola rada že je chvíľku pri mne a potom nabehla maj telenovela 😀 .

inak mňa teraz pichá pri pravom vaječníku - bude to asi maternicou lebo už ma tak pichalo a doki povedal že to bude rastom maternice.

garonka
18. sep 2009

tak tak gari, dáme stretko a čím skorej 😉 vidíš jak som ťa privolala? za 12min si sa ohlasila 😀 to bol šok 😀 😀 😀 😀

mňam hrozno ja som jedla kukuricu, dufam, že ma nenafukne lebo drahy odíde zo spálne 😀 najlepšie hrozno som jedla od maminho suseda, to bolo originálne hrozno, nie tie umeliny z obchodu

v Dráčiku som kupila synovcovi lego a chcela som i našmu bábu niečo ale potom som to vratila lebo nejak sa furt bojím 😉

zazalienka
18. sep 2009

môj krpes sa zasa vrtí jak o život.. no a v nedeľu na 3D bude určite spať a neukáže sa.. potvorník..

garonka
18. sep 2009

gari mňa zas prsia bolia a keď dam dolu podprdu sa idem zblázniť a drahy mi hovorí načo ju nosím i do obchodu, som aspoň normalna a nebudem chodiť ako cigánky, ktoré maju svoje cecky až po pás 😀

garonka
18. sep 2009

zazi a na morfologicky utz si bola? vraj robia ten morfo ako 3D a mne robili klasicky nie 3D

garicka
18. sep 2009

baby ja ešte ani strie, ani prsia ma už dosť dlho nebolia a ani nerastú len trošku na začiatku.... som ja normálna....???

zazalienka
18. sep 2009

ja vôbec nefiem čo to je ten morfologický ultrazvuk.. xixi takže asi nie.. no a moje prsia majú asi dve kilá z mojej celkovej váhy.. a to som ich mala skôr po tatovi🙂

garonka
18. sep 2009

gari buď rada, hneď by som sa menila, ja zas neznášam keď môj drahy na ne šahne 😠 bolia jak fras ☹

garonka
18. sep 2009

zazi morfo utz doktor skuma či ma babo všetky organy v poriadku 🙂

garicka
18. sep 2009

zazi možno ti spraví v nedeľu doki aj morfo....

zazalienka
18. sep 2009

no veď uvidíme.. hlavne nech má všetky končatiny🙂

garonka
18. sep 2009

ja som furt šalena z toho morfo utz, aky ultrazvuk ma byť klasicky či 3D? lebo mne u doktora to pripadalo take obyčajne, a baby vraveli že i organy babätka pozera, a u mňa asi nie 😲

garonka
18. sep 2009

môj ma veľké chodidlá 😀 😀 😀

valria321
18. sep 2009

ahojte tehulky ako sa dnes mate?🙂

garonka
18. sep 2009

valria, čaukoooo, ja sa mam ako furt 😀 a ty si sa kde tulala?

garicka
18. sep 2009

garonka
a po kom má tie chodidlá také veľké ??? 😀

mne keď robili morfologický tak sa mi zdá že celý bol 3D aj tá fotka čo je v albume je z morfo, čo mu tam vidno hlavičku. aj guličky a pipíka ako 3D sme videli 😝

ahoj valria
čo si dnes robila?

slovakia13
18. sep 2009

garonka
mne tiez robili morfologicky na normalmom ultrazvuku a mera rozmery organov,to si nemusis ani vsimnut ak doktor nic nehovori ,ale ja sa vzdy na vsetko pytam 😀
tu celkovo v UK moc nie su nakloneni 3D ultrazvukom a ultrazvukom vobec,urcite si si vsimla ,ze babo sa snazi schovat pred ziarenim.....sice na SK vsade tvrdia ,ze je to neskodne

inak zdravim 😉

valria321
18. sep 2009

no kde sa už len ja môžem tulať🙂domka som bola len sa mi nechcelo na net 🙂som ostala v poslednej dobe taka leniva normalne si najdem ešte asi niaku robotu na doma lebo ta nuda to je strašne ......a moj drobček je zaujimavy inač cele dni od rana nekope a vždy ku večeru dava rany asi hra futbal 🙂ešte je to zatial take mile a uvidim neskôr 🙂)a babky čo ste robkali cez tyžden ja idem po mesiaci na buduci tyžden na kontrolu tak uvidim už sa neviem dočkať hadam všetko v pohode hmm

garicka
18. sep 2009

ahoj slovakia

baby mrknite do albumu na posledné foto vzniknuté nudou..... 😅

garicka
18. sep 2009

valria a úžasné je keď cítiš ako sa v bruchu točí..... neskutočne krásne.... krajšie jak kopance, aj my kopkáme o 100 6, chvíľku kopeme a chvíľku spíme.... a v nadránom som nevedela spať a malý začal kopkať, tak som si položila ruku na bruchu a sme sa rozprávali 🙂

garonka
18. sep 2009

čauko slovakia 🙂 no aspoň som v pohode, lebo niektorým babam robili utz ako 3D i ja som furt vyzvedala od doktora, ale keď povedal, že všetko ok, tak som bola kľudna.

gari

môj starý merie 1,97m, i svokor a jeho brat su takí vysokí ako topole 😀 ale doktor bol podarený, že budeme kupovať večšie boty 42,45 😀 a maleho nožku mi zväčšil to také zlaté bolo i prsty som spočítala ma ich 5 😀

garonka
18. sep 2009

gari, krásne guľaté bruško 😉 musím i ja konečne pofotiť nejake somarinky, 😀

garicka
18. sep 2009

garonka, zazi
vy máte takých vysokých chlapoooooov.... môj má len cca 1,80 plus mínus.... 😠

garicka
18. sep 2009

veru pofoť a hoď do albumu nech sa potešíme 😉

garonka
18. sep 2009

gari i ty si vysoka ja som pri tebe ako trpaslík vyzerala 😀 no mam vyhodu, že vysoky chlap je super pomoc do domacnosti 😀 vešia záclony, utrie mi prach na skrini 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre