Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
19. sep 2009

ani

vieš, my sme doma relaxujeme odychujeme mužíkovia nam navaria, upracu sem tam a my sme na koníkovi akoby nas zato platili 😀

garicka
19. sep 2009

veru garonka má pravdu 😀 ja som na PN od konca apríla už mi je doma otupno... sa neviem dočkať drobca

inak ja ho volám miško alebo myšiačik.... 😉

garonka
19. sep 2009

gari lepšie ako Mišuľo, Mišulík, Mišuľko 😀 😀 😀

garicka
19. sep 2009

ani

ak si tu prvýkrát, tak vitaj medzi nami a písmenkuj 😉

ale už ma sprdol môj že tu veľa ťukám do klávesy že či som nemohla písať keď bol vonku, ale mu vysvetľujem že tu vtedy nikto nebol 😲

garicka
19. sep 2009

práve dávali na jojke že v anglicku pracuje 95-ročná barmanka.... sa mi až rozum zastavil ale tetuške by som 95 rokov veru nehádala, vyzerá perfektne... klobúk dolu. naše 95-ročné babky už ledva počujú a vidia a nieto ešte nalievať v bare 😀 😀 😀

garonka
19. sep 2009

ti naši chlapi sem tam hundru 😀 môj sa vyparil do obchodu nemame cukor a chcem krupicu 😀 dietna bez masla len trocha kakauka alebo len škoricový cukor mňam, len môžem troška aby som sa veľmi neguľala 😀

a inač od utorka do piatku som zas sama doma, ide na výstavu do Trenčína z tej jeho roboty ich furt dakde posielaju tak si zo mňa robí žarty, že si odýchnem. Som mu povedala môže ísť ale mi necha 30 € na 4 dni 😀

garonka
19. sep 2009

presne presne i ja kukam spravy normalne ma to šokovalo ta babenka vyzerala akurat na 60 fíha 😉

garonka
19. sep 2009

oh mňam bryndzove halušky so slaninkou som musela prepnuť 😠 😠 😠 toto som načmarala do inej temy no na porazenie, kukam telku i píšem dobre že nepošlem ešte nejaku volovinu trapas 😀

garicka
19. sep 2009

pýtaj viac, však ste dvaja 😀 . tak budeme koníkovať, budeš venčiť havka a čakať a na drahého.... inak s havkom je už všetko OK?

vefi89
19. sep 2009

garicka, u mamy som bola s drahym, lebo moj brat ma problemy s ocom, tak sme sa boli povypravat, ze ako budeme problem riesit

slovakia13
19. sep 2009

bryndza.....tu budem jest az niekedy na buduci rok 😝 a ja milujem halusky.....zavidiiiiim vam SK jedlo

inak malu uz poriadne citim hlavne ked vystiera nozicky 😀 😀 😀 uz jej zacina byt tesno 😀 😵

garicka
19. sep 2009

garonka

však práve čítam v tej inej téme že čo si tam písala 😀 😀 😀 😝

vefi
tí otcovia sú na zabitie.... a nielen občas.....

garicka
19. sep 2009

slovakia
ja cítim môjho že sa už viac otáča ako kope a zatiaľ sa mi to páči 😉 uvidíme neskôr....

sa na druhý rok chystáš a slovensko s malinkou?

garonka
19. sep 2009

jasne, že budem pýtať viac 😀 už som mu povedala, tak sa rehoce ja mu vravím že myslím to važne necha ma samu doma nech dáva peneží 😀 😀 😀

havo je už ok, akurat sa sprava ako šteňa olizuje hračky, skáče z košíka na podlahu, demencia asi ide na neho veď ma v decembri 10 rokov, fíha jubileum aj tortu dostane 😀

garicka
19. sep 2009

dôchodca..... 😝 je už z neho.

lubka89
19. sep 2009

ahojte tehulky 🙂 ako sa mate?

garonka
19. sep 2009

jo joj veru, ale správa sa ako male šteňa 😀

lubka ahoj ahoj ahoj 🙂

garicka
19. sep 2009

čau lubka,

mne momentálne už stúpla nálada po tom čo ste sa tu všetky zjavili 🙂 a vy s drobcom ako?

lubka89
19. sep 2009

a celkom sa da len rano je tazko☹ je my strasne zle a chodim na wc neviete co je na to dobre?

garicka
19. sep 2009

baby končím, idem si ľahnúť lebo už od pol šiestej som hore a len s jednou kofeinovou kávou v sebe, ale si nahrám film so psíkmi čo ide na jojke keby som náhodou pri ňom zaspala 😝

drobec akurát zas schytil štikútku.

garonka
žiadne pohyby? ľahni si na chrbát a v kľude lež a čakaj, oni prídu neboj sa 😉

miroslava89
19. sep 2009

ahojte... ja len na etrosku kuk medzi vas som totalne znicena unavena 😔 kosila som doma dvor zahradu a som z toho uplne znicena vycerpana 😝

garicka
19. sep 2009

no tak ja som nemala ranné nevoľnosti. ale kúp zázvor, myslím že je aj sušený a počula som že sú aj zázvorové lízanky.... sa pýtaj na to v obchode, alebo možno aj v biopotravinách. ale videla som ho aj v optime tam kde predávajú zeleninu a ovocie tak možno aj v iných hypermarketoch ho tam nájdeš 😉

garonka
19. sep 2009

gari vôbec necitím ešte chrustika ☹ a tak by som chcela

ja kuk smotanku to je moje ja mam rada klebietky a bulvár 😀

Mirka ahooooooooooj, tak si mala pracovnu sobotu 😀

garicka
19. sep 2009

mirka ahoj,

počuj nepreháňaj to s robotou !!! 😉 teraz si lažkaj k drahému a oddychujte

garonka
ja by som ju tiež pozerala ale nemôžem judíniovú ani vidieť a vôbec už počuť.... bléééé

lubka89
19. sep 2009

ahaaa dakujem🙂 ja robim v obchode tak sa pozriem 🙂

slovakia13
19. sep 2009

garonka
kamoska zacala citit malu az niekedy v 24tt,neboj ono to pride
garicka
hned jak mala bude moct letiet.tak prideme aspon na mesiac 😵
mirka
ty sa nezdas 😉 😀

miroslava89
19. sep 2009

ja sa nezdam ale uz som musela😀uz sme zili ako v pralese 😝 a to len dnes som prehanala ale uz nebudem..

garonka prvy krat tehulky citia stale neskor neboj este si kopancov uzijes😉

miroslava89
19. sep 2009

garonka ty si taka klebetnicA?😀😀 som netusila😀

miroslava89
19. sep 2009

ste ma tu nechali samu?? 😕

miroslava89
19. sep 2009

uz tu nikto nie je.. idem akosi donutit draheho aby konecen prestla pracovat a konecne sme mohli zalahnut spat 😝 pekny vecer dobru noc a zajtra sa tu snad streneme🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre