Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garicka
22. sep 2009

čauky,

som si myslela že si spachtoš teraz keď si sama doma bez drahého 😀 😀 😀 a to havo je na vine 😝

garicka
22. sep 2009

baby zapla som si triler na markíze tak idem kuk, ozvem sa keď skončí film, papaaaaa

garonka
22. sep 2009

gari

od šiestej som hore drahy sa ešte balil hento nezobral tamto vezmem no na nervy, a zlosť ma pochytilia že v noci jedol a v obyvačke pod stolíkom nechal tanier , a kopa riadu v dreze umyvala som skoro hodinu a pol pokym som kuchyňu dala do laty, a ešte i ten pes, vonku žere nervy 😠 ale vie, že bol zly lebo sadol si k noham a tymi veľkymi guľatými očami ma sleduje 🙂 tak som sa aspoň zasmiala.

garonka
22. sep 2009

jaj ja som ten film videla, je dobrý pozri si ho 😉

supi
22. sep 2009

ahojte, som sa vratila z morfolog. ultz tak vraj vsetko ok, ale som nastvana 😠 lebo som nic nevidela a ani fotky mi nedali bo sa lekar ponahlal na operacku, a ani nebolo dobre vidiet ze co cakame ale vraj dievcatko...
tak ma "utesili" ze este v 30 tt sa robi utz. To mam dovtedy vydrzat?! 😨 Uz teraz som odpocitavala minuty ...

garonka
22. sep 2009

supi ahoj

aj mne nedal fotečky lebo hneď ako ma vyšetril šiel preč tam sa striedaju lekári 😨 a tiež vraj čakame chlapčeka ale môže sa to zmeniť 🙂 supi hlavne, že je všetko OK. Aj mne tak povedal doktor 🙂

supi
22. sep 2009

ved hej, som rada ze je to vsetko v poriadku, ale som sa tak velmi tesila ze si to male pozriem a budem vediet co to je 😒
mame skoro rovnaky termin porodu 🙂

garonka
22. sep 2009

jej som si všimla 😉 ja som sice maleho videla len troška ako sa v brušku vrtel a doktor mi ukazal jeho nožku ake ma veľké chodidla 😀
a moja doktorka mi bude robiť utz teraz o týždeň tak ona mi fotky stále dáva len treba cvaknuť 3 € 😉

garicka
22. sep 2009

supi

tak sa aspoň utešuj že mimčo je v poriadku. a nechceš ísť na 3D utz a spraviť si DVD a fotečky? tam by ti tiež povedali čo to je, len je to moc drahé.... ba nemali na nás takto zarábať 😝

ja som tiež odpočítavala doslova minúty do utz.... a to ma z pondelka preložili na stredu tak som myslela že dovtedy nevydržím, tak ti verím ako sa teraz cítiš že máš čakať až do 30 tt.... aspoň mimčo máš zdravučké 😉

janka1986
22. sep 2009

ahojte, ja som v 23 tyzdni a tiez prvy krat tehotna,a zacinam sa rohliadat po vybavicke.TAk sa chcem spytat ake velkosti oblecka kupujete pre mimco?Pekny den

garicka
22. sep 2009

ahoj janka

ja ešte nekupujem nič, lebo som zvedavá dokedy vydržíme 2v1... a tiež by na utz mali povedať aké veľké bude mimčo, tak aby som nekupovala zbytočne malé vecičky... ale asi 50-56

garicka
22. sep 2009

janka
mrkni do môjho albumu, dala som si tam veľkostnú tabuľku pre drobcov, si ju stiahni 😉

janka1986
22. sep 2009

ahoj garicka,no ja pomaly idem zacinat kupovat,ale urcite nie tie najmensie velkosti,zacnem asi tak od 58 par kuskov a potom len vacsie.Idem pozriet tu tabulku tak ahoj

garonka
22. sep 2009

janka ja som len kupila drobcovi supravičku čo je v albume veľkosť 68 lebo drobulinke sa neoplatí kupovať tie veľkosti 52 lebo babo rastie 😉

garicka
22. sep 2009

stačí fakt len pár kúskov, lebo narastie a nebudeš ani vedieť ako a zistíš že si kopu vecí nevyužila...

janka1986
22. sep 2009

no to hej,ked som videla v obchode tie malicke velkosti,si neviem predstavit take 4 kg babatko zmestit do takej 56.TAk isto idem kupovat väcsie.

garicka
22. sep 2009

janka

vyčkaj na utz v cca 37 tt kde ti povedia asi aké veľké mimčo budeš mať a potom uvidíš... odkiaľ si?

garonka
22. sep 2009

my sme si zo zábavy kupili 😅 teraz v nedeľu pre babenko kompletík fajnovy zamatovy 🙂 tak hadam drobcovi ho oblečiem 😀

inač sme sa dohodli na mene že to bude asi Tobiás, to je na 50% a Miško tiež na 50 % 😀 lebo keď dame Tobiás ja budem furt nervozna, že ho budu volať Tobiáš a ak dame Miško tak Mišuľo, a to ja mam vtedy tlak 300 😎

joj tak by som šla na nejaku prechadzku samej doma na nervy, 😠

garicka
22. sep 2009

ty mi o prechádzke ani nehovor lebo ja len ležať môžem.... 😠 😠 😠 sakra prišiel môj muž domov a ja som ešte nespravila polievku, a on ju už bude chcieť jesť, ani som ju nezačala robiť.... OK baby, balím to tu, idem variiiiiiiť...

garonka
22. sep 2009

gari paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😝

garonka
22. sep 2009

nenechavajte ma tu samuuuuuuuuuuu 😨

lulu4
22. sep 2009

ahojcek este si tu?

lulu4
22. sep 2009

ahojte babulky, niektore si ma urcite pamatate, obcas sme skocim a nieco s vami popisem 😀
dufam, je ste vsetky v poriadku a bruska pekne rastu?
babulky jaaj ja som opat ako na ihlach, kedze snazilkujeme treti mesiac a zajtra by som mala oficialne dostat MS som nervozna, uz si radsej nemyslim, ze by to mohlo vyjst aj ked podvedome si to velmi zelam....
strasne ma bolia prsia uz asi druhy tyzden a mam ich take plnsie, podbrusko boli uz od min. tyzdna v vcera a dnes mam spinenie take bledunko hnede ako ked sa konci alebo zacina MS, tak nechapem ci sa spusti mrska nakoniec alebo co... skocim kupit nejaky testik a zajtra by som si teda spravila a uvidim aj ked som sa tu na stranke konika docitala ze niektorym testiky ukazovali az ked im tyzden meskala MS a podobne.... tak neviem... ale ved skusim a uvidim a aj som papat zacala riadne, nechapem hadzem do seba piate cez deviate a v sobotu ked sme boli na navsteve u znamych ma tak rozbolel zaludok ako by sa mi vsetky creva krutili navzajom a vtedy som si vecer nasla na intimke taky hnedkasty vytok opat.... nechcem sa radovat ani nic podobne pokial mi testik neukaze co chcem... tak drzte palceky a dam vam vediet... papa

garicka
22. sep 2009

lulu

veľmi ti držím pršteky, ozvi sa ako si dopadla 😵

garicka
22. sep 2009

je tu niektoooooooooooo?

miroslava89
22. sep 2009

ahojte .. ja netusim co to je dneska so mnou 😒 od rana mam akosi divne vysoky tlak..ani neviem z coho 🙄

garicka
22. sep 2009

ahoj mirka
a merala si si ho? ja dnes som podráždená aj som vybehla na môjho muža teraz keď prišiel domov poobede. sa všetko kopí a je to aj tým ležaním a tým že nemôžem niakm ísť a nič robiť. asi vybuchnem ako tá rybka v nemovi.... alebo v príbehu žraloka?

shaarka
22. sep 2009

helou kocky,
poradite mi, kde zohnat info o tom, co vsetko si mam pomaly (ano, velmi pomaly) zacat chystat?
myslim vybavu aspon na prvy polrok.
viem, ze sa tu povalovali vslijake vseobecne zoznamy, to chcela by som nieco priamo "usite" na jarne dieta.
mam v plane vsetko kupovat secondhand, len ani neviem kde mam zacat. neviem rozoznat, co je nutne a co je uz prepych. 😒

garicka
22. sep 2009

ahoj shaarka

ja som tiež bola v sekáči nakúpiť niečo drobcovi.... podľa mňa ti bude treba niečo vzdušné a s krátkymi rukávmi, keď že drobčeka budeš mať až v máji a leto je horúce. ja zas hľadám všetko s dlhými rukávmi pre najmenšie mimčo do toho 4. mesiaca lebo drobec sa má narodiť na vianoce

miroslava89
22. sep 2009

gabika ahoj..rano 150/90 a teraz poobede uz "leN" 140/85..a absolutne neviem preco z coho..

a tolko uz vydrz doma🙂 je to tazke len tak polihovat dokopy nic nerobit ja som si to odzila mesiac a mala som dost.. ale drobca sa snaz oddychovat a nestresovat-..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre