Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

Ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......
miroslava89
5. okt 2009
potvorky jedne robite chute?!
vefi89
5. okt 2009
Ahoj Mirka, vsak sa mozes pridat a zajst na obed aj s Garonkou 🙂
idem si este pradlo povesat a prilozit do pece
lubka89
5. okt 2009
ahojte neviete nahodou neaku stranku kde by som nasla svadobne saty aj z kabatikom? 😞
garonka
5. okt 2009
jeeeeeeeeeeeej Mirka ahooooooj 🙂 si v šaci v nemocke? ja tam idem v piatok na gyn.oddelenie odniesť papiere 🙂
miroslava89
5. okt 2009
lubka a pozerala si na stranke mojasvadba??.. tam urcite najdes niekde..

vefi jedine ze uteciem cez okno :-p tu v nemocke mozem o takom obede snivat..
lubka89
5. okt 2009
ano teraz to pozeram ale nic som nenasla🙂
garonka
5. okt 2009
Mirkaaaaa tam varia dobre akurat ja som mala take dietne ale chutilo mi 😃
vefi89
5. okt 2009
Lubka
http://www.salonvalery.sk/sk/svadobne-saty
http://www.svadobnesaty-online.sk/

Mirka, tak hadam sa raz stretneme vsetky aj s nasimi ratolestami a potom pojdeme spolu na obed
garonka
5. okt 2009
na nadštandardke si? prídem ťa rano zobudiť ako ranna vizita 😃
miroslava89
5. okt 2009
garonka len sakra ze som neostala v ke.. neviem neviem ci by sa ti chcelo trepat skoro rano 60km za mnou..
garonka
5. okt 2009
moja tak nesi v šaci? škodaaaaaaaaaaaa 😞 idem v piatok na odbery a potom na gyn.oddelenie odniesť papiere tak by som ťa zobudila 😃
miroslava89
5. okt 2009
aj ja si vravim ze skoda...
ty zas behas po lekaroch??
lubka89
5. okt 2009
a na nejaky bazar?
garonka
5. okt 2009
joj nech ťa preložia sem do šace ]-( aby som ťa mohla isť zakuknuť ako sa maaaaaaaš 😉

beham beham zajtra ma čaka infekčne vyšetrenie dufam, že tam neobsedím pol dňa a v piatok na odbery na gastro ]-( potom zajsť odniesť papiere tak som sa tešila že budem tvoja ranna vizita 😃
garonka
5. okt 2009
Lubka ty si chceš šaty kupovať či len požičať z požičovne?
lubka89
5. okt 2009
len pozicat by som chcela🙂 ale ak by som nenasla tak aj kupit
miroslava89
5. okt 2009
garonka jaby som najradsej bola v saci..tam by mi aspon svokrulienka nosila mnam hami ham :-N 😃
garonka
5. okt 2009
ja som mala z pozičovne požičane stali ma pred dvoma rokmi 10 000 🙂 ale neľutovala som boli krásne voavučke, a čisté 🙂
lubka89
5. okt 2009
ahhha
garonka
5. okt 2009
🙂
lubka89
5. okt 2009
ale neviem najst ziadnu stranku🙂
miroslava89
5. okt 2009
garonka ty si uz 22tt? =-) =-) =-) :-N ten cas ale leti :-N
miroslava89
5. okt 2009
inac neviete co je s andrejuskou? =-)
miroslava89
5. okt 2009
idem kocky na chvilku prec zalahnut a pospat si trochu..
garonka
5. okt 2009
Mirkaaaaaaaa len v 21tt to konik pridava o tyždeň viac 😃 vraj andrejuska nechodí na koníka kvôli chrbtici ma Pc a nie notebook tak sa jej zle sedi a musí vraj ležať tak dufam, že sa ma dobre lebo sa tu dávno neohlasila |-|

idem i ja zaľahnuť 😃
vefi89
5. okt 2009
Vsetky ste usli, a ja sa nemam komu pochvalit, ze sa mi sisky podarili 🙂 🙂 aj maslovy krem som spravila a je to vyyybornee 🙂 taka som rada 🙂
garonka
5. okt 2009
vefi ja som už tuuuuuuuuuuu 😃 no blahoželam ku šiškam a aj rychlo zmiznu :-p keď su take mňamkove 😃
lenocka84
5. okt 2009
ahojte
ako sa mame?
nieco nove v tychto kruhoch? 😃
vefi89
5. okt 2009
Garonka a aj si buvala??ci si len lenosila? 🙂

Lenocka ahooj
garonka
5. okt 2009
vefi vôbec som nevedela zaspať tak som len čítala časak Mama a ja 🙂 a havo mi driemal pri nohach taka poobedňajšia siesta 😃

drahy mi príde z roboty až večer a už neviem čo robiť ako zahnať nudu ]-(

lenocka ahooooooooj 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli