Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

Ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......
vefi89
7. okt 2009
andy a co si robila, ked po dlhom dni?? inak ahoooj
andy_rs
7. okt 2009
No od rána som v robote, a mala som strašne veľa ludí, takže som taká unavená ako hádam nikto už nevládzem toľko ako kedysi 😞 a teraz som ešte stále tu ale už neni toľko ľudí takže som si kľudne teraz sadla a do večera sa to už bude dať, už moc nebudú chodiť, a večer už vobec nikto nezvykne prísť tak budem len vegetiť 😃
vefi89
7. okt 2009
andy
a co si v dakom obchode??
andy_rs
7. okt 2009
V kaviarni pracujem 😞 ale zvyčajne robím len od druhej, ale dnes musela ágika no moja šéfka ísť niekam tak ma poprosila či nemožem byť od rána, a tu je tá kaviareň vedĽA úRADU práce a dneska sú tu do 5 tak dosť ľudí tu bolo teraz sa to už ukľudnilo už len robotníci sú tu ale aj tí o pár minút odídu
garonka
7. okt 2009
vefiiiiiiiii urobím ti chuťky mam krupičku posypanu s kakaukom a škoricovým cukrom :-p bez masla =-) a ešte zazvorovy čajík som nastruhala čerstvy zazvor a šup vriacu vodu mňaaaaaaaaaaaam 😃 😃 😃
garonka
7. okt 2009
inač andy ahoj 😃
vefi89
7. okt 2009
garonka, mysli na to, ze ja ti to vratim 😃 😃 😃

andy, tak potom musis chodit domov unavena :-|
garonka
7. okt 2009
heeeej veď ty stále vypekaš fajnoty šišky, makovníky a buchty no ja by som sa vtedy k tebe aj cez notebook preniesla 😃 😃 😃
andy_rs
7. okt 2009
No veru to máš pravdu to chodím domov unavená, niekedy už na pol ceste padám 😃DD ale tak ešte musím kúštik vydržať, vlastne do decembra 😃 takže ešte dobrý kúštik, ale tak bábatko potrebuje veci a teda ja peniažky aby som mohla ešte dokúpiť čo mi chýba
vefi89
7. okt 2009
😃 😃 niekedy to mozeme skusit..
nejde ti uz telenovela?? 😃
garonka
7. okt 2009
ešte nieeee až za 5 min 😃 :-p ale rychlo umyjem riad nech drahy stále za mnou neupratuje, tak pekny večer ja tu ešte prikvitnem dnes 😃

paaaaaaaaaaaa =-)
vefi89
7. okt 2009
aj tebe 😃 😃

ja idem psa pustit
andy_rs
7. okt 2009
Hmm no ako vidím tak ste ma tu nehali samúúúú 😞 😢
miroslava89
7. okt 2009
a zas ste usli ked ja som prisla :-p
andy_rs
7. okt 2009
Hmm no tu už asi nikoho nenájdem 😃
vefi89
7. okt 2009
ja som tuuu uz , len mi muz prisiel, tak sa mu musim aspon chvilu venovat 😃
garonka
7. okt 2009
aj ja som tuuuuuuuuu a sama môj stary príde domov v noci ]-( vidím ho len rano a večer ]-(
vefi89
7. okt 2009
garonka, kde si sa tulala??to tak dlho telenovela? 😃 😃

moj drahy nastastie uz doma 🙂 ..a preco pride v noci??to ti musi byt smutnooooo
garonka
7. okt 2009
no telenovela skončila o siedmej a s havom som vybehla vonku aspoň som sa prešla 🙂

nemam na neho už nervy každý deň robí ako somar do večera lebo ma svojich ľudí ale oni su totalne nemehla ]-( a v piatok vraj bude mať voľno si vybavil a prd z toho, keď svokra už otravovala, že jej zateka altanok no tak som sa vyzúrila že až ]-(
vefi89
7. okt 2009
tak to ti teda nezavidim ]-( a co budes robit teraz este sama??
garonka
7. okt 2009
vôbec nemam šajnu normalne mi samej veče prepína ]-( tak sa len osprchujem zaľahnem do postieľky a šup sa psychicky pripraviť na zajtra |-|
vefi89
7. okt 2009
ale sa nestresuj, bude to v poriadku...poklop po stole a prides domov s usmevom, ze si sa zbytocne bala
lubka89
7. okt 2009
ahojte🙂
vefi89
7. okt 2009
ahoj lubka, uz mas saty?
lubka89
7. okt 2009
ano uz mam 🙂
a su krasne🙂
vefi89
7. okt 2009
mas ich v albume??a tvoje polovicka ich hadam este nevidela :-N
lubka89
7. okt 2009
nemam ich v albume 🙂 a jasne ze ich nevidel 🙂
andy_rs
7. okt 2009
Ahoooojte už aj ja som tu he he
marci777
7. okt 2009
ahojte baby, tak sa medzi vás votriem....mám taký problém a som v hroznom strese, viem, že sa tu bavíte o niečom inom, ale ja už fakt neviem čo so sebou. pred 10-timi dnami som bola na biometrii a zistili mi, že mi bábo zaostáva v raste bruška o týžden, nezaostávalo v raste ostatné hodnoty boli OK, vážilo 1644g, +-263g, doktorka ma vystrašila už len tým svojím váznym a dôležitým pohladom, vraj mám prísť na kontrolu...tak som bola dnes. dieťatko síce pribralo na 1892g +-300g, ale vraj v raste bruška stále zaostáva a to už o dva týždne. poslala ma za primárom, ktorý si pozrel len moje výsledky, ani som sa k nemu nedostala, predpísal mi kyselinu listovu a magnezium a zaradil ma do rizikovej poradne. takže super!!!vôbec neviem, či je bábo v poriadku, či nie...máte s tým nejaké skusenosti?prosim poradte mi. a ešte niečo,mám hraničné množstvo plodovej vody IPV8,4 a vôbec neviem čo to znamená-je tej vody málo, či veľa? baby dakujem za pomoc
vefi89
7. okt 2009
a kedy mate datum??

andy este v praci?

Začni písať odpoveď...

Odošli