Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
7. okt 2009

andy a co si robila, ked po dlhom dni?? inak ahoooj

andy_rs
7. okt 2009

No od rána som v robote, a mala som strašne veľa ludí, takže som taká unavená ako hádam nikto už nevládzem toľko ako kedysi :( a teraz som ešte stále tu ale už neni toľko ľudí takže som si kľudne teraz sadla a do večera sa to už bude dať, už moc nebudú chodiť, a večer už vobec nikto nezvykne prísť tak budem len vegetiť :D

vefi89
7. okt 2009

andy
a co si v dakom obchode??

andy_rs
7. okt 2009

V kaviarni pracujem :( ale zvyčajne robím len od druhej, ale dnes musela ágika no moja šéfka ísť niekam tak ma poprosila či nemožem byť od rána, a tu je tá kaviareň vedĽA úRADU práce a dneska sú tu do 5 tak dosť ľudí tu bolo teraz sa to už ukľudnilo už len robotníci sú tu ale aj tí o pár minút odídu

garonka
7. okt 2009

vefiiiiiiiii urobím ti chuťky mam krupičku posypanu s kakaukom a škoricovým cukrom 😝 bez masla 😕 a ešte zazvorovy čajík som nastruhala čerstvy zazvor a šup vriacu vodu mňaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀

garonka
7. okt 2009

inač andy ahoj 😀

vefi89
7. okt 2009

garonka, mysli na to, ze ja ti to vratim 😀 😀 😀

andy, tak potom musis chodit domov unavena 😒

garonka
7. okt 2009

heeeej veď ty stále vypekaš fajnoty šišky, makovníky a buchty no ja by som sa vtedy k tebe aj cez notebook preniesla 😀 😀 😀

andy_rs
7. okt 2009

No veru to máš pravdu to chodím domov unavená, niekedy už na pol ceste padám :DDD ale tak ešte musím kúštik vydržať, vlastne do decembra :D takže ešte dobrý kúštik, ale tak bábatko potrebuje veci a teda ja peniažky aby som mohla ešte dokúpiť čo mi chýba

vefi89
7. okt 2009

😀 😀 niekedy to mozeme skusit..
nejde ti uz telenovela?? 😀

garonka
7. okt 2009

ešte nieeee až za 5 min 😀 😝 ale rychlo umyjem riad nech drahy stále za mnou neupratuje, tak pekny večer ja tu ešte prikvitnem dnes 😀

paaaaaaaaaaaa 😕

vefi89
7. okt 2009

aj tebe 😀 😀

ja idem psa pustit

andy_rs
7. okt 2009

Hmm no ako vidím tak ste ma tu nehali samúúúú ☹ 😢

miroslava89
7. okt 2009

a zas ste usli ked ja som prisla 😝

andy_rs
7. okt 2009

Hmm no tu už asi nikoho nenájdem :D

vefi89
7. okt 2009

ja som tuuu uz , len mi muz prisiel, tak sa mu musim aspon chvilu venovat 😀

garonka
7. okt 2009

aj ja som tuuuuuuuuu a sama môj stary príde domov v noci 😠 vidím ho len rano a večer 😠

vefi89
7. okt 2009

garonka, kde si sa tulala??to tak dlho telenovela? 😀 😀

moj drahy nastastie uz doma 🙂 ..a preco pride v noci??to ti musi byt smutnooooo

garonka
7. okt 2009

no telenovela skončila o siedmej a s havom som vybehla vonku aspoň som sa prešla 🙂

nemam na neho už nervy každý deň robí ako somar do večera lebo ma svojich ľudí ale oni su totalne nemehla 😠 a v piatok vraj bude mať voľno si vybavil a prd z toho, keď svokra už otravovala, že jej zateka altanok no tak som sa vyzúrila že až 😠

vefi89
7. okt 2009

tak to ti teda nezavidim 😠 a co budes robit teraz este sama??

garonka
7. okt 2009

vôbec nemam šajnu normalne mi samej veče prepína 😠 tak sa len osprchujem zaľahnem do postieľky a šup sa psychicky pripraviť na zajtra 😔

vefi89
7. okt 2009

ale sa nestresuj, bude to v poriadku...poklop po stole a prides domov s usmevom, ze si sa zbytocne bala

lubka89
7. okt 2009

ahojte🙂

vefi89
7. okt 2009

ahoj lubka, uz mas saty?

lubka89
7. okt 2009

ano uz mam 🙂
a su krasne🙂

vefi89
7. okt 2009

mas ich v albume??a tvoje polovicka ich hadam este nevidela 😅

lubka89
7. okt 2009

nemam ich v albume 🙂 a jasne ze ich nevidel 🙂

andy_rs
7. okt 2009

Ahoooojte už aj ja som tu he he

marci777
7. okt 2009

ahojte baby, tak sa medzi vás votriem....mám taký problém a som v hroznom strese, viem, že sa tu bavíte o niečom inom, ale ja už fakt neviem čo so sebou. pred 10-timi dnami som bola na biometrii a zistili mi, že mi bábo zaostáva v raste bruška o týžden, nezaostávalo v raste ostatné hodnoty boli OK, vážilo 1644g, +-263g, doktorka ma vystrašila už len tým svojím váznym a dôležitým pohladom, vraj mám prísť na kontrolu...tak som bola dnes. dieťatko síce pribralo na 1892g +-300g, ale vraj v raste bruška stále zaostáva a to už o dva týždne. poslala ma za primárom, ktorý si pozrel len moje výsledky, ani som sa k nemu nedostala, predpísal mi kyselinu listovu a magnezium a zaradil ma do rizikovej poradne. takže super!!!vôbec neviem, či je bábo v poriadku, či nie...máte s tým nejaké skusenosti?prosim poradte mi. a ešte niečo,mám hraničné množstvo plodovej vody IPV8,4 a vôbec neviem čo to znamená-je tej vody málo, či veľa? baby dakujem za pomoc

vefi89
7. okt 2009

a kedy mate datum??

andy este v praci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre