Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
22. okt 2009

andrejka a to ty si tak dlho byvala s rodicmi??

andrejusa
22. okt 2009

lucia mne to tušim vychádzalo tak, že mi meškala nejaké 2 týždne a to som už bola v 5tt

andrejusa
22. okt 2009

nieeeeeeee prečo?

vefi89
22. okt 2009

sa len pytam, lebo mna mama prvykrat vyhodila z domu ked som mala 5 😀 my dala babiku a do kufrika chlebik a vodu. a ja som sedela pred dverami na schodoch a plakala som 😀 😀

andrejusa
22. okt 2009

čooo???!!! no total brutal. to fakt? a kedy si odišla natrvalo?
a prečo si si teda myslel, že som bývala dlho s našimi?

vefi89
22. okt 2009

ked ste sa len endavno brali 🙂
to fakt a potom prisiel oco z roboty a tak bola pohroma u nas 😀 natrvalo som odisla v 17-tich 😀
som bola dobre dieta 😀 😀 ale teraz s mamou vychadzam lepsie kao kedykolvek pred tym

vefi89
22. okt 2009

Garonkaaaaaa no akoooooooo??????

andrejusa
22. okt 2009

v 17-tke kam? či už si bola s týmto mužom?

my sme sa brali nedávno, ale poznáme sa tri roky a predtým som bývala v Blave, ale odišla som odtiaľ, lebo som tam nemala ľahký a šťastný život. Mala som v živote strašnú smolu na mužov, a až tu som našla šťastie svojho života. Neskoro, ale radšej neskôr, ako vôbec.

garonka
22. okt 2009

som volala hnusna sestrička ma odbila že vysledky su a mam prísť hociktorý deň do dvanastej a dovidenia mi zložila krava tak som zavolala ešte raz a už maju furt obsadene, no tak sa zas budem stresovať či sme ok 😔

garonka
22. okt 2009

joj vefi normalne ma ta hnusna sestrička ak sa da nazvať sestričkou vytočila 😠 a musím hneď v pondelok aby som v utorok na gastro mohla zaniesť vysledky do kelu 😠

vefi89
22. okt 2009

vsak podstatne je, ze ste sa vobec stretli. Predtym som byvala s predoslim priatelom, ale s nim som nic nemala, u neho som mala len noclaharen. doma to bolo na nevydrzanie, tak som musela odist.Ocividne som bola strasnou pritazou vtedy. 😒
doteraz si mala smolu, ale teraz sa ti to hadam vsetko kompenzuje
😉

garonka
22. okt 2009

ani sa nemôžem zlostiť aj maly už kope 😔

vefi89
22. okt 2009

to musela byt teda dobra krava. a ty sa mas teraz trepat tam ,aby ti povedala alebo dobre, alebo zle. hlavne ze mas vela oddychovat. si ju mala poslat

vefi89
22. okt 2009

ved ale keby boli vysledky zle, tak by ti aj sami zavolali nie?mne to tak robia.

garonka
22. okt 2009

guľky ja som so svojím už 9 rok a 2 roky sme svoji, mame vlastny byt tak sme sa zobrali nam bolo jedno či mame papier alebo nie ale je to užasny muž, v domacnosti navarí, požehlí, zaclony mení len on a odkedy som tehu aj nakupuje stále len on, a kupi mi čo len chce 😀 darčeky si vyberam sama 😀

vefi89
22. okt 2009

opustim vas, ide si spravit aj omacku, potom neksor este prikvitnem 🙂

garonka
22. okt 2009

no nemaju na mňa číslo a to je jedna infekčna ambulancia pre cele Košice ale keby bolo niečo veľmi zle by mi povedala , ale tak ma odbila ako nejaku handru, no ja jej v pondelok vynadam 😠 že tehotna sa tam mam trepať, a od siedmej do osmej tam beru krv, no v tej čakarni tam nevydržím sami starý dôchodca a smrad, ešte sa mame v tehu vyhybať preplnenyým miestnostiam aby sme neboli chore, preventívne pijem actimel každý deň

andrejusa
22. okt 2009

ty my sme také šťastné trio ako sa zdá 😀

vefi... kompenzuje sa mi to teda viac než dosť, som prvý krát v živote naozaj prešťastná a spokojná

idem aj ja, lebo francúzke čakajú a keď nebudú hotové keď mužík dojde tak bude frflať.

papa a ešte prídem 🙂

dydynka
22. okt 2009

ahojte baby,,tak bola som u gynekologa aby mi potvrdil tehotenstvo ale nebolo tam nic vidiet,,aj on mi tam robil test a vysiel pozitivny,,o tyzden tam idem zase a dufam ze uz tam bude nieco videt,,,

andrejusa
22. okt 2009

jáááj ešte som ti Garonka zabudla napísať, že jej poriadne vynadaj a skús tam ešte raz zavolať a vysvetliť jej, že nemôžeš chodiť ako sa im zachce. držím päste 😉

valria321
22. okt 2009

ahojte tehulky garonka garička a spol. no tak dnes som mala testik na tehot.cukrovku a ten glukozivy sirup čo som musela vypiť rano bol iny hnus som myslela že ho v sebe ani neudržim a hodim šabličku bleeeee☹(ale tak už je o.k ako sa inač mate hmmm a čo mate nove

garonka
22. okt 2009

valria čaukoooooooo mňa čaka cukor o mesiac to je fakt hnusne? a ako to prebiehalo? si vypila , vzala krv a čakala v čakarni 2 hodky?

valria321
22. okt 2009

no nie mne to dala ako recept včera som si to bola vybrať mi to v lekarni robili na počkanie bolo toho inač fest dosť som sa až zhrozila že 250 ml ale bol to iny kentus ti poviem bolo to huste ako olej a strašnee sladke ved vravim skoro som sa doliapala🙂)))hehehe ale tak vydržali sme o pol šiestej rano som to vypila a o pol osmej rano som išla na poradnu a sestrička mi brala krv s prstika to je všetko hm 🙂)

vejula
22. okt 2009

Čafte kočky.... čo nikde nikto, kde sa zašívate, haaaa?

slovakia13
22. okt 2009

ahoj dievcata ja po dlhej dobe konecne online 🙂
garonka andrejuska co je s garickou?

dydynka
22. okt 2009

ja som tuuu 😝

vejula
22. okt 2009

Ahojky dydy.... Tak čakáš na ultrazvuk píšeš... A koľko ti mešká???

dydynka
22. okt 2009

mno tehotna som ale tam este nebolo nic vidiet,,tak dufam ze o tyzden tam bude vydiet nieco,,,mno meska mi uz asi dva tyzdne..

garonka
22. okt 2009

ahojte som už doma 🙂

slovakia no garička je už mesiac v nemocke a ešte 4 týždne musí vydržať kym sa jej maly narodí 😉 krčok sa jej skracuje, tak len tam leží a odychuje 😉

dydy, a kedy to ideš zas k lekarovi?

dydynka
22. okt 2009

garonka o tyzden idem zase,.vo stvrtok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre