Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

aninka89
10. júl 2009

dobré ránko, vidim že ste už dlhšie hore. Ja som eštelen vstala ale mala som hroznú noc....také bolesti brucha som ešte nemala 😒 večer som išla spať nazlostená a vyzera to tak že aj bábo sa zlostilo so mnou

garonka
10. júl 2009

mirka
no ja som asi taka fajnová mne sa tam voda zdala špinava 😒 no neviem ale decká by vošli do hociakej vody 😀

ja nerada nakupujem 😠 dotrepem sa do obchodov už keď naozaj musím 😀 a na zajtra sme poslali svokra nech ide do Maďarska pokukať či sa tam ešte oplatí nakupovať lebo vraj zvyšili DPH, on je nakupny maniak s ním do obchodov nikto nerad chodí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

idem hava prevetrať ešte prídeeeeeeeeeeeeeem 😎

snazilkant
10. júl 2009

garonka
tak potom daj vediet ako a hlavne ci sa oplyti ist do madarska,
lebo aj ja nad tym premyslam

mirka
tak asi dnes budes musiet obsediet 😒

miroslava89
10. júl 2009

aninka babo vnima vsetko rovnako ako ty.. v tehu sa netreba velmi zlostit ttreba sa snazit mysliet pozitivne

garonka to je vec vkusu ked sa ti raz voda nepaci tak do nej proste nevlezies🙂.. jaby som praveze stravila v obchodoch nkazdy jeden den🙂.. asi sa dam dokopy s tvojim svokrom a budeme spolu chodi na nakupy😀..
cakaame ta🙂

miroslava89
10. júl 2009

snazilka keby len dnes..zajtra sa mi uz nikde neoplati ist kedze pride to moje trdlo(moj priatel )v nedelu domov..

miroslava89
10. júl 2009

ja ideeem papaaat neskor pridem🙂

aninka89
10. júl 2009

ja viem že bábo všetko vníma no už som si povedala že kašlem na všetko lebo v noci mi nebolo všetko jedno ☹

snazilkant
10. júl 2009

aninka 89
urcite babo vnima vsetky tvoje pocity a ver tomu ze potom sa aj tak bude spravat, takze kladne pokoj a klud

ja sa s vami lucim tak zatial papa

garonka
10. júl 2009

babyyyyyyyyyy som tuuuuuu

mirka

no musím svokrovi povedať, že som mu našla spoločníčku na nakupy 😀 😀 ja snim do obchodu nevkročím odkedy sme boli v Maďarsku od rana až do 16.00 každu jednu vec mal v ruke, porovnával ceny svokra penila a ja s bolesťami hlavy od hladu som ani do auta nechcela sadnúť 😀

ja som už napapana mala som chlebíčky, maslo, šunka a žlté paradajky mňam

aninka

si niečo zjedla zle? keď brucho bolelo?

aninka89
10. júl 2009

nie........zlostila som sa na svojho mužíčka 🙄 A bábo mu asi drží stranu 😀

garonka
10. júl 2009

aninka

jaaaaaaaaaaj moja nestresuj sa 🙂 babo vycíti všetko, ja som inak nervak veľky a keď ma niekto naštve siahnem po čokolade 😀 zatiaľ mi dal každý pokoj 😀
babo vie komu drží stranu 😀 😀 😀 😀 ocinko bude i tak najlepší 😀

aninka89
10. júl 2009

ocinkovia sú ocinkovia.... 🙂

garonka
10. júl 2009

presne tak 😀

aninka89
10. júl 2009

bola som u švagrinky postrážiť deti, ale už som naspäť. Ako tak pozeram asi tu ani nikto nieje...

inka28
10. júl 2009

ani ale je len podla mna sa vsetky schovavaju

slovakia13
10. júl 2009

zdravim 🙂
tak prave som zozrala jeden obrovsky melon 😀 😀 😀 a malej sa to asi naramne paci....robi si dosco v brusku 😵 😵 😵

slovakia13
10. júl 2009

ja som tu 😉

inka28
10. júl 2009

ahoj slovakia ako sa mas co nove

aninka89
10. júl 2009

hm........aj ja mám v chldničke....idem si odrezať lebo si narobila poriadne chúťky 😅

slovakia13
10. júl 2009

som happy 3 dni volna predo mnou a chystam sa iba spat 😉
dufam ,ze ma vsetky depky budu obchadzat-moje hormony sa zblaznili a tak to vyzera aj z mojimi naladami 😝

garonka
10. júl 2009

aj ja som tu 😀 bola som na nakupoch a mam len nohavice 😠 😠 😠

ja tiež papam melon som si včera kupila 3 tak ich žeriem na kvanta 😀 😀 😀

inka28
10. júl 2009

slovakia pozrela som tvoje fotky uz mas pekne brusko a ja stale nic ☹

aninka89
10. júl 2009

len keby po nich netrebalo toľko chodiť na vecko 😝 Ja mám tiež iba jedny nohavky a jedne tehot. rifle, ktoré pre tie horúčavy teraz vôbec nenosím....zbytočne si nekupujem veľa vecí, radšej potom po pôrode

slovakia13
10. júl 2009

mne brusko vybehlo behom tyzdna a to doslova 😀 Do 20tt nic a potom som si pribrala za tyzden 2kg.....teraz mam 4kg naviac.
dufam ze nebudem priberat takymto tempom az do toho 40 to by bol zo mna slon 😝

slovakia13
10. júl 2009

melon je SUPER VEC!!!!!!!!!!!!!

garonka
10. júl 2009

aninka
ja nemam vôbec normalne veci jedne vojdem do teplakov mam pocit akoby som nafuknuta bola ale čo 😠 v tesku maju vypredaj a ja že zakuknem ale nikdy viac našla som super nohavice 3/4 na gumičku a všetky boli veľkosti 36 a 38 skoro ma porazilo a manžo našiel nejake normalne na mňa, po pôrode budem ako slonica to som zvedava čo v zime nakupim 😀

slovakia13
10. júl 2009

inka a kde presne si ?
aninka
a najhorsie ked zaspavas a teraz musiiiiis ,tak to neznasam ,ale co urobis-nepocikam sa 🙂

garonka
10. júl 2009

slovakia13
presne taaaaaaaaaaaaaaaak 😉 😉 😉 😉

garonka
10. júl 2009

ale červeny žltý mi nechutí

inka28
10. júl 2009

slovakia aj si brusko kremujes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre