Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
27. nov 2009

uz som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

vefi89
27. nov 2009

nahodou je super ta fotka 😉 si dako slho spala 😀

vefi89
27. nov 2009

Garonkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, kdeee siiiii uslaaa

lenocka84
27. nov 2009

uz som tuuuuu

vefi http://www.dm-drogeriemarkt.sk/Master_CMS/index...

dostala som bonusovu knizku,
so zlavami
a plus po narodeni dostanes balik so vzorkami
a dalsie zlavove kupony

vejula
27. nov 2009

čaaafte kočky....
Inač vefi, mne robí presne to isté, mi to z chrbtice do pravej nohy vystreluje.... Asi týžden do zadu som sa už ledva pohla ale od kedy každé ráno cvičím tak je mi lepšie, a to som si myslela že cvičiť nezvládnem, tak ma to bolelo...
No inač dnes mám fakt "vydarený" den, nielen že som sa ráno pohádala s mužíčkom, ešte sa mi v omáčke urobili hrčky z muky, tak som to všetko cedila cez sitko na čaj, lebo veľké sme museli vyhodiť, sa nám zlomilo... A aby toho nebolo málo, tak ked som si už konečne nakladala tak som si ruku poliala tou horúcou omáčkou... Auuuu. Normálne som sa zo zúfalstva hodila na postel a vyplakala som sa.... Dúfam že už tie dnešné trapasy skončili a už bude len dobre.

garonka
27. nov 2009

vefi tu som len som vybehla do sprchy a umyla vlasky aj keď je take počasie na prd a vonku prší vybehneme do obchodu kuknuť kočík naj neodkladame lebo dodacia lehota je až 8 týždňov 😕

vejula
27. nov 2009

čavi garinka, tak nech dobre vyberiete 😉

garonka
27. nov 2009

veji čaukoooooooo len chceme jeden kuk ako vyzera naživo

garonka
27. nov 2009

http://www.medvidekshop.cz/35-Detske-kocarky-Ko...

to je tento len neviem či budu mať v takej farbe ako chcem ja 😝

lenocka84
27. nov 2009

ste tu baby?

garonka som na neho kuk zaujimavy kusok 😉

garicka
27. nov 2009

ahojte tehulky 😉 ako sa dnes máte? ja ako vždy s miškom furt v pohybe. 😎

vejula
27. nov 2009

jj pekný kočárik, a akú chceš farbu ty???

valria321
27. nov 2009

ahoj garicka ...a čo tak skoro idete robiť krstinky???mišatko sa ma ako ...

zazalienka
27. nov 2009

ahojte baby.. garonka, my sme ho mali tiež vybratý, veľmi sa nám páčil.. a odobrila nám ho jedna kočka ktorá ho má.. len potom sa nám hodilo kúpiť Perego, z druhej ruky, tak sme zobrali ten.. ale toto bola prvá a dovtedy jediná varianta kočíka.. je super, aj sa dobre vozí..

garicka
27. nov 2009

ahoj valria,

však to už miško bude mať skoro 2 mesiace 🙂 . buď spravíme krstiny teraz cez vianoce a oslávia sa vtedy aj mužíčkove meniny, alebo budú až v januári alebo skôr až vo februári s mojimi meninami. lebo do konca januára by som mala odovzdať diplomovku, aj keď z nej ešte nemám nič napísané 😢 😠

valria321
27. nov 2009

garicka ako to už letí ked je maly na svete že ani sa nenazdaš a bude mať rok hm🙂a ja mne to tak pomaly juj sa nemôžem dočkať mojej slečny trva to dlho ale radšej nech je ešte tam 🙂

garicka
27. nov 2009

veru letí ten čas, ale pre mňa viac lebo sme boli dlhšie v nemocke a tak som doma len niečo cez týždeň 🙂 . ale chytám trošku depku lebo miško sa dnes vôbec nechcel prisať a včera mu to už tak pekne šlo poobede ☹ a mliečka mi nepribúda.... som nešťastná že ho neviem nakojiť....

valria321
27. nov 2009

ale to časom sa hadam začne chytať sam....a kojiš od začiatku či si odsavala mliečko??

nunu30
27. nov 2009

ahojte, ja som prvýkrat tehotna a som v 16 tt. moc sa tesim a velmi pekne dakujem za tieto diskusie ktore pomahaju hlavne nam prvorodickam lepsie sa zorientovat v mnohých veciach ktoré su nam nejasne a velmi sa mi paci vzajomne radenie si už skusenejsich rodiciek ..

garicka
27. nov 2009

no nekojila som lebo bol prvých 10 dní v inkubátore, prvýkrát ho priložili asi keď mal 11 dní... ☹ cumlík mu začali dávať keď mal asi 8 dní, dovtedy papal cez sondičku. a mali tam raidny cumlisko na fľaši a moje malé bradavky pri tom cumlisku asi veľkú šancu nemajú ☹ ... no uvidíme, dnes mu idem vymeniť cumeľ na fľaši miesto plochého mu dám okrúhly, tak som zvedavá ako bude papať. idem teraz odsať mliečko a potom cvičiť s miškom a dať mu papať, tak sa zatiaľ maj pekne, paaaaaaaaa

garicka
27. nov 2009

ahoj nunu
ja tu už síce nepatrím, ale aj tak ťa tu vítam 😉

valria321
27. nov 2009

miško je šikulko uvidiš že zvladne....idem aj ja pospať alebo len lahnuť lebo ma bolia strašne kríže☹

lenocka84
27. nov 2009

jaaaaj garicka preco by si nepatrila?
my ta nepustime

ze baby???

lenocka84
27. nov 2009

baby radu potrebujem, na bradavke sa mi urobila take mala uzlinka, mierne napuchnuta
vie mi niektora poradit co to je???

garonka
27. nov 2009

ahojteeeeeeeeeeeeee som domaaaaaaaaa kočík je super tak ho rezervujeme v strede decembra lebo ho za týždeň prinesu až k nam domov 🙂 len svokra pindala, že či nieje lepšie v januari, no nie lebo ho chceme poriadne vyvetrať a ja v januari po obchodoch loziť nebudem 🙂

zazi

a maš pravdu dobre sa s nim vozí je aj ľahky ale asi jednu nevyhodu ma že nam nevojde do vyťahu síce mne to nevadí lebo byvame na prvom tak toľko ho vynesiem hore schodami aj sama 🙂 aj ten peg perege čo maš ty sa mi veľmi pozdaval a naše vozítko bude v takej farbe ako vaše myslím že take do bežova

veji

zatim som vybrala bežovu farbu 🙂 lebo mali aj zelenu, modru, bordovu, čiernu no proste všetky farby ale veľmi veľmi krikľave 🙂

garonka
27. nov 2009

lenocka

aj ťa ta uzlinka bolí? lebo ja mam suche bradavky tak sa natieram bepantenom 🙂

lenocka84
27. nov 2009

garonka nie neboli len ju je citit
a tiez mam suche bradavky
to som ale len dnes zaregistrovala

garonka
27. nov 2009

skus si ich natierať bepantenom alebo obyčajnym mastnym telovym mliekom a pokiaľ ťa uzlinka nebolí tak neboj sa a na poradni povedz že si si ju všimla

lenocka84
27. nov 2009

garonka ok, dakujem
dufam ze nic vazne

garonka
27. nov 2009

neboj sa ak by ťa bolela to by bolo niečo zle len povedz na poradni 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre