Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
27. nov 2009

tak bradavky su same o sebe citlive, takze to beriem ako normalne

garonka
27. nov 2009

presne tak a ja si ich natieram kremom aby neboli suche hoci nie stale sa mi chce 😒

aj ja mam tu baby knižku z DM čo si vefi písala a zajtra si kupim ten olej pre tehotne a aj babylove podložky babu lebo babylove je super značka a aj kozmetika príjemne vonia 😉

lenocka84
27. nov 2009

babylove je dobra znacka, nie silne parfumovana, a hlavne dobra cena

ja ju mam tiez oddnes, a tiez som sa s drahym bavila o tom oleji, a je ochotny ma natierat aj dalej

garonka
27. nov 2009

hej hej tu babylove používala švagrina pri deckach a ja som potom im to šlohla a umyvala sa s tym ja 😀 tak prijemne babetkovsky vonia 😉

aj teba natiera drahy? aj mňa len posledne 2 týždne zlenivel ale zatim mal len detsky olej Johnson baby aloe vera tak ma bude natierať tym novym 😀

lenocka84
27. nov 2009

tak drahy zarobil, tak nech sa stara 😀
ale nie, je v poslednej dobe velmi mily a pozorny, kiezby mu to vydrzalo
mna zatial len klasicykm telovym, je jedno cim, dolezite je to zvlacnovanie
a teraz uz prejdeme na olej

garonka
27. nov 2009

tak lepšie sa natierať skôr aj mlieko je dobre ja som zanedbavala v nemocke som ležala 3 týždne a mňa talpu to nenapadlo si bruško natierať kedže som bola už v 12tt pekne ma tam vypasli a ja prídem domov a hruza kuk do zrkadla strie na bruchu a stehnach 😠 😠 😠 , no rychlo som poslala draheho do lekarne nech vysoli krem na strie odvtedy sa pravidelne natieram aj olejom a aj kremikom, no troška zmizli ale su tam 😠

lenocka84
27. nov 2009

tak ja urobim klop klop po dreve, ze zatial ok, na bruchu mam peknu kozu, tak snad to natieranie ma nejaky vplyv
najnovsie mi natiera aj boky

garonka
27. nov 2009

natieranie určite pomaha natieraj sa naďalej ja som to zanedbala a tak mi treba 😠

lenocka84
27. nov 2009

tak mi z toho mame zabavu doma
takze nechystam sa prestat 😀 😀 😀

vefi89
27. nov 2009

dobry vecer 😀

lenocka84
27. nov 2009

ahoj vefi
aky bol den?

garonka
27. nov 2009

sevas draha vefi kde sa zas tulaš? nebodaj muruješ? 😀

garonka
27. nov 2009

baby vybehnem vonku hava vyvenčiť aj keď prší a poriadne zato mi to nevadí lebo pri Optime som stupila do obrovskej mlaky plnej vody 😀 😀 😀 😀 to som už taka slepa 😀

lenocka84
27. nov 2009

garonka ja som psa poslala dole schodami, drahy venci 😀 😀 😀

garonka
27. nov 2009

leni

no si to super vyriešila 😀 môj drahy varí polievku a ryby mi pečie lebo zajtra bude cely deň behať autom kade tade no havo nevie vydržať 😀

vefi89
27. nov 2009

lenocka, dnes bol kratky 😀

Garonka, dnes som sa pokusala poobede spat, ked som mala noc pernu. O druhej som zisla do postele, puustila som si telku, aj som uz skoro spala a znova ma chytil krc, tak som sa vyrevala do vankusa a potom som spala konecne od pol stvrtej do piatej, kym mi drahy neprisil domov. a hned sa citim lepsie

vefi89
27. nov 2009

Akurat som pozerala maily, tak mi mama poslala, ze volakemu chlapikovi sa sucka zlateho retrievera okotila, ma 7 steniatok a ze prosi ludi, ktory by steniatka chceli, ze im daruje, aby to nemusel dat utratit.
Tak som hned za drahym bezala, tak budeme mat Dobermana, Retrievera, Kocura a bieleho potkana. Uzas kombinacia a k tomu este dve male prasiatka (decka) 😀 😀

vefi89
27. nov 2009

lenocka, teraz som pozerala to dm a to su super zlavy, vsak aj to potesi 😉 aj si bola nakupovat?

vefi89
27. nov 2009

vy sa na mna vzdy dohodnete, ze ked ja pridem , tak vy uteciete

lenocka84
27. nov 2009

garonka to tak stale praktiujeme
ked ide drahy domov prezvoni ma ja poslem psa a on venci
alebo naopak

vefi moj tiez dnes rychlo ubehol
a v tom dm su dobre veci
tak sa vytesujem
nakupim buduci tyzden

garonka
27. nov 2009

vefi to čo chceš mať doma harem ? 😀 😀 😀 😀 a ešte male babenko Miško bude fíííííííha 😀

môj drahy kuchtí vôňa po celom byte mňam 😀

vefi89
27. nov 2009

ja si to budem musiet ist najprv vybavit 😒 len neviem kedy, lebo u nas na dedine ludia aani nevedia co je to drogeria. 😀 😀 a co si robila cely den?

vejula
27. nov 2009

čafte kočky.... No vefi gratulujem k malemu Retrieverikovi.. Budete mať doma riadnu ZOO 😀 No nam do toho jednoizbaku jeden malý ušiak chlpatý 🙂

vefi89
27. nov 2009

inak dnes mi volala manzelova exmanzelka (bohovsky to znie 😀 )
co sme k nej deti dali na cas, pokial prerobime. Ze chlapec (ma 10r) hadze take vyjadrenia, ze ju neznasa, ze on chce len ocka, nech sa zabije a neviem este co. ze mu dala facku a on jej ju vratil, zeju uhryzol.a ze jej nadava-ked mu ona povie, ze je debil, vraj jej hodil naspat, ze ona je blba a nech mu da pokoj 😀 😀 😀 ale som ho vychovala 😀 😀 😀
ale ja to nechapem, pretoze ja aj muz sme pre neho prirodzena autorita a ku mne ani pri mne si take nieco nedovoli 😀

vefi89
27. nov 2009

veji ahooooj. ale on je zadarmo, aby ho chlapik neutratil. by som si ich pobrala aj viecej, keby som mala na granule tolko penazi 😀 😀

Garonka a preco??vsak rodinny dom a nie byt. pokial sa nasi nerozviedli, som nemohla mat doma ani skrecka 😀 😀 zajtra ta pridem kuknut, nech drahy viac navari 😀

lenocka84
27. nov 2009

vejula a akeho chlpacika mas doma?

Vefi vybavis lahko, bez problemov, staci mat so sebou tehu
baby taka trapna otazka, uz sa Vam zacalo tvorit mledzivo? 😅

vefi89
27. nov 2009

lenocka, ja uz sa nad tym mledzivom trapim asi dva tyzdne. ale uz si zvykam, len ja strasne nerada nosim podprdy, tak ma vytaca, ze mam vzdy mokre tricko a potom mi je zima na bradavky 😀 😀

lenocka84
27. nov 2009

takze cca v 27tt sa zacalo?

vefi89
27. nov 2009

asi hej, nepamatam si to presne, ale nie je to dlho, este som Garonke pisala, ze mi uz zacalo. lebo sa mi to zdalo byt skoro

lenocka84
27. nov 2009

skoro??
ja som 13tt a uz som 2x mala po noci biele tricko
takze mi nieco hovor ze skoro 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre