Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

mata1001
6. dec 2009

ahojte baby ste tuu niektora?

xgretkax neboj vsetko bude ok.a potom napis ze co a ako si dopadla.ja mam ist v piatok.

a chcem sa vas baby opytat ci z vas niektoru pobolieva hlava.mna boli uz cely tyzden,ale nie tak hrozne.tak ze este sa da.a neviem ci je to od unavy,od zmeny stavu alebo od vymeny maleho vankusa.tento novy je taky plny.a mozno mam krivo krcnu chrbticu a preto ma boli.prosim poradte mi.

vejula
6. dec 2009

ehm mati tak to neviem, možno len y toho počasia že je blbý tlak, dnes bolí hlava veľa ľudí s ktorými som sa stretla... Pokial sa to dá yvládať tak žiadne tabletkz neber len bud v klude tichu a veľa spi.

mata1001
6. dec 2009

vejulka snazim sa lezat ale zajtra zase do prace.nie tabletky ziadne.

a ty ako?mikulas chodil? 😀

vejula
6. dec 2009

:D no dostala som nastrihané srdiečka od 8-ročného bráška... A mm ma moc nepotešil kedže bol do noci s kamarátmi, tak som spala u našich ☹ Ale bráško mi to vznahradil.
A ty si našla čo v čižmách????

mata1001
6. dec 2009

ale ved chlapi si musia poklebetit tak sa na mm nehnevaj.ja som dostala sladkosti od nasich ale od mm este nic tak cakaaaaaammmm a cakaaaaammmmm.ale neviem ci sa dockam 😀 😀 😀

lenocka84
6. dec 2009

tu som
som pozerala z archivu dnesnu lamparen, ze ako des niektori ludia
ale tak co uz

vejuli mas pravdu ze to tu tak vyzera, je to krasne
a ked pojdeme na vianoce domov anjelickovia pojdu s nami na stromcek

vejula
6. dec 2009

:D no ja od toho môjho ani nečakám. On je po včerajšku trochu dezorientovaný tak nejdem na neho takéto veci ešte vyťahovať...

mata1001
6. dec 2009

lenocka ahoj.a u teba chodil miki? 😉

vejula neboj on sa preberie... 🙂 🙂 🙂 🙂

lenocka84
6. dec 2009

mati taky pomensi ale chodil
doniesol kalendar s cokoladkami a nahymi muzmi

mata1001
6. dec 2009

wawno leni to bol supi mikulas....potichucky zavidim.... 🙂 🙂 🙂

lenocka84
6. dec 2009

tak len kalendar, ale potesi
takze pohodka

hod si do passu udaje o tehu

mirka12011
6. dec 2009

caute babulky, tak ja som dostala palacinky, kedze cokolada mi nerobi dobre, tak aspon nieco sladke....

lenocka84
6. dec 2009

ahoj mirka
pozeram ze sme rovnako dlho tehu, aj termin rovnaky

chystas sa na 3D?

mirka12011
6. dec 2009

ahoj ano chystame sa, este nevieme kedy, ale cca konom januara by sa uz dalo. Chces vediet pohlavie? My ano,tak som zvedava ci bude otocene tak ako ma 😉

mata1001
6. dec 2009

ahojte baby uz som tu.
leni este si nedam az ked mi kompletne vsetko potvrdi dr.sice som unho v piatok bola ale mi nic poriadne nepovedal.takze tak...

mirka12011
6. dec 2009

mati co si nasla o tabetkach?

mata1001
6. dec 2009

o akych tabletkach?

lenocka84
6. dec 2009

mirka ja idem teraz v utorok
potom uz je problem s terminom a ja idem dost cestovat, tak neviem ako by som stihala
budem musiet vyriesit problem s poradnou, kedze tu dlhsie nebudem
to vsetko sa dozviem v utorok poobede,kedy mam poradnu

mati a bral ti krv? na potvrdenie? ultrazvuk?

mirka12011
6. dec 2009

no proti bolesti hlavy co si vcera hovorila, ja som nasla, ze paralen je menej skodlivy ako ibalgin, ale pytaj sa gynekologa o mnozstvach

mata1001
6. dec 2009

leni krv nie,ale utz ano.povedal ze tam nieco mam nieco 5mm,ale ze aby som sa dopredu netesila a ze aby som prisla o tyzden v piatok.ze budeme vediet viac.a s tym to skoncilo. 😖

mirka jaj, ja som nic o tabletkach nehladala.ja by som si ibalgin aj tak nedala,lebo segra mi povedala ze to urcite nie a ked ma velmi boli tak radsej paralen.ale ja sa na tu bolest opytam dr.

mirka12011
6. dec 2009

jej to uz mozme aj v 13tyzdni ist? ja mam poradnu koncom decembra, tak az januar to isti...

mirka12011
6. dec 2009

no mna boli tak akoby mi isla puknut hlava, ale musim zvladnut len s jednou kavou

mata1001
6. dec 2009

mna neboli tak hrozne,ale pobolieva ma uz cely tyzden.idem menit vankus,moze to byt aj od toho.

baby a za ten 3D sa aj plati?

mirka12011
6. dec 2009

ano plati sa cca 33eur

mata1001
6. dec 2009

ale to je asi v kazdej nemocke ine,si myslim.no dobre ved to je jedno.... 😉

mirka12011
6. dec 2009

no je to 33 je asi najlacnejsie 😀 ale nie malo by to byt vsade aspon priblizne rovnake...

mata1001
6. dec 2009

asi hej.a tvy by ste co chceli?

mirka12011
6. dec 2009

ja osobne aj aj a co pride prve si myslim, ze dievcatko aj nam vychadza podla toho cinskeho kalendara pocatia,ale mam tusak, ze to bude prave dievcatko...a co ty?

mata1001
6. dec 2009

mirka ja som nad tym ani neuvazovala ked ti mam pravdu povedat.mne je to asi jedno.ale keby som si uz mohla vybrat tak tiez dievcatko.

a beries nejake vitaminy?

mirka12011
6. dec 2009

no brala som kyselinu listovu do 3mesiaca teraz uz neberiem lebo na letaciku pisali do 3mesiaca a co dalej sa budem pytat sesricky pri odberoch ci este nejake kupovat ci uz nie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre