Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
16. dec 2009

vefi až tak neskoro? a už ti dal doki papier na socialku? a dostaneš matersku?

vierapp
16. dec 2009

je to dosť o ničom s tou prácou, lebo keď robí dennú takk príde večer o 19.00 tak to sa na papa a ide spať a keď robí nočnú tak to prespí celí deň a zase nič z neho nemám, ale korunky treba tak nič iné neostáva... ☹

garonka
16. dec 2009

presne tak dnes sa každe euro prida 😉

lenocka84
16. dec 2009

aaaahojte
dnes som krpcovi kupila prvu dolezitu vec, tak sa vytesujem
je v albume
ako sa mate?

vefi89
16. dec 2009

hej, až tak neskoro. na materskú nárok nemám, pretože som bola študentkou a štát neodvádza na soc. poist. ani papiere ešte nemám, ale to mi dá všetko a ja som napísala asi zlý dátum, poradňu mám 11.1., 4-tého idem na UPSVaR 😀 😀
ako sa máte???dlho som vás nevidela 😉 😀

vierapp
16. dec 2009

tak to hej, a mi chceme stavať domček, tak to je treba veľa eur 😉 🙂

vefi89
16. dec 2009

Leni, tak už máte perinku?? 🙂 🙂

vierapp
16. dec 2009

vefi, tak to je dosť blbé, že nič nedostaneš, ale po pol roku už od štátu ostaneš niečo?

mirka12011
16. dec 2009

garonka aku rozpravku? vefi a ked nemas narok na matersku co ti budu davat?

vefi89
16. dec 2009

viera, dostanem hneď od narodenia rodičovský príspevok, aspoň niečo, ale ja si z toho ťažkú hlavu nerobím, už bolo aj horšie. 😀

garonka
16. dec 2009

ja mam poradňu zajtraaaaaaaaaa no dufam, že bude všetko oki, a na prietoky ťa neposlal? no nechapem lebo niektore tehule chodia ani ja som nebola no možno zajtra mi asi doktorka povie či ísť či nie, ale keď robila sono bolo všetko oukej až na moju bielkovinu v moči z vytoku boha to akoby som malo problemov mala 😠

vefi89
16. dec 2009

mirka, rodičovský vo výške 158 eur+prídavky

garonka
16. dec 2009

mirka doba ľadova 3 😀 😀 😀 ja sťahujem z netu i filmy ale rozpravky ma nejak zaujali viac 😀

lenocka84
16. dec 2009

vefi ano, chcela som urcite jednu klasiku, a tato mi padla do oka zeby mohla byt
nie je az taka precipkovana ako vacsina co som videla
tak sa z nej tesim

vierapp ahoj
si priamo z PP? lebo my sme z matejoviec

vierapp
16. dec 2009

tak aspoň niečo....je to fajn, že to tak berieš

garonka
16. dec 2009

Leni krasnaaaaaaaaaaaaa a vidíš aj mne treba hoci mam len vložku do perinky ale perinku nie 😀

vefi89
16. dec 2009

Lusy, tak ti držím prsíky, teda držíme, veď sme dvaja 😀 😀 ja som ešte vôbec nebola na prietokoch, ale mne sa zdá, že to je ešte skoro nie?? veď pokiaľ nemáme problémy.

vierapp
16. dec 2009

ahoj lenka....áno som rodáčka z PP, ale už bývam v okrese KK

garonka
16. dec 2009

vefi asi tak no niektore tehule chodia okolo 30tt ta neviem 🙄

vefi89
16. dec 2009

ja už našťastie perinky mám, a vlastne všetko okrem vozítka. ale dnes už idem objednávať 😀

mirka12011
16. dec 2009

a nema sa zvysovat rodicovsky?

natalia777
16. dec 2009

caute baby aj ja tu som uz 🙂 tak ako sa dnes mate?

garonka
16. dec 2009

vefi my aj postieľku mame 😀

vefi89
16. dec 2009

Gari, mozno sa otvárajú, alebo čo??ja neviem, a ani ma to zatiaľ nestresuje, keby niečo nebolo v poriadku, určite by ma bol poslal.

vierka, keby som mala mať ťažkú hlavu z každej veci, tak by som sa za celý život neusmiala. treba to brať s nadhľadom 😀

vierapp
16. dec 2009

garonka, môžem sa opýtať, čo za prietoky, ja som na nič také nebola

lenocka84
16. dec 2009

ja som vybavila aj tu vypln spolu za 10eur

viera ja som zila v KK 18 rokov, po skole somodisla do BA

vefi ja som dnes objavila nove vozitka, a pani mi slubila poslat cd s modelmi aj vzormi
a celkom sa mi to lubi
tak uvidim
skusim pridat do albumu

natalia777
16. dec 2009

garonka, a vecicky pre male si prala v akom prasku? lebo ja som prala v takom pre deti..... a inac neviem mam dat prat aj zavinovacku a deku???? 😕

vefi89
16. dec 2009

mirka má, ale to je znova len pre zamestnané, čo si v posledných tyroch rokoch platili dobrovoľné sociálne, alebo platil zamestnávateľ.

vefi89
16. dec 2009

😀 natali ahoj, jasné, že treba prať všetko, ale pozor na deku, aby sa nezrazila

vefi89
16. dec 2009

leni, ja som si našla koč asi pred tromi mesiacmi??za rozumný peniaz, keďže to cvaká moja maminka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre