Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vierapp
18. dec 2009

tak to budeš mať fajn veselo, keby k nám mali prísť synovcovia - vek od 3 - 1,5 - tak dom je hore nohami.. 😀

lenocka84
18. dec 2009

baby a do 5. mesiaca ste kolko pribrali?

ja sa mam takmer ok

adka1986
18. dec 2009

no aoj, lenocka 🙂 som ti minule odpisala, ze kde byvam a tak, si sa pytala, neviem, ci si si vsimla... povodne som z petrzalky, ale postupne sa budem stahovat pod slavin 🙂 a ty? a inak... kedy vam napisal dr. do knizky predpokladany datum nastupu na MD?

vefi89
18. dec 2009

Ani neviem, asi tá moja každodenná klasika, prach utrieť, dlážky umyť, riad spratať, hava vybehať, ale inak neviem
ale dnes by mal prísť drahý domov skôr, tak som zvedavá, že čo z toho bude

leni, ja som do 5-teho pribrala 12

vefi89
18. dec 2009

adka, mne to napísal na poslednej poradni, to bol 30tt

vefi89
18. dec 2009

Akurát som posielala objednávku na vozítko 😝 😀

vierapp
18. dec 2009

aďka v knižke je to napísané v 34tt zo zdrav.dôvodov už aj v 32tt

garonka
18. dec 2009

vierka nasťastie naši su oki, ale ta mala 5 ročna vkuse rozprava všade bola a na naše babo sa neskutočne teší a minule ma prekvapila otazkou ako môžu bociany nosiť deti, keď je zima a ja mam babo v brušku, no rozumne to dieťa 😀

Leni ja ani neviem ja mam dokopy 8kg a do februara ešte par kil asi naberiem 😝

garonka
18. dec 2009

vefi ten čo maš v albume? pošli link
a kedy ti príde?

adka1986
18. dec 2009

ahaaa, takze ked to idem oznamit zamestnavatelovi, napisem tam, ze datum odxodu na MD upresnim neskor, moze byt? len to xcem uz oznamit, lebo by sme sa s tym radi poxvalili kolegom, a tu vo firme sa vsetky infosky siria ryxlostou svetla, tak nex sa to nedozvie veduca ako posledna 😉 takze najprv jej pisomne a potom ostatnym 😠

vierapp
18. dec 2009

tak to je fakt rozumné dieťa...deti vždy niečim prekvapia

garonka
18. dec 2009

vierka presneeeeeeee ale ako mne píli uši ta mala i 4 hodiny vkuse treba trpezlivosť 😀

vierapp
18. dec 2009

no neter v jej veku bola tiež taká samééééé otááázky myslela som že ju to prejde ...vôbec má 9 a stále kopu otázok

garonka
18. dec 2009

a ja už niekedy ani neviem čo mam odpovedať 😀

vierapp
18. dec 2009

no veď to vždy sa ťa nepýta že prečo prečo prečo.....na to sa ani nedá stále odpovedať a ke´d poviem že lebo tak povie nie lebo a začne od znova

garonka
18. dec 2009

baby budete tu? idem dať havovi papať a vyvetrať ho vonku a ja potom šup do postele a koníkovať naďalej 🙂

vierapp
18. dec 2009

ja tu budem určite zhruba do tretej.. 🙂 príjemnú prechádzku

garonka
18. dec 2009

vierka jo a ďakujem nebudem dlho len havo nech sa raz dva vyvetra tu v Ke je -6 😎

allinka79
18. dec 2009

viera ahoj 🙂

vierapp
18. dec 2009

tak to vymrzneš, kto vie koľko je u nás.....

vierapp
18. dec 2009

ahoj ali .... tak si domka čo....a ja že dnes budem čítať je to dievčatko...

allinka79
18. dec 2009

ahoj... citala si debatu zo vcera? 🙂
aj satesim, aj nie... v nedelu ale rodit nechcem, radsej az tu dalsiu, po vianociach... no uvidime...
mame tu -4 stupne... preco by sa mala narodit do tej zimy, hm? 🙂

vierapp
18. dec 2009

no tak to ti držím palce aby to bola až ´dalšia ......tak to hej do takej zimi to nie je nič moc...na týždeň sa ma oteplovať... 😉

allinka79
18. dec 2009

nooo, tak uvidime... vcera ma riadne porypal, snad ma vac neotvoril... uvidim v nedelu.. zatial teda lezkam dalej, ale sa budem aj trochu motat... sme boli vcera na trhoch 🙂
pockaj, este budes aj ty prenasat... 🙂

vierapp
18. dec 2009

no veď sestra sa už smiala, že aj prenášať budem....treba aj odychnúť aj pochodiť...uvidíš príde to v správny čas..miriam vie kedy má prísť

vefi89
18. dec 2009

Garonka hej, ten čo mám v albume. 149 eur aj s dopravou 😀

alli, preo ešte stále 2in1?

allinka79
18. dec 2009

viera, hej... snad vie... jej teraz dohovaram, nech vydrzi este tyzden, resp. do maminkinych narodenin 🙂

vefi.. vcera ma mali vyvolavat, ale sa neotvaram viac, tak nabuduce... 🙂

vierapp
18. dec 2009

keď nie vianočný tak narodeninový darček to bude naisto

allinka79
18. dec 2009

uvidim, ze aky... zase som citila jej hlavicku...

vierapp
18. dec 2009

ali ja ju občas cítim tiež aj vidím dole pod bruškom (úplne dole) tak tam mi až takú buľu robí keď sa otáča...je to zvláštny pocit keď vieš že je tak nízko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre