Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
19. dec 2009

rogi v telke nejde nič 😠 tak som stiahla rozpravku 😀

rogerka
19. dec 2009

aku mas? mne brat avizoval, ze ma stiahnutu dobu ladovu 3, tak po vianociach sa na nu chystam 🙂 a este som si objednala madagascar 3 😀

vejula
19. dec 2009

no ja sa tiež tento rok necítim na okná... V tom prievane stáť s a ešte na stoličke nechcem spadnuť a tak. Však čo ked to tie okná vydržali do teraz tu špinu tak vydržia ešte pár mesiacov kým sa mimi nenarodí 😀 A tiež idem len také základné veci aby to tu nevyzeralu jak v chlieviku 😀 😀 😀
Inač v telke nič nejde. Hroznéééé. Cez týžden aspon panelák kukam, ked už samé sprostoty dávaju ale sobota je katastrofálna ani ten panelák mi nejde, nieže by som bola nejaký seriálový typ ale tak čo ked si človek v tej telke nenavyberá...

zazalienka
19. dec 2009

ahojte.. kočky neviem už čo so sebou..malý kope a kope, nemôžem sa hýbať, bolí ma rebro tak že neviem ležať ani sedieť..

garonka
19. dec 2009

zazi tebe ešte lepšie ja mam hnačku už druhy deň i žaludok bolí mam ho podraždeny a môj maly sa v tom vyžíva 😒 a v noci spíš?

rogerka
19. dec 2009

veji, aj ja som panelakova 😉
v dnesnej dobe je to tazke, mas sice 100 programov, ale ked nikde nic poriadne, ani 101. by nepomohol 😀

zazalienka
19. dec 2009

ano, už keď si nájdem polohu na pravoboku tak áno.. ale teraz sa proste nemäžem hýbať, ani vyfúkať si nos.. ide ma poraziť..

lenocka84
19. dec 2009

lusy a to sa ti oplati z ke do targu?
my tiez chodime do targu
kde tam je ten baby obchod?

bz som tam snad sla aj kuki
a ano som tu, ved preco nie
ked sa da, tak tu visim

vejula
19. dec 2009

zazi garonka, no držte nech vaš mimi maju tweraz s vami trošku zlutovanie aj ked to určite nerobia naschvál

rogerka, my máme pre istotu len základný raster, to je nejakých 6 programov takže tak. ale myslím že aj keby sme ich mali sto ako hovoríš bolo by to o tom istom.

garonka
19. dec 2009

juj zazi a ja ľahnem na pravy bok je to horšie a na chrbat ani nevravím a ešte teraz čo mam tie problemy je to horšie no musíme moja vydržať 😒

garonka
19. dec 2009

leni no ďaleko je to odtiaľ ale len tam chodíme a svokrovci aj v Krosne boli ale tam vraj nič moc, ten baby dom je vraj ďalej od trhu ja som tam nebola ale je to ružovy dom

rogerka
19. dec 2009

na prime idu roboti 😉
kocky, drzte sa, vydrzte to. ja zatial spavam v pohode, ved uvidime dokedy este...

garonka
19. dec 2009

http://www.babyboo.pl/

leni tu je link 😉

lenocka84
19. dec 2009

my sme naposledy boli aj na namesti, lebo sme zhanali oblek, a ten som nechcela z trhu
a podarilo sa
aj tam som v jednom obchode videla dost baby veci, a peknych

vejula
19. dec 2009

Leni my sme tiež oblek na svadbu kupovali v Poľsku, je to tam oveľa lacnejšie a veeeľky výber. Veci pre mimi som ešte nekukala, vždy bola hrozná zima a drahý ma nahánal, bo mu odmrzali prsty a toí viete ako chlapi nevedia bolesť zniesť. Tak som rýchlo cupitala za ním.

lenocka84
19. dec 2009

veji tak to dokonale poznam
aj mna drahy nahanal

vejula
19. dec 2009

😀 no a to bola katastrofa ked mu zašiel mráz za nechty fakt som si pripadala jak keby on išiel rodiť tak sa tváril trpiteľsky 🙂 Ešteže tie pôrody ostávaju na nás bo chlapi by to asi nevydržali 😀

lenocka84
19. dec 2009

veji to je normaaaaaal
ja to uz neriesim

vejula
19. dec 2009

ved ani ja len je to take smiešne ked vidím jakí su ti chlapi akože toho môjho to rýchlo prejde vždy. Takže to je Ok.

lenocka84
19. dec 2009

a ked su nahodou chori tak hned umieraju

vejula
19. dec 2009

😀 jj jaj... Ale tak ja som šťastná že môžem nášhi drobca nosiť v brušku ja. Nemenila by som to aj ked niekedy je to psychicky dosť náročné. Napr teraz som sama doma bo mm šiel s kamarátmi na pifko. Ale tak celkom v poho pozerám Česko-Slovenskú poštu pre teba 😀

rogerka
19. dec 2009

veji, aj ja som sama, moj drahy je na pokri. ale obcas mi dobre padne, ked neni doma 😉 si trosku oddychnem

vejula
19. dec 2009

jj mne tu ešte psík odfukuje na gauči tak ten mi robí spoločnosť 😀 Taký maznáčik. A tvoj drahý často chodí na poker???

rogerka
19. dec 2009

nie, par krat do roka, neni to ziadny hazardny zavislak 😀
ja som si na chvilu zobrala k sebe na gauc zajaca, ale dlho pri mne nevydrzal a po chvili sa pytal prec 😒

vejula
19. dec 2009

😀 zajačika? Ved ten môj psík to je taký veľký zajačik tiež, ani nebreše, pokial je doma. LEn na veľkých psov.

rogerka
19. dec 2009

no, mojmu zajacovi uz len to chyba, aby zacal stekat 😀 minule bola u nas moja mama, ked nikto nebol doma a vraj strazil 😀 😀 😀 inak je to potvora, strasne je podareny a neskutocny herec 😀

vejula
19. dec 2009

🙂 juj viem si predstaviť, tie zvieratká to su iný herci, aj ten náš psík ale verný je to sa musí nechať. Dnes ked sme šli do Poľska sme ho dali ku starkej a celý čas len sedel pri dverách na fotelke ani nežral ani nepil. Tak smútil chudáčik za nami

rogerka
19. dec 2009

chudatko, viem si ho predstavit ☹ aku mas rasu psika?

vejula
19. dec 2009

nooo rasu 😀 😀 😀 Je to taký oriešok, tipický žilinský miešanec 😀 Ale strašne krásny a podarený. Našla som ho minulú zimu resp až na začiatku februára takže prezimoval vonku 😢 chudáčik. Tak mi nedalo ho nechať v daždi. Tak sme si ho adoptovali a teraZ SI NEVIEME PREDSTAVIť žE BY Sme ho nemali, je to strašne krásny a dobrý maznáčik 😉

rogerka
19. dec 2009

ja som pocula, ze taky oriesok je najvernejsi psik 😉 takze od februara novy clen rodiny 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre