Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
29. dec 2009

tak capovane je capovane tiez ale viac mi chuti cierne alebo rezane ako obycajne... ved som cele leto s drahym a jeho kamosmi chodila na pivo 😀

garonka
29. dec 2009

lulu ja nem žiaden alkač ani glg, beriem lieky na pečeň 😠
ja som nedavno dojedla ale dostavam chuť na krupicu tak počkam kym drahy príde domov a uvarí 😀

lulu4
29. dec 2009

no keby ja mam na nieco chut prejdem okolo spajze otvorim a nic... otvorim chladnicku a zavrem a nic... dala by som si cerstvy rozok alebo chlebik a na to si musim pockat do rana 😒
vsak ani ja sa teraz ziadneho alkoholu ani nedotknem nestoji mi to za to... nastastie ani nefajcim tak je dobre

mata1001
29. dec 2009

baby vsimli ste si ze od mojich zubov ste dosli az k pivu? 😀 😀 😀

lulu4
29. dec 2009

heh my tu preberieme snad uplne vsetko 🙂

garonka
29. dec 2009

lulu ani ja nefajčím nikdy som nemala cigu v ustach a drahy pred troma rokmi prestal, som rada ale stale ak príde od svojich rodičov to akoby z baru prišiel no fajčia dnu v obyvačke, a svokra dokonca pri varení, našťastie od nich nejem nič

lulu4
29. dec 2009

no ja pojdem o chvilu zavolat mame kedze nezije v tom istom meste ako ja tak nemozem len tak skocit na navstevu a budeme sa bavit o svadbe lebo ju zaujima termin kedy chceme mat... a hlavne je to ze jej chcem nejako naznacit ze by som ju chcela radsej tu v BA ako v Prievidzi tam je tak malo moznosti kde ju mat... len na matrike kedze v kostole nechceme a malo podnikov na vyber...no ved uvidime pri najhorsom si po telefonate poplacem a bude dobre...

mirka12011
29. dec 2009

baby mna z nas porazi asi naozaj tu preberieme aj to kedy sme dnes kakali 😀

lulu4
29. dec 2009

moji fotrovci kedysi fajcill ale to je uz davno, a draheho rodicia nefajcia tiez takze sa tam citim dobre... neznasam zafajcene byty, vcera tu bol znamy mojho a opravoval mu nieco na notebooku a ze ci si moze zapalit na to drahy ze ma tehotnu polovicku a ze si to nezela... taky bol zlaty...

garonka
29. dec 2009

lulu neboj mamina pochopí, aj môj braško sa ženil v BA a všetci sme tam trepali vlakom a v nedeľu šli naspäť do KE, držkam prsty aby bola mamina prívetiva 😉

garonka
29. dec 2009

Mirka dobra debata tu je nieeeeeeeee? 😀
dávno tu tak nebolo 😅

lulu4
29. dec 2009

mirka no kolko krat si uz dnes bola na wc? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked vsetko tak vsetko 😀 😀 😀 😀

garonka
29. dec 2009

mirka no pochvaľ sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lulu4
29. dec 2009

dakujem Luci za podporu, hadam to bude ako pises... lepsie by to bolo... ale ved uvidim... len dobre by bolo sobasnu sien zarezervovat a salu kde chceme svadbu ostatne uz aj potom.. do aprila este cas... len kazdy chce vediet dopredu termin a kde to bude?

mirka12011
29. dec 2009

ja som dnes nekakala ☹ 😀 😝

lulu4
29. dec 2009

no to je blbe 😒 ja som dnes uz bola nastastie lebo ked nejdem myslim ze mi ide brucho roztrhnut a ta faktura co nam pride za minutu vodu ach jaaaj... to moje stale cik cik a splachovanie 😀

garonka
29. dec 2009

lulu a je to aj pre teba dobre že sa vezmete v BA tak budeš mať menej stresov, ozaj ti držkam prstíky aby si to s maminkou vybavila skratka je to predsa tvoj krasny deň 🙂

mirka12011
29. dec 2009

juj lulu ja som vybavovala salu a kostol 9mesiacov pred svadbou a bol problem lebo vsetky saly boli obsadene len nahodou sa jedna uvolnila lebo babenka otehotnela a akurat sme tam volali ked rusili datum a presuvali na skor...

garonka
29. dec 2009

mirka no ani to nespomínaj ja som naposledy kvôli hnačke myslela, že umriem ako ma tych 5 dní trapila 😒

garonka
29. dec 2009

lulu latríny by boli lacnejšie že? mne drahy povedal, že toľko chodím na zachod a ešte i keď som hnačkovala, že radšej dame suche wc na balkon 😀

lulu4
29. dec 2009

dakujem ste take zlate... ved to chcem hned teraz v januari zajednat salu a sobasnu sien...
este vas budem chvilu otravovat myslite si ze je lepsie hosti z ineho mesta ubytovat tu aby mali po oslave kde prespat alebo zabezpecit bus a doviezt ich z Prievidze do Bratislavy ten bus na nich pocka do rana a rano ich dovezie naspat do Prievidze? ci to je blbost? hladam najlacnejsiu alternativu v tomto pripade lebo ubytko pre cca 15 ludi v BA nie je sranda co sa penazi tyka

garonka
29. dec 2009

lulu to ak budete ľudí pozyvať je najlepšie sa informovať či prídu sami autom a odídu takisto alebo sa budu chcieť dať zviezť lebo dnes každý autom sa dopraví kam chce, no ale zas cca z tych 15 ľudí povedia dajme tomu ôsmi že prídu sami tak tym siedmim je blbe bus vybaviť nie? my sme šli vlakom asi 20 všetko cvakal môj brat a ubytovaní sme boli v ubytovni, joj kdesi pri Kramaroch a hostina bola v Alžbetke

mata1001
29. dec 2009

baby vy ma prekvapujete s rrymito temami...o kakani?no to som tu este necitala.

lulu4
29. dec 2009

no hej len ked sa dotrepu autom tak uz ked si chcu vypit tak nemozu hned nad ranom vyrazit prec. to by tu museli mat to ubytko a vyspat sa... takze asi predsa len budem musiet riesit ubytko.. vyzera to tak...

garonka
29. dec 2009

mati tu sa všetko prebera 😀 😀 😀 😀 inokedy sme aj sex rozoberali ale tie baby tu nechodia, odmlčali sa

mirka12011
29. dec 2009

no to je pravda len pre 7-8 alebo 15 autobus je zbytocny mozno mikrobus alebo to ubytko no skus prepocitat co ta vyjde lacnejsie a taky lacnejsi hotel alebo motel...

garonka
29. dec 2009

lulu a čo najlacnejšie, my sme spali v akomsi internate ak sa pamätam ale bolo to v zime 15.12

mata1001
29. dec 2009

ja som dneska uz kakala-. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

garonka
29. dec 2009

mati ja nieeeeeeeee 😀 😀 😀 lebo zachod nechcem vidieť ale pochyti ma to rano, ak sa budem chystať na to infekčne 😠

mirka12011
29. dec 2009

no garonka len klud z mierou ich posli do teplych krajim :D:D:D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre