Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

allinka79
3. jan 2010

vieri, ked sa jej niekto venuje, tak neplace 🙂 Tak snad koliky nema... princezna nasa🙂

elko a hej, kazde mimco je ine... v nemocnici mala len spala a bol probleml ju zobudit, aby aspon nieco zjedla... prespala aj prebalovanie a setricky jej robili zle a ani to ju nezobudilo... a teraz to tu mame... 🙂 opacne... hihi... ale ta unava je hrozna... aj ked je mozno uspech, ze prespim 5-6 hodin cez noc ze? 🙂

elko69
3. jan 2010

alinka nadherna je ta vasa princezna,neboj ono to bude lepsie len tie zaciatky budu asi pre vsetky nas prvorodicky asi zataz ale nejako to zvladnes a hadam ze aj casom jaa teda ostatne tehulky,kamaratke sa teraz 16.12 narodila mala a ta mi povedala ze sa musela naucit zaspat vtedy kedy mala aj cez den, aby si aj ona odpocinula aspon na chvilu lebo v noci je hore aj 4x s nu...

allinka79
3. jan 2010

ved to... musim ssa aj ja naucit 🙂

keby ste teraz poculi ten koncert cospustila... kym som ju prebalila a prilozila... ojoooj... a cucala ledva 8 minut... hviezda 🙂

vefi89
3. jan 2010

alli, ale máš radosti 😉 len nech je zdravučká a ostatné príde samo 🙂

cezarka
3. jan 2010

Ahojte, chcem sa vas spytat na priznaky. Som v 6tt a sem tam mavam tlaky v podbrusku, je to normalne? dakujem

vefi89
3. jan 2010

cezarka, neviem čo rozumieť pod pojmom tlaky. Normálne je, keď ťa bol ako pri MS, keď máš citlivé prsia, keď ti býva zle, keď sa ti púšťa krv z nosa,... je toho veľa a každá ich má individi

elko69
3. jan 2010

cerezka ked su to take tlaky alebo bolesti ako pri menstruacii tak ano....ale my tehulky mame zase obcas problemy s plynmi takze aj to moze byt tym...neviem ake presne bolesti mas tak sa nebudem hrat na lekara keby boli tie bolesti nejake moc silne a caste chod k lekarovi alebo mu to povedz ked tam pojdes najblyzsie...

alinka a ako to zatial zvladas??ja sa strasne bojim ze nebudem vediet co presne kedy robit,ale to sa hovori ze sa do toho hned dostnes lebo je to nieco tvoje a ze v kazdej zene to je len sa to musi prebudit a to tym porodom asi???

baby co mate kocare doma uz prosim vas ake rozmery mate vanicky kocara??hlavne dlzka/sirka/hlbka..bo ja osm zatial pozerala na nete co sa daju obejdnat a sa mi to zdalo akosik malinke na sirku..jeden mal 31 a druhy co sa mi pacil 35 cm sirku a sak ked tam dam fusak aby sa to tam v decembri aj zmestilo...

cezarka
3. jan 2010

tlaky mam ako pred menzesom... 2x som uz potratila, tak preto sa pytam ci pocit ako pred menzesom je ok.

cezarka
3. jan 2010

dakujem eklo, aj vefi... nieje to neznesitelna bolest, takze nebudem stresovat 😉 len som sa chcela uistit ci to je normal aj u inych zien

elko69
3. jan 2010

cezarka tak ked ako pred MS tak to je v pohode tie mavam obcas aj ja este ale uz velmi velmi malinko...to skor na zaciatku som mala dost pravidelne take bolesti...ale ked si uz 2x potratila tak asi budes na rizikovom,nie?

allinka79
3. jan 2010

porodom to neprislo, sko tym, ako mi ju doniesli na izbu a staraj sa.. ale tiez neviem, co robit... zatial krmim, prebalujem,,uspavam, kupem a obcas sa nervujem... ☹ a vcera sme trochu stresolvali kvoli pupku, ale asi sa radsej trochu bat ako to ignorovat...

cezarka
3. jan 2010

no ja som taky divny pripad... som po 2IVF a ani raz sa nam nezadarilo (z toho 2x spontany potrat) a na dalsie ivf sme mali ist koncom januara! a minuly tyzden som sa dozvedela ze som tehotna a prirodzene 🙂 , tak sa nesmierne tesiiime... tento tyzden idem na ultrazvuk...tak sa tesim i obavam... zatial sa citim dobre, tak uvidime co a ako... a PN? no kedze boli sviatky a mala som dovolenku som to neriesila, ale uvidim co povie lekar a ano aj PN zvazujem...

elko69
3. jan 2010

ach jaj tak tohoto som sa obavala,dufam ze to nejako zvladnem,niektore babulky vedia hned co a ako a ja sa citim ako drevo v tomto uz predcasne.. ☹

elko69
3. jan 2010

cezarka tak to je super ked sa to podarilo nakoniec prirodzenou cestou,tak budem drzat palceky nech sa male udrzi a bojuje az do konca a vy mate krasneho,zdraveho drobca doma... 🙂

allinka79
3. jan 2010

elko neboj tiez som drevo... obaja sme dreva... ale som citala, ze nie je potrebne byt dokonalym rodicom, ale milujucim... dieta vela zvladne,neboj 🙂

cezarka
3. jan 2010

dakujem, podobne 😀

elko69
3. jan 2010

hmmmmmmmmm dakujem baby...

alinka ked budes mat cas neodmerias mi velkost vanicky v kocary nech mam aku taku predstavu?lebo som si kocar vyhliadla z netu iba ze sa objedna a kurier ho donese a zdaju sa mi byt strasne uzke tie vanick tak neviem...

allinka79
3. jan 2010

pozri si peg perego, pliko p3 switch, katalog pre rok 2010. TUsim je 74x35 (fakt neviem a neviem,kde je meter - v tejto domacnosti som v poslednej dobe ako v cudzej - neviem, co kdke je a co ako funguje) a dost hlboky... mala je v nom stratena. A mame v nom aj zimny fusak v pohode... aj tak je v nom stratena

garonka
3. jan 2010

elko ja mam camarelo aj v albume je fusak tam vojde v pohode aj fusak mam v albume, dokonca ešte aj miesta tam je vanička je priestranna ale zas tako Jumper viem na užšiu vaničku

garonka
3. jan 2010

elko toto su rozmery našho kočíka Š-38xH15xD78

lenocka84
3. jan 2010

ahojte kocky
ako sa mavate? lusyyyyy ahooooj

garonka
3. jan 2010

leni čavesssssssssssss
už sa ti to krati o týždeň sa vydávaš 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenocka84
3. jan 2010

lusy kebyze tyzden, ale 6 dni

elko69
3. jan 2010

dakujem baby popozeram aj tie vase kocare co ste mi poradili,tie co som kuk ja mal jeden 31 a druhy 35 cm na sirku len sa mi to zdalo malinko kvoli fusaku na zimu a to bude mat mimco uz pol roka...

lenocka jaj jak ti zavidim,ten den bol pre mna uplne super - tolkokrat co si kuk DVD zo vadby avzdy sa dobre pobavim lebo sme mali super DJ...len si ten den pekne uzi a nenechaj sa nicim znervoznovat a znekludnovat :D

garonka
3. jan 2010

no presne tak moja a už maš všetko nachystane?
joj ale ten koník pomaly ťaha 😠

lenocka84
3. jan 2010

elko mi mame zivu hudbu
tak som zvedava

lusy viacmenej ano
zajtra dojdu lampiony, mam kozmeticku, aj saty
utorok vlasy, a make-up
stredu oddychujem,
stvrtok morfo, a po nom zase make-up a nechty
a piatok uz len po saty

elko69
3. jan 2010

garonka no taky nejaky chcem aj ja ved dam sem linky na tie co s ami pacia..

garonka
3. jan 2010

elko hlbšie vaničky maloktory kočík ma a fusak tam fajne vojde aj do tych 31 a 35 😉

leni ah jaj moja to maš fajne nabity cely týždeň 😉

elko69
3. jan 2010

http://e-kociky.sk/?183,danny-sport tam dole taky sivy kvetovy a http://e-kociky.sk/?157,jumper-x-srdcia-03 a to modre maju aj v ruzovom a bielom...

elko69
3. jan 2010

lenocka to je jedno ci je ziva hudba alebo DJ ale hlavne sa dobre zabavte teda 🙂 a potom daj foto nevesticka aka bude z teba

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre