Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
11. jan 2010

jane: som na tom podobne, som si dala makovnik a pribinacik, konecne nieco mliecne a teraz sa mi zacali zbiehat slinky na horcicu, kobasku a chlebik... asi si trosku daaaam... ach jaaaaj

mirka12011
11. jan 2010

ale mati ja som o tom nepocula a zasa neverim ze ich jes na kila....
janefonda asi preto ze dnes som ranajky dala do zachoda, a mam v sebe len mini kolacik lebo sa bojim ze vsetko pojde znova von a mimco uz pyta riadne papat a musli s tych snad nepriberiem 😀 a tie by som mala udrzat ved su suche 😝

mirka12011
11. jan 2010

lulu daj si ja nejako na taketo vecicky pocas tehu niesom 😕 sice ani pred som nebola ale tak mozno sa to zmeni hihi

lulu4
11. jan 2010

no ja som na maso moc nie... ja len kuracie obcas ale jedna sucha klobasa mi chuti, vola sa Kohut a z nej som schopna si niekedy nakrajat par koliesok a len tak s horcicou spapat... to je moj masovy uspech 😀

mirka12011
11. jan 2010

mne chuti kockata salama a tu som nejedla ani nepamatam to uz musi byt aj rok

garonka
11. jan 2010

guľky šupla som foto postieľky do albumu ale cvaknem ju radšej cez deň bude ju krajšie vidieť 😵

mata1001
11. jan 2010

nie mirka na kila ich nejem...ja si idem dat strudlu tvarohovu s hrozienkami

mirka12011
11. jan 2010

hmm po tych chrumkach s madom strudlu hih ty si dnes na sladke hihi
garonka aj ja chcem zltu kombinaciu kde si kupovala?

garonka
11. jan 2010

Mirka v Poľskuuuuuu, cela komplet vybava čo je na fotke stala 80 € ale chyba tam vankušik a paplonik 😉 ten je zabaleny babätko to nevyužije 😵

janefonda
11. jan 2010

No prave som si urobila parky so syrom, horcicou, rajcinkou a rohlikom...mnam mnam 🙂 a priberame veselo dalej 😅

mirka12011
11. jan 2010

garonka a bez postelky si za kolko kupila? omg sak mi nerobte chute bo ani musli nebudem jest a dam si daco ine hihih

garonka
11. jan 2010

Mirka cela suprava s postieľkou tak stala 80 € 🙂 to bolo spolu a aj matrac aby som nezabudla, čiže postieľka, matrac a suprava do postieľky 7 dielna 😉

garonka
11. jan 2010

robte robte chute aj tak neviem čo na večeru tak si vyberiem z toho čo vy fajnove papate 😀

mirka12011
11. jan 2010

garonka som zabudla dat bez postielky by som za kolko kupila tak ked pisem rychlo bez rozmyslania, ale super cena za vsetko....

garonka
11. jan 2010

Mirka bez postieľky to neviem ale asi draho by ťa to nevyšlo

zazalienka
11. jan 2010

ahojtee.. tak my máme termín, 20.1. idem na príjem, 21.1. sekcia v celkovej anestéze🙂 no už sa neviem dočkať ako pôrod sladko prespím a zobudím sa po všetkom..

mirka12011
11. jan 2010

garonka co som tak tu nasla tak 50eciek ale bez matraca...
zazalienka tak dakomu je hej....krasny porod...

garonka
11. jan 2010

Mirka su aj za 30 € postieľky ale take obyčajne že ani neviem či by ich to drevo udržalo 😀

zaziiiiiiiiiiiiiiiiiii parada budeš to mať skôr za sebou tak nakoniec celkovu anestezu a nie spinal? ja sa cisaraku hrozím lebo po ňom treba ležať 24 hod to je pravda?

mirka12011
11. jan 2010

garonka ale ja nehovorim o postielke ale o vybaveni hihi

garonka
11. jan 2010

jaj Miri ty myslíš tu supravu do postieľky tak to vychadza u nas draho 😒

mirka12011
11. jan 2010

no presne len tu supravu hihi sak to hovorim ze je tu tam minimalne 50eciek tak si kupila super vsetko za 80 to je super cena...

garonka
11. jan 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaaj ta už som doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je ale tehu demencia 😀 😀 😀 😀 😀
kde maš draheho? môj sa chysta do roboty pre par veci a rano štartuje do popradu 😠

zazalienka
11. jan 2010

garonka, kvôli mojim krížom a chrbtici ma nemôžu pichať do chrbta, takže zajtra idem na predoperačné vyšetrenie, EKG, odbery aby bolo šetko v poriadku.. no uvidíme, ono každý má iný prah bolesti, tak sama som zvedavá aké to bude.. každopádne keď sa potom vrátime, podám správy🙂))
zobudená by som mala byť hneď, a myslím že okolo 6 hodín sa nesmie ani jesť ani piť potom, len infúzky, neviem ako prežijem bez pitia, no a neviem či ale po 12 hodinách ma nepostavia na nohy.. rodiť idem vo štvrtok, no hádam v pondelok nás pustia domov..

mirka12011
11. jan 2010

garonka uz volal ake musli kupit som sa napocuvala ake maju tak snad to su podla farby tie co myslim hihi cize kazdu sekundu je tu a ja idem papat musli...

garonka
11. jan 2010

jej zazi ja ti budem silno držať prstíky, budem na teba myslieť ja ešte toho 21.1 idem poslednykrat do poradne k svojej doktorke,
a ma šalili že to treba po sekcii ležať 24 hod veď to sa neda si myslím nie?

garonka
11. jan 2010

Mirka ja mam teple mlieko s medom a kroasantik, dufam, že ma nebude zaha paliť lebo ma šlahne o zem 😅

zazalienka
11. jan 2010

to ešte zajtra zistím, idem na anesteziológiu na odbery..

garonka
11. jan 2010

zazi a daj vedieť ako to je a ako to bude prebiehať aby som bola v obraze jo? 😉

zazalienka
11. jan 2010

no jasneeee.. aj Ty sa chystáš?

garonka
11. jan 2010

zazi mne predpovedaju sekciu kvôli tlaku no bola by som rada keby sa tlak držal hoci naposledy som mala 130/90 aj to z toho lebo mam upchaty nos skolila ma nadcha, hoci pomaly prechadza a doki mi vravel na nadchu mi neda nič žiadne antibiotika lebo nemam teplotu a ja beriem lieky na pečeň tak striekam do nosa sprej Sterimar, a cmuľam homeopatika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre