Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

andrejusa
19. júl 2009

no vidíš, neboj 😉 ten môj ma tiež rozmaznáva, práve mi bo, kúpiš sladké v bare.

slovakia13
19. júl 2009

miroslava
neboj vsetko bude ok 😉 pozrela som na nete a tvoj problem sa naozaj da riesit -babatka budu ok 😉 hlavne sa setri a nech ta drahy obskakuje

andrejusa
19. júl 2009

presne, sú tu desiatky báb, ktorým vyšli zlé výsledky a nakoniec dopadlo všetko super 😵

garonka
19. júl 2009

ahojte baby
som doma 🙂 a unavena ako pes, tuším zaspím ešte v sprche 😀
fíha ako ste sa tu rozpísali mala som čo čítať 😀

andrejusa
19. júl 2009

ahoooj 😀 😀 😀

garonka
19. júl 2009

jeeeeeeeeej ty visíš na koníkovi? 😀 😀 😀 😀 😀 a drahy je kde? môj si píše nejake klamstva do roboty 😀

lulu4
19. júl 2009

ahojte, my sme si tusim minule pisali, kuknete moj prispevok, pisala som teraz do diskusie Priznaky, odpise mi niekto? prosim... diky moc

garonka
19. júl 2009

lulu idem si prečítať 😉

andrejusa
19. júl 2009

no, celý deň sem behám a pozerám či tu niekto nieje. Strašne sa nudím a celý deň papám. Aké klamstvá? 😀 drahý je vedľa mňa, stále ma len obskakuje a bozkáva. Proste miláčik 😉

andrejusa
19. júl 2009

jáj a už som odpísala lulu 🙂

lulu4
19. júl 2009

ste zlate baby, ako sa mate, ako prebehol vikend, ktory je uz skoro za nami?

andrejusa
19. júl 2009

tento víkend bol docela v poho. Ani mi skor vôbec nebolo zle 😅 Ale jem čo mi príde pod ruku, ale keď otvorím chladničku, hneď ma napne, lebo mi všetko riadne smrdí

lulu4
19. júl 2009

hih, tak to je asi v tehu bezne.... hlavne ze nezvracias to je dobre a ze si sa citila celkovo v poho.. a v kolkom to si tyzdni vies hlava moja derava? :(

garonka
19. júl 2009

jaj to su tie veci do roboty píše na papiere nabehane kilometre a nepíše presne to čo ma ale vymyšľa si 😀 lebo služobnym autom beha kade tade
jaaaaaaaaaaaj chladničku nechcem vidieť, u mňa doma ma z nej napína a nerozumiem veď ju manželíno vyčistil odmrazil a u mamy som mohla i hlavu v chladničke nechať a nič 😀 len dnes som miešala všetko čo mi prišlo pod ruku tvarohové koláče a hneď za tým broskyne a rýchlo obed zemiaky a mäso mamine bolo zo mňa zle lebo som všetko zapila jogurtovým mliekom 😀
dnes je konečne vonku normalne oproti včerajšku 😀

lulu4
19. júl 2009

no ked to tak citam tak to je ozaj dobry mix papanice ale to je v tehu bezne ako pocuvam a citam 🙂) ale takto bezne si to neviem predstavit 🙂
a v kolkom si ty tyzdni aj andrejusi som sa pytala, zabudam 🙂

andrejusa
19. júl 2009

aj mne je asi lepšie kvoli tomu že dnes krásne fúka vetrík. To napnutie z chladničky nemá určite nič s čistotou, to ja som ju tiež minulý týždeň umývala a nemôžem ju ani otvoriť. Ja som dnes tiež mixovala. Boli sme na zmrzke, potom som pojedla kilo broskýň, cestoviny s lečom, 2 3-bitky a zas broskyne.
lulu v 9tt, pri mene je vždy napísané 😉

garonka
19. júl 2009

ja som v 10tt a 1deň len tu mi píše 11tt 😕
a najlepšie natom bolo že i drahy tak miešal 😀 😀 😀 tak aspoň sme tehotní obaja 😀
lulu neboj to si zvykneš budeš jesť všetko čo nezje teba 😀 😀 😀

lulu4
19. júl 2009

vsak verim ze to je tak, tej vsezravky sa trosku v tehu aj obavam, ale snad sa na mna neprilepí 20 kg navyse to by som tak hladko nezhodila, nie som zase typ modelky a ja ked priberiem jedine ak pomaly nic nejem sa mi podari zhodit.... ale to by mi bolo jedno hlavne aby som to babo cakala 🙂))

garonka
19. júl 2009

mňam zmrzka, dojedla som teraz aspoň nanuk a na večeru mi varí drahy krupicu ale musím jesť s mierou nieže pôjdem na kontrolu a doktorka ma vyhreší že rychlo som pribrala 😀 😀 😀 radšej papam viac zeleniny a ovocia , lebo veľmi rýchlo sa pribera od 20tt to budem riadna slonica 😀

andrejusa
19. júl 2009

😀 😀 😀 čo nezje teba 😀 😀 😀
aj môj miláčik má tiež chute, už ako ja, si z nheo uťahujem, že kto je v tom, ja či ty? ale niekde som čítala, vraj sa muž tak nejak podvedome prispôsobí, že má aj pôrodné bolesti 😀
ja som tiež len na začiatku deviateho, asi to tak zaokrúhluje 🙂

lulu4
19. júl 2009

heh ale nieco si ziada aj to babo, takze mu musis dopriat 🙂))

andrejusa
19. júl 2009

jejda ani nevravme o priberaní. Ja som bez toho také malé sloníča a ešte ak priberiem 😔
Tiež jem veľa zeleniny, robím si šaláty, ale nejak mi tak strašne nechutia ako niekedy. Hlavne mi začína vadiť cibuľa a paradajky.A to som voľakedy mohla jesť na kilá.

garonka
19. júl 2009

no jasné, chlapi sa nam prispôsobuju to je super a robím si z draheho srandu lebo on je vysoky štíhly a meria 1,93 cm a bruško mu pekne rastie 😀 😀 😀
andrejuška a draheho chcela by si mať pri pôrode? môj by chcel veľmi on je síce hrdina ale určite by ho tam kriesili 😀

lulu4
19. júl 2009

no je to zvlastne ako sa menia chute v tehotenstve ale zaroven je to pekne lebo inokedy to nezazijes

garonka
19. júl 2009

ja paradajky musím každý deň 😎 a prestala mi chutiť káva a uhorkovy šalat aky robí moja mamina by som jedla deň noc 😀

andrejusa
19. júl 2009

Ja by som veeeľmi chcela, ale on ani za svet. Snáď ho ešte dovtedy presvedčím. Povedal, že nechce aby sa mu zhnusila ... veď vieš čo 😀 podľa mňa muž stojí tak, že nevidí čo sa deje tam dole, nie? to ti nedajú nejakú plentu pred seba?

garonka
19. júl 2009

lulu
no dá sa tak povedať, ja sa niekedy necítim že som tehu, nemam nevoľnosti klop klop ( aby som nezakríkla ) len prsia ma bolia neskutočne a sem tam v podbrušku 🙂 a papala by som všetko 😀

slovakia13
19. júl 2009

ahoj baby
garonka
preto ti pise 11 lebo mas ukoncenych 10 ale teraz prave bezi tvoj 11 😉
takze si v prebiehajucom 11 🙂

andrejusa
19. júl 2009

no hlavne je pekné, keď ta nenapdane, ovoniaš niečo a musíš utekať z izby 😖 to sa mi stalo pri tuniakovi, skoro som sa povracala. Zatiaľ som nespozorovala čo mi iné prestalo chutiť. Chvíľu som vôbec nemala chuť na nič sladké. Ale nič čo mi pred tým nechutilo som jesť nezačala, ako napríklad špenát, alebo granadír, brrrrrrrr.

lulu4
19. júl 2009

no hovorim cely den ma dnes pobolieva podbrusko ako keby som mala dostat mrsku ale ta je este v nedohladne.... takze je mi to divne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre