Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
21. jan 2010

jjana ved prave, total ze skoda, krajsie ako na vianoce

jjana17
21. jan 2010

tak to mas uplnu pravdu,,,musim pockat na muzika a trosku sa pojdem prejst po takom vrzgajucom snehu, lebo vcera som chcela ist a tak sa mi starsne smyklo pri cinziaku ze som to radsej na pate otocila,,,,

lenocka84
21. jan 2010

treba davat pozor to ano
ja dnes ak nebudem musiet ani nohy nevytiahnem von
ale uz za hodku musimk u kameramanovi, takze to asi porusim

kristinkamalinka
21. jan 2010

Ahojte mozem sa pridat k vam? Trocha som vas precitala o den dozadu a celkom sa mi tu paci.

jjana17
21. jan 2010

co si sa nedavno vydavala a ides si pre dvd? no ja som od zaciatku tehu na PN takze ja ani nechodim pokial nemusim nikam

janefonda
21. jan 2010

ahojte tehule, 🙂 aký to my máme pekný deň dnes!!! Lenočka ideš pre svadobné video?
Ahoj kristinka! Pridaj sa do tohto babinca 😀 !!
Ja pôjdem odhrnúť sniežik z chodníka nech sa trošku pohýbem. Včera som išla večer domov z mesta a tak som sa šmýkala, že som šťastná, že som sa nevykotila niekde aj s tým mojim bruchom 😒

jjana17
21. jan 2010

ahoj kristinka ja som sa tu pridala tiez len vcera a poviem ti velmi prijemne zienky su tu

lenocka84
21. jan 2010

ahoj kristinka,jasne ze sa mozes pridat

ano jjana, presne tak

ahoj jane, ano dnes idem pre konecnu verziu
celkom dobre je to dvd, ziadne trapasy ani nic
tak som spokojna

jane ako sa ti spava? nemas s tym problem?

kristinkamalinka
21. jan 2010

Dakujem za privitanie baby, ste zlatucke.

Leni teba som sa chcela opytat, som si precitala vcerajsiu debatu o tych sudoch... ty si potratila? Dufam, ze sa ta nedotknem velmi touto otazkou...

jjana17
21. jan 2010

lenocka tak to si mala nedavno svadbu....aj ja som mala pred 3 mesiacmi 🙂)))

lenocka84
21. jan 2010

kristinka ano, kvoli praci v bare, a dvihaniu sudov,
uz je to z a mnou, teraz davam total pozor, mam dovolene uz dvihat len nasho psa, ktory ma 2,7kg
od mm, a rodiny,
uz ani synovca nedviham, uz ma 11kg

jjana ano, 9.1. sme mali

jjana17
21. jan 2010

kristinka, tak teraz si pravdepodobne doma a nerobíš uz,,,,,aj mňa nechala doktorka doma, že keď pracujem v obchode tak sa stále len naťahujem tak nechce aby sa niečo stalo.....

kristinkamalinka
21. jan 2010

To mi je luto. A v ktorom si bola tyzdni? Manzel musi davat na teba teraz totalne pozor, ked ste uz o babo raz prisli. ☹

Aj ja som prisla o fazulku ale bolo to strasne skoro, v 4 tt. ☹

lenocka84
21. jan 2010

cca 6tt
a to nebolo manzelovo, to sme sa este nepoznali

kristinkamalinka
21. jan 2010

jaaj tak prepac. a asi ste sa rozisli s priatelom kvoli tomu, ze si potratila. u nas to tak bolo. nepochopil to.

lenocka84
21. jan 2010

nie nie, prisla do toho ina baba
to nebolo pre babo, vtedy tym dost trpel
a teraz viem ze maju problem otehotniet, a ona je dokonca tu na konikovi
ale je to uz za mnou, nemyslim nato

kristinkamalinka
21. jan 2010

Fuha tak to ju musis nenavidiet za to. Ja by som ju zabila. Moj odisiel pre to ze nezvladol moj potrat, ale uz je to za mnou...

lenocka84
21. jan 2010

nech sa trapi ona
az po rozchode som si uvedomila ako velmi ma ten clovek zväzoval, a nedal mi dychat
takze ja som spokojna

janefonda
21. jan 2010

jaaaj baby musím vám tuším nahodiť nejakú milšiu tému, aby ste boli veselé, aby sa tie vaše bábätká v bruškách mali dobre 🙂
Leni supiš, že už máte dvd, ja som ho najskôr vôbec nechcela, ale nakoniec ma rodičia do toho dotlačili a teraz som aj rada, je to pekná pamiatka. Niektoré veci som na svadbe ani nepostrehla ale sú na dvd tak o nich dodatočne viem 😀
Už som odhrnula ten sniežik, ale keď to pôjde takto ďalej o hodinu musím ísť zasa pozhŕňať sniežik 😅 to je moje cvičenie na dnes, na čerstvom vzduchu 🙂

jjana17
21. jan 2010

jane, tak to si mala teda dobre cvičenie ,,,,, ani cestári sa tak neobracajú ako sa pozerám von oknom 🙂

janefonda
21. jan 2010

jaj a Leni s tým spánkom sa to trošku u mňa polepšilo, dnes čakám na ten tehu vankúš čo som objednala tak sa s ním v noci vypodložím a neskôr ho budem mať na kojenie pre mimčo. Ale zistila som, že som sa tak veľa budila aj pre to, že som nejaká citlivejšia na zvuk. Vždy keď som dačo započula bola som hneď hore. Teraz si dám štuple do uší a zobudím sa max 5 krát aj to aby som sa otočila 🙂

janefonda
21. jan 2010

Jani vidím, že budete mať letné bábo 🙂 to je dobre, lebo kým bude prvý sneh vyrastie a potom ho môžeš aj posánkovať 🙂
Dnes budem len leňošiť, teda občas pozhŕňam ale to je všetko! Som mala včera poslednú skúšku, teda verím, že poslednú keďže nemám ešte výsledok , ale tak snáď sa zadarilo 😉 A zajtra pôjdem pekne do študovne hľadať nejakú literatúru k diplomovke nech si to postupne dám dohromady, aj keď končím až o rok, ale pri malej asi nebudem mať toľko času na štúdium 😀

jjana17
21. jan 2010

jane, ano letne babatko a ma sa narodit v den, kedy sa narodil aj moj brat, tak toho to velmi potesilo aj ked je to malo pravdepodobne ze to bude v ten den, ale tak o leto je postarane,,,,,

janefonda
21. jan 2010

tak málo pravdepodobné to síce je, ale poznám pár exemplárov kde sa dieťa narodilo v deň keď aj mamina, alebo ocino 🙂 to je také milé... ale tak termín pôrodu je orientačný + - 2 týždne... je v norme všetko

jjana17
21. jan 2010

Tak to ano, najlepsie aj tak rodila moja mamina, vsetky deti sa jej narodili 15teho len samozrejme ine mesiace a roky, ale vsetko v ten den. tak tatino ked nas bol dat zapisat tak sa mu na matrike uz smiali, ze sa mal s niekym stavit a bol by bohac,,,, 🙂 🙂 🙂

janefonda
21. jan 2010

to je zlaté 🙂 Tak ale je to aj poriadna náhoda, keby o tak chcel, tak sa to nepodarí 😀

barbyes
21. jan 2010

A aký si mesiac ijana17? Ja som tiež narodená 15.februára. A termín mám 15.júna 🙂

jjana17
21. jan 2010

no ved to ano,,,,,,barbyes ty si 15. februara??? lebo aj ja,,,,,,,,a termin mam 15. augusta

annamary
21. jan 2010

čaute babenky, keby ste daktora potrebovali vybavičku pre chlapčeka mám toho plno pekných vecičiek. Bývam vPetržke. Ked tak, tak ma kontaktujte. Tu mi to trčí v skrini.Mám aj na leto aj na zimu a tiež španielske deky, dupačky, papučky atd atd. Na cene sa vieme dohodnut. pekny dnik všetkym🙂

elko69
21. jan 2010

Baby uz ste niektora padla v tomto pocasi??mne sa to dnes podarilo na betone ale na zadok a riadne,myslite ze to bude v poriadku,alebo co?nechcem sa hned plasit,bolesti zatial nemam ziadne...poradte prosim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre