Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
22. jan 2010

vefi vefi no ešteže tak a čo zas čakaš balík? 😀
ja som bola s tym mopsom vonku riadne sa šmyka a ten maly somar ma ťahal akoby mu o život išlo ešte je zabradlie pri schodoch 😕

garonka
22. jan 2010

liv my svojho spoločníka všade so sebou vlačime a v aute sa vozí veľmi rad 😀

vefi89
22. jan 2010

už mi došiel, som objednala rybilky a detský olej s azulénom 😀
no strašné je to vonku, to fakt. a som sa tak zľakla, predo mnou išla jedna baba, tiež tehuľka, čaká dvojičky, myslím, že je v šiestom a chúďatko, len s ňou drblo o zem, tak som utekala za ňou že čo, tak volala asi mužovi a utekali do nemocnice, ak by sa náhodou niečo stalo. no tak mi jej bolo ľúto 😲

garonka
22. jan 2010

jaj spadla na bruško? niekedy sa neoplati davať taky pozor ale istota je istota, a najhoršie je na chodníku ľad a ten praškovy sneh no so mnou by tiež strepalo na zem ale ten maly somar dostal poza uši čo sa plaši
ja idem zajtra na lov na nakupy ak bracho vrati nam auto čo asi nedufam 🙄

janefonda
22. jan 2010

Konečne mi prišli tie objednané tehotenské gate a triko, a aj ten kojaci vankúš 🙂 Tak som už spokojná. No na to, že to vyexpedovali obe firmy pondelok, a došlo to až dnes, nič sa u mňa nemení v názore na slovenskú poštu 😠
a hlavne sú mi tie nohavice dobré, len ich treba trošku skrátiť, ale sedia super, ešte môžem priberať veselo. A to som objednala S, som sa bála či to nebude malé. Spokojná som teraz 🙂

garonka
22. jan 2010

jane ja by som do S nevošla mne je XL akurat 😅

vefi89
22. jan 2010

hej na bruško chudinka 😖
a prečo si biješ hafana???ja som môjmu raz švacla a potom mi zdrhol 😀 😀 odvtedy ho nesmiem biť 😀 😀
a čo ideš nakupovať???či pre Tobiho???
inak ja už mám všetko, už len na ten poonďaný kočiar musím čakať, lebo dáko nie a nie prísť 😠

vefi89
22. jan 2010

jane, ja som v pondelok objednávala krémy a už včera som ich mala na pošte 😝

janefonda
22. jan 2010

Garonka ani ja sa nevojdem obvykle do S, ale skôr M, ale tu mali rozmer stehien a bokov a podľa toho mi to vyšlo na S a dobre som urobila, aj toto mi je na nohách trošku voľné, ale tak v pohodke, aspoň som v tom neni ako klobása 😀

garonka
22. jan 2010

trocha dostal poza uši kde sa plaši veď spadla by som kvôli nemu
jaj no hadam ta tehuľa dobre dopadne dopad na bruško je zly hoci su babenky chranenev brušku vodou ale istota je istota isť do nemocky na utz 😔
pre seba ešte dokupiť veci do nemocky, aj vložky do poprdy, konečne tu odsavačku, a Tobimu asi par veci z kozmetiky hoci v DMke maju babylove ale už nevyrabaju take čo som používala ja 😲

vefi89
22. jan 2010

inak v Tescu majú teraz akcie na plienky,, teda aspoň u nás, takže ešte tie idem dnes kúpiť...len si nie som istá cenou. za 56 ks to bolo 5 eur aj niečo

janefonda
22. jan 2010

no vefi tak dík, ešte si to mala skôr než ja...paráda. Si začínam myslieť, že to tu už bolo, len tie naše poštárky si nerobili starosti oznámiť mi to 😠 asi to potrebovali najskôr preskúmať samé, že čo to je 🙂 niet nad dedinu!

vefi89
22. jan 2010

jane, toto sa aj nás stáalo, sme mali poštárku, čo nedávala oznámenia o uložení zásielky a pošt pchala vždy do inej schránky ako mala. a niekoľko sťažností to vyriešilo, už tá pomätená nechodí 😀 😀

garonka, ale komunizmus už dávno za nami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to také už nedostať 😀 😀 😀 😀

garonka
22. jan 2010

vefi viem to su plienky pampers active kupiš jeden balík a druhy dostaneš zadara ale to su od 5kg no načo kupovať ja nekupujem take veci dopredu, radšej postupne peneží nam treba 😀

garonka
22. jan 2010

vefi ja ti dam komunizmus veď to len 4 roky ubehli a dajak tu kozmetiku ne a ne zohnať no skusim ešte zajtra či maju niečo lepšie a sa mi pozdava Hipp ale to je drahe

vefi89
22. jan 2010

nieeee, tesco plienky...švagriná ich pochvaľuje..ona používa fialové myslím

vefi89
22. jan 2010

lusy, ja mám a budem kupovať od výrobcov Johnsons, Bubchen alebo alpa

garonka
22. jan 2010

jaj tesko a aj zelene maju ale tie su vraj tvrde, no ja skusim aj babylove z dmky 🙂

ja ešte ani neviem čo drobcovi sadne tak hadam nejaku kozmetiku najdeme

vefi89
22. jan 2010

však to máš pravdu, ja mám pre istotu toho viacej, teda po jednom kréme od každého výrobcu a dúfam, nebudeme mať alergie..no uvidím. idem nasypať uhlia a prídem ešte 😉

garonka
22. jan 2010

no ty si akčna gazdina 😀 😀 😀 😀 😀

janefonda
22. jan 2010

Moja svagrina pouziva plienky z lidlu, dlho skusali vsetko mozne a malu vsetko drazdilo, iba tieto jej sadli, tak kupujú iba lidlovske. Ani pampers, prosto nic nebolo dobreee 😒 kazdemu mimcu sedi daco ine 😅

lenocka84
22. jan 2010

ahojte kocice
ako sa mavate?

ja sa uz mozem pochvalit novym obcianskym

vefi89
22. jan 2010

lenočka, gratulujeeeem

Jane, veď jasné, že každé bábo je iné...ale aj tie lidlovské sú fajné a celkom lacné oproti pamperskám a tak

garonka a prečo???? 😀

garonka
22. jan 2010

vefi no ty stale robíš chlapske prace ja by som uhlie nešla nasypať a jaaaaaaaaaaj davno som nevoniala vôňu uhlia ah jaj tak mi to chyba

no baby prišla mi mamina tak sa jej idem povenovať 😵

rogerka
22. jan 2010

caute babky, prepadla ma suseda, ma pokazenu ruru, tak si prisla ku mne upiect pagace 😀
dufam, ze ste vsetky nepozdrhali

miroslava89
22. jan 2010

ja som tu predchvilou som prisla z kontroly..
vsetko je po starom..nadalej budem len a len oddychovat.. nastastie mi dr ani nezmenil davky liekov..

bambulka je ok narastala na 300gramov

lenocka84
22. jan 2010

ahojky

vefi dakujem

lusy pozdravuj maminku

mirka to je fajn, my sme mali 304g v 20tt, teraz asi uz aj viac, uvidime kedy dostaneme novy zaznam
dufam ze v utorok na poradni, sa pan dr. posnazi

rogerka
22. jan 2010

ahoj mirka 🙂 pekne rastiete, to je super 🙂 co na dnes este planujes?

miroslava89
22. jan 2010

nasa mala bola vzdy drobec sa ani necudujem ze skoro kazde babatko v takomto tyzdni ma viac g...

a dnes co planujem?..mailovat zo sestrou potom vytiahnut nejaku knihu a citat...

a vy xo mate na plane dnes?

rogerka
22. jan 2010

leni, novy obciansky, gratulujem 😉 my sme doklady vybavovali na poslednu chvilu, skoro sme to nestihli v mesacnej lehote 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre