Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
28. jan 2010

no veru daj jej odkaz ked mozes od nas vsetkych ....

mirka12011
28. jan 2010

elko napisala som do nasej temy junovky ze aj my z prvykrat tehotne nanu myslime...

garonka
28. jan 2010

mirka dobry postreh ja som to skopírovala aby ste hneď všetky vedeli 🙄

veji nemam na ňu číselko síce ona si s nami písala ešte keď bola prvykrat tehu my dve sme tu pravidelne sedeli sranda bola aj svadbu sme sňou prežívali no držím jej prstíky a manžela ma užasneho takeho ma maloktora 😉 tak krasne o ňom vždy písala

mirka12011
28. jan 2010

garonka do tej temicky ja chodim dokonca nam ju mirka zalozila, tak som to tam citala, ale prv som to nasla od teba tu...aj tam vsetky na mirku myslime...

garonka
28. jan 2010

mirka skrateny krčok nezvladne tu zaťaž a najhoršie je to v neskoršom štadiu ak je skrateny a babo otočene dole hlavkou ešte naň tlačí a na to lieky niesu aj v nemocke keď som ležala bol taky prípad, tam pomôže ležať ležať ale su baby ktore donosia napriek skratenemu krčku babenko do termínu

garonka
28. jan 2010

mirka hej lebo som sa motala a kuk príspevok od jej draheho tak som rychlo skopírovala sem aby sme boli všetky v obraze joj ale smutne to je 😔

mirka12011
28. jan 2010

omg ale lekar to vedel od zaciatku? preco ma len rizikove ja by ju supla do nemocnice na celych 40tt bolo by to psychicky asi tazke pre nu, ale ja lekar niesom a lekar vie co robi...teda dufam...

janinna11
28. jan 2010

Tak baby dufsm, ze Mirke sa polepsi. ja idem off, mam dalsi meeting, a potom by som chcel auz ist domkov, som unavenaaa, pa

elko69
28. jan 2010

mirka12011 no super...nech vie ze na nu myslime...

garonka fakt moc smutneeeeeeeee...a nemozu malinku nejako umelo v nej drzat aspon do toho min 26 tt viem ze to je termin od ktoreho sa to berie ako predcasny porod ale mozno b ymalo mimco vacsiu sancu...neviem fakt....

elko69
28. jan 2010

janinna papa

garonka
28. jan 2010

elko podľa toho aku ma malinka vahu utz skresľuje hodnoty plus a minus
uvidíme čo bude zajtra ale moc držím prstíky 😔

elko69
28. jan 2010

no ked bude dalsie info hned to sem dajte babule prosim.... ☹

jjana17
28. jan 2010

je to strasne, vsetci budeme na nu mysliet, ja len dufam, ze do zajtrajsieho dna sa jej polepsi

mirka12011
28. jan 2010

babenky citala som ze v 22tt ma sancu mimco prezit to len nahodou som si citala 21tt a presla som na 22tt ale ze vela babatiek umiera, ale ak maju v nemocnici dobre pristroje miminko prezije...aspon nieco pozitivne....hned to tu pisem a aj keby doslo k porodu co dufame, ze nedojde az neskor tak miminko ma sancu...

elko69
28. jan 2010

aj ja aby nemuseli robit cisarsky rez a tym znizit akukolek sancu n azivot jej dietatka...

jjana17
28. jan 2010

elko to preco ten cisarsky znizuje sancu

garonka
28. jan 2010

elko oni ju hneď daju do inkubatora tak cisarak je v poho inač by ju neporodila 😔

garonka
28. jan 2010

a ste všetky zdrhli sa guľovať?

a kde je rogerka, dugyna a ostatne guľky? 😕 😕 😕

vejula
28. jan 2010

no garonka ja som bola s chlpačikom vonku sa prebehnuť, taký je šťastný z toho snehu,... Ale pre mna je to tam teraz horové peklo, lebo ľad prikry&tý snehom, ani nevieš kde môžeš stupiť... Hrôza 😕

jjana17
28. jan 2010

no ja by som sa normalne isla sankovat,,,,,,,ked tak pozeram von oknom a tu je taky maly kopec a decka sa tu jasia to je krasny pohlad,,,,

garonka
28. jan 2010

veji ja som sa včera skoro v nemocke prizabila, šla som hore schodami a tam vrstva ľadu ešteže zabradlie tam bolo ale ako na mňa ti ľudia civeli 😀
a môj drahy mi povie, že dvihaj nohy normalne aky je mudry, šak ma všetko boli hlavne ta lonova kosť ah jaj 🙄
naš havo je chory ideme s nim i dnes na pichačku tak ten sa nechcel vonku v snehu vyblazniť 😕

jjana17
28. jan 2010

garonka co mas s havom?

garonka
28. jan 2010

jjani zatiaľ nevieme čo mu je, ale teplotu nema tak uvdime

jjana17
28. jan 2010

no aspon ze tak, ja mam na ochorenie mojho hafana len zle spomienky, nevedeli sme mu uz pomoct a ani lekar ktory bol velmi zlaty

mata1001
28. jan 2010

ahojte baby poradte mi aku mimeralku pijete?vdaka

jjana17
28. jan 2010

mati, ja pijem mineralky, striedam ich, niekedy lucku, miticku atd si myslim ze v noralnom mnozstve su vhodne aj pre nas aj pre babo

garonka
28. jan 2010

mati ja pijem Lucku neperlivu a sem tam Magneziu
lepšie su mineralky bez bubliniek mňam

vejula
28. jan 2010

no garonka tí chlapi su vždy najmudrejší... Však chcela by som vidieť ich s takým bruškom akko by dvíhali poriadne nohy...

Ja inač pijem magneziu a ked pali záha tak Fatru.

mata1001
28. jan 2010

lucka mi uz nechuti a neperliva uz vobec nie.a aky mate nazor na tie ochutene?

lenocka84
28. jan 2010

ahojte baby
vieme nieco o mirke?
som len na skok,lebo som bola na nu zvedava
neskor sa Vam budem venovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre