Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

dugyna
30. jan 2010

garonka to som aj ja nazoru radsej kupit lacne veci aj na inzerat trebars..lebo baby z toho raz dva vyrastie.. 😉

uz hadzem foto tak mozes kukat 😉

a stou odsavackou sa neviem rozhodnut ci elektricku alebo rucnu🙂

lenocka ja som zvedava co moj brat kupi drobcovi..lebo pytal sa ne velkosti mna..ale uz som volala s mamou ze aj jej sa pytal xixi tak som zvedava 😉 😉

dugyna
30. jan 2010

a neviem ci je brendon novy obchod..lebo ja nakupjem garonka naviac cez ten baby port 😀 nemusim behat po obchodoch

lenocka84
30. jan 2010

dugy brendon je madarsky, a na slovensku myslim ze aj prvy

dugyna
30. jan 2010

jaj leni mas pravdu ona nieco hovorila vcera ze predtym chodila do madarsky do brendonu

kocky uz som prihodila vecicky do albumu 😉

lenocka84
30. jan 2010

dugy a neprehanas to?
si len 18tt a uz tolko veci? ja som 23 a nemam este takmer nic
a vobec ma to nijako nerozrusuje

janefonda
30. jan 2010

no som tu zasa,
umyta kupelna, wc, vsetky podlahy, kuchyna cista a tretia varka v pracke a mycke 😉
Pondelok na nakup, musime kupit plastove boxe na veci, nech to potriedime s mm.
Dugyna ja som sa rozhodla pre rucnu odsavacku, len este neviem ci meleda alebo aventis... 🙂

lenocka84
30. jan 2010

jane ahoj

baby a myslite ze je ta odsavacka potrebna?
svagrina ma za sebou 2 deti a ani pri jednom ju nepotrebovala
tak neviem

janefonda
30. jan 2010

lenocka ahoj,
mne zasa kazdy vravi, ze odsavacka ano, ale ze staci rucna 😉

lenocka84
30. jan 2010

no ja ju kupovat nebudem, verim ze ju nebudem potrebovat

janefonda
30. jan 2010

ja zasa viem, ze budeme vela cestovat, takze je dobre mat mliecko nachystane aj mimo zdroj 🙂 , ked necham malu u nasich, alebo u svokrovcov tak nech maju vsetko co treba...
a co inak Leni ako sa mas?
ja som konecne spokojna som s manzelikom po troch tyzdnoch samoty, uz mame aj po tej nasej prestavbe, tak uz to len dat do poriadku vsetko, ale uz to tu vyzera dobre 😉 tesim...!!!

lenocka84
30. jan 2010

mam sa do pohody, som spokojna, aj ked obcas sa nudim
stale doma
som rada ze mate po prestavbe a uz sa len tesite

dugyna
30. jan 2010

jane ja som tiez naklonena asi skor tej rucnej odsavacke 😉 ..aj ked este neviem ktora

leno mala by si po kazdom kojeni odstat som to uz citala na nete ..o dojceni a podpore tvorby mlieka ta m je pisane.. 😉
a nemyslim ze mam toho vela leni..ja kupujem postupne..ja by som chcela mat uz v juny nachystane veci a dokupit uz len minimum..lebo v teple sa mi s velkym bruchom po obchodoch nebude chcet behat..a vies ze v ba je teplo uz maji..a zaciatkom juna mam este poslednu statnicu ..a potom promocie..cize nebudem mat ani kedy..tam bude zhanat nejake vreco do ktoreho sa navleciem na promocie 😉 a balit tasku do porodnice xixix

idem hodit dalsie foto

lenocka84
30. jan 2010

dugy dufam ze uz april bude teply
kocik si necham poslat domov, a potrebne drobnosti, nebude problem
oblecko bude triedit dalsi vikend, mam 2 tasky ikea, komplet plne
a uz len kozmetika mi ostane

dugyna
30. jan 2010

leni to malo byt leni..tak sa mi omylom dalo o prepac

no to mas dobre ze nemusis kupovat vecicky 😉
a kozmetiku budes ktoru kupovat? ja asi babylove z dmky.. v lekarni tie kromiky na ritku-jekoris mast

lenocka84
30. jan 2010

ano babylove sa chystam aj ja
dobre skusenosti od svagrinej, a nie je silne parfumovane

na zadocek davala aj niveu detsku, a obcas weledu
tak to este uvidim

a plienky tiez babylove

janefonda
30. jan 2010

My uz mame tiez plno veci pre malu, ale este nemame postielku a kocar... Vyber nas este len caka, ale to si vybavime v priebehu tohto mesiaca myslim, lebo mne zacne potom zasa semester a to uz nebudem stihat nakupovat... 😒
Ale nasledovne tri tyzdne si budem uzivat, skusky hotove a volnoooo 🙂 a potom sa to zasa zacne 😕
inak mne sa tiez pozdava kozmetika a DM, a plienky si kamosky pochvaluju aj z lidlu napriklad.

dugyna
30. jan 2010

miroslava89 • 1d • Dnes o 17:24 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
ahojte.. zienky dakujem vam-a nielen vam v tejto temicke ale aj ostatnym zienkam ktore nam drzia prsteky za podporu...

aspon tak v skratke:
vo stvrtok na obed som uz mala pocit ze konecne kontrakcie prestali.. ale netrvalo to dlho..vecer to opet zacalo najprvkazdych 10minut a potom cim dalej tym castejsie..otvorila som sa uplne...prietoky boli katastrofalne.. a nebolo inej moznosti ako cisarsky.. o 00:07 prisla na svet nasa malinka bianca harmony- v 22+1tt s hmotnostou 520gramov..ked sme poculi tu hmotnost zacali sme sa tesit ze sme mozno mali zle vypocitany termi-kedze sme mali termin len podla ultrazvuku..ale lekari nam nase radosti hned prekazili,,..malinka je presne tak vyvinuta ako ma byt v 23tt..vecsia je len pre tie lieky ktore som brala...
malinka sa narodila s obtocenou snurou okolo krku..dost dlho ju ozivovali ale napokon sa im to podarilo- proste nasa mala je bojovnicka- je a dufame ze bude...okrem tradicnych problemov predcasne narodenych babetiek- so srdieckom a pluckami je malinka vraj uplne zdravucka...sancu na prezitie ma velku-teda ak sa nahodou nepritrafi nejaky iny problem..
ja som malinku este nevidela...jedine na fotke...ale moj manzel vravi ze je uplne drobnucka slabucka ale aj tak je to nase krasne babatko..

miroslava89 • 1d • Dnes o 17:25 [Užívateľka nemá žiadne albumy]
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
a este cisarsky-uplna pohodicka lahodicka..mam den po cisarskom a citim sa uzasne-teda aspon co sa fyzickej stranky tyka

dugyna
30. jan 2010

lenocka ja som tiez nakupila tie plienky z dm lebo nie su prafumovane..ale budem pouzivat tie latkove nohavickove kukni v albume..tie co som kupial v dm budem mat do porodnice..a ostatne uvidim ci vyuzijem..ked nie tak asi predam..xixi lebo ja som ich vtedy kupovala v akcii viac..to som nepoznala latkove 😉 tie moderne

jane postielku musi este drahy poskladat a potom ju tiez odfotim..
bud.tyzden nam ma dosjt vanicka,a ten stojan na baldachyn a KONECNE VANKUSIK KOJACI budem sa moct pekne polohovat 😉

dugyna
30. jan 2010

baby ake ste mali svadobne kyticky 😉 ?

janefonda
30. jan 2010

dugyna kuk moju ak chces mam ju medzi svad.fotkami 🙂 http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...
ty by si chcela ake kvietky?

lenocka84
30. jan 2010

dugy ty si si uz nakupila plienky????????????
fakt to prehanas

vidis, aj janefonda je v 26tt a este nema kociar

janefonda
30. jan 2010

ja mam iba veci co sme dostali od rodicov ...a kojaci vankus co som si kupila 😉 ale uz mame v detskej ulozenu podlahu a vymalovane 🙂

dugyna
30. jan 2010

janka..ja som zabudla ze tie tvoje krasne fotoecky som uz videla..aj kyticku si mala krasnu
my sme sa s mojim drahym zhodli na ruzickach 😉 😵 ...a janka ani rocne obdobie nam moc nedovoluje nejake vymyslanie v kvetinarstve tiez hovorili ze ruze su teraz najlepise..ale nam to nevadi my sme aj chceli ruzucky 😉

lulu4
30. jan 2010

dugy: ja som si uz objednala v kvetinarstve svadobnu kyticku, z bielych ruziciek a k tomu zopar staroruzovych a bude tam ta trava cez ne a tie goralky ozdobne tiez v staroruzovej farbe... 🙂
dugy napises mi do IP kde je v Auparku to zlatnictvo kde ste kupovali obrucky? a to ste si priamo z predajne vybrali, nevyrabali vam ich na poziadavku ze? a za obe 400 Eur?

janefonda
30. jan 2010

ruzickami nikdy nic nepokazis 🙂 aj ked si myslim, ze dobre kvetinarstvo zozenie vsetko! 😉 ja som na zaciatku chcela iba tulipany, nakoniec som mala toto, ale boli tam aj tulipaniky tak som spokojna. Svoju kyticku som nechala uplne na kreativite kvetinarky, len som povedala, ze gerberky, tulipaniky + nejaka zelen...
a uz sa tesis na svadbu? 🙂

dugyna
30. jan 2010

lenocka ja nie som poverciva 😉 ja mam kupene tie latkove plienky v albume/samozrejme je ich asi 20ks/a nejake tie babylove..lebo mali v akcii..ale baby ja sa naozaj nchcem v tom horku cavargovat po obchodoch..ja budem vegetit ako garonka..a budem sa ucit na statnicu a potom vyberat saty na promicie 😉
takze asi tak lenocka 😉 ..ja budem kludna aspokojna ked uz bude vsetko dom apre mimi nachystane a ja budem mat zbalenu tasku do porodnice a nanic uz nebudem musiet mysliet..ze este toto a este tamto 😉
vies este co vsetko musim kupit ??tolko tych veci je naraz je to dost financii...a vela casu..takto kupim kazdy mesiac nieco a potom mam klud..a budemmat vylozene nohy aby mi v tom horku nepuchli a budem konikovat 😉 😀 😝 😵

lucy1990
30. jan 2010

Ahojte, bavite sa o kyticke na svadbu? Kuk na moju http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

lulu4
30. jan 2010

dugy: ved dobre to mas premyslene, ja ked uz budem tak v 4-5 mes. tiez uz budem kupovat vsetko postupne, nechcem to tiez nechat na leto ked budu horucavy a tiez budem mat v juni skuskove obdobie takze budem mat co robit... a radsej mat nachystane postupne je to dobre aj finance nie je to naraz taka zataz velka

lucy1990
30. jan 2010

Ja som tiez za, nech sa kupuje postupne...a hlavne ked sa naskytne dobra kupa, tak preco potom neskor preplacat..

elko69
30. jan 2010

dugyna no je aj ten len ja som si objednavala aj podla toho co sa mi hodi do izby :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre