Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

garonka
4. feb 2010

ja som včera nachystala oblečko pre kuvika ale sranda na dvakrat akoby pre dve deti to bolo lebo drahy sa nevedel rozhodnuť čo je krajšie 😀

rogerka
4. feb 2010

no tak to moj drahy s tym problem nema 😀 ja nachystam a je po dileme 😀 😀 😀

garonka
4. feb 2010

i ja som nachystala ale tak aby nezobral i niečo ine lebo ho zastrelím a sranda mu vravím že fusak nech da do autosedačky aby tu dôležitu vec nezabudol a on že i deku treba? a načo? šak sa v aute babo uvarí, deku netreba no on ju šupol k fusaku i tak 😝

dugyna
4. feb 2010

rogi tak uz si sa pekne pobalila 😉 sikulka

gari u nas vari moj drahy ja len fakt raz za uhorsky rok..ja tiez radsej peciem 😉

janine ja by som to uz davno oznamila na tvojom mieste v praci..takze podla mna to bude v pohode.. 😉
je to zazrka sa neviem dockat s drahym uz 17.2 dalsej poradne
a pouzivam elmex oranovy a aj tu vodu sme mali ale je o nicom..ta listerin je super..nasadila som aj celaskom a mam pocit ze sa to zmiernilo..uz iba 1-2krat do tyzdna mi zakrvaca..

rogi aj ja sa tesim na mimco..len obcas ked si predtavim ze tu bude robit bordelik..a vsetko vytahovat..tak este som rada ze je v brusku 😉

baby aj vy ked ste citili prvy krat pohyby potom ste dlhsie necitili a potom to zacalo viac?

dugyna
4. feb 2010

rogi nieco hovor o tej podprde..vcera sme zhanali do vadobynch siat..vies taku co ramineka namusi mat..a polovicne vykrojenu..kedze hore je korzet..ale nastastie sme nasli taku krasnu 😉 a aj za notmalnu cenu..lebo v aurarku..za jednu podprdu ze od 1500 vyssie to este ani neboli pekne..
a predavacka ked som jej povedala ze C/D tak ze vy vyzerate na take B/to som bola este v bunde/ 😀 ..ale vam poviem som aj drahemu hovorila ake bolo super zhanat ze B to maju paradny vyber..ked pytate C..to uz je horise a D to je hruza..nemaju take pekne podrpdy tychto velkosti..ale tato tetuska mala nastasie aj velkokosikove krasne 😀

rosannar
4. feb 2010

ahojte, môžem sa k vám pridať...dneska ráno som si na teste našla dve čiaročky a je to moje prvé tehotenstvo...a dúfam, že ho dotiahnem až do konca 😀

janinna11
4. feb 2010

Dakujem baby, som strasne stastna, ze je vsetko v poriadku, to aj vy ste na zac. tak stresovali???

janinna11
4. feb 2010

Ahoj Rosan, tak gratulujem, je to uzasne, ked si predstavis, ze sa v tebe rodi dalsi zivot, ze??? A uz Ti byva aj zle??

garonka
4. feb 2010

dugy tak to sme dve cukrarky 😉
zo začiatku budeš citíť nepravidelne pohyby ja som tak mala jeden deň sa pekne mrvilo a dva dni buď nič alebo tak jemne že som ho ani necitíla

rosannar vítaj medzi nami a blahoželam k dvom krasnym koľajničkam 😉

rosannar
4. feb 2010

jani...no je to úzasný pocit...celý den sa trasiem od radosti...a cítim že mi je dosť zle ale nejak sa to velmi ešte netlačí von 😀

rogerka
4. feb 2010

jejda, babky, oprala som elasticky obvaz na 40 a je z neho slizik 😀 😀 😀

garonka
4. feb 2010

rogi koho ten obväz bol? aby si nedostala po holej 😀 😀 😀

dugyna
4. feb 2010

rasonar vitaj medzi nami

garonka ja som ho citila v pia uple na 100% to sa nedalo ponylit tam musel vystrajat..v so..to bola asi tak len 1/5 toho co v pia take slabunke..a odvtedy nic..

dugyna
4. feb 2010

baby ta knizka je inak supeer co sme kupili vcera 😉

rogerka
4. feb 2010

dugy, este som neni zbalena, len pre mimco mam veci nachystane 😀 ale ked sa posusi, co som oprala, zbalim tasku, aj ked sa mi do toho nechce 😖
a to s podprdami dokonale poznam 😉 ja mam od puberty problem kupit podprdu. inac naco si ju davas, ked mas korzet? tam nemas snurovacku? lebo ak ano, ono to bude lepsie bez podprdy, ked to zasnurujes. pekne ti vytvaruje prsia aj celu postavu 😉 ja som podprdu nemala, ked bola snurovacka - ani na stuzkovej, ani na svadbe 😀

rosannar, vitaj a gratulujem k 2 ciarkam 🙂

pridavam sa do pekarensko-cukrarskeho klubu 😀 😀 😀

rogerka
4. feb 2010

gari, to bol moj, este mam 3, len ich musim najst 😀 😀 😀

rogerka
4. feb 2010

dugy, ono to pride casom. moj drobec bol zo zaciatku lenivec a ozval sa len obcas. potom neskor vzdy v robote na wcku, to bolo jeho, inak nic a postupne uz skoro stale vystrajal 😉

garonka
4. feb 2010

ani ja som nemala na svadbe podprdu ale šnurovačku vzadu ma tak pekne stiahlo aj štíhla som bola a keby som mala i podprdu zblaznila by som sa 😀

rogi a to bereš obväzy do nemocky? čo chceš lekarov obesiť ? 😀 😀 😀

elko69
4. feb 2010

rogerka no ja skusam paradontax a buduci tyzden idem aj k zubarovi na preventivku,hadam nenajde kaz,ale pocula som ze v tehotenstve krvacaju dasna...

dugyna
4. feb 2010

no tak asi vyskusam aj ten korzet bez podprdy..ale je to pekne aj snou..som skusala doma..lebo ju vobec neni vidno..ked nie ostane mi na normalne nosenie je velmi pekna 😉 je tam snurovacka
gari na stuskovu aj mna krasne obtiahlo do sita a pekne som bola stihla..len teraz sa do tych siat nezmestim..takze asi tak..
rogi tak ti poviem ze naozaj ma mrzi ze aj vacsie kosiky nepredavaju pekne podprdy vsade..ze sa clovek nabeha

elko69
4. feb 2010

dugyna skusim nabehnutdo lekarne nech mi nieco na to daju...ja ten paradontax pouzivam asi posledne 3 dni...fuuuuuuuuuuuuuuuuj

rogerka
4. feb 2010

gari, mozno po porode budem chciet 😀 😀 😀 nie, to som len nasla obvaz pri upratovani a slahla som ho do pracky 😀 mam problemy s kolenami, tak to bol moj velky kamoss 😉
elko, ja som pocula, ze sa aj zuby rozpadavaju v tehotenstve 😀 to je u kazdeho individualne, ved ti poradi 😉

garonka
4. feb 2010

dugy v tesku mali košík veľkosti G a farba podprdy bola krasne bordova a vystužena aj bola no pecka 😀

rogerka
4. feb 2010

pomooooc, moje dieta ma bije ☹ chce mi zlomit rebra 😕

elko69
4. feb 2010

dugy a tei saty nam odfotis?

rogerka
4. feb 2010

gari, to bolo u vas v ke, tu take nenajdes, uz som pozerala 😀

rosannar
4. feb 2010

dugyna, rogerka....dakujem za privítanie 😉

dugyna
4. feb 2010

rogi..a cim ta udiera do rebier ked ja dole ritkou??

a inak super ze sme tri cukrarky mozme menit recepty
inak baby mali by sme zalozit potom temu ze prvy krat mamicky aby sme si mali kde pisat..

gari ..na mileticke nam ukazal ze kosik D a ten bol tak vystuzteny ze vyzeral ze sa don zmesti len A alebo B prso 😀

ale mas pravdu v tescu mavaju pekne..

to drobcek tak rastie ze za chvilu nebudem mat pupik 😒

gari moj drahy ze cilo 56 vcera si robil srandu predvacka kuka ..ze co to trepe za cislo a on ze sak podla obvodu hlavicky 😀

rogerka
4. feb 2010

dugy, boxuje 😀 on si najradsej vyklada ruky na moje rebre, alebo ma stucha laktom nie pod, ale nad rebrami a tak podobne. no ale pred cvilou to boli riadne slehy 😕

garonka
4. feb 2010

dugy 😀 😀 😀 😀

rogi ale fakt veľkosť G vyzerala suprovo ja som si nevšímla hľadala som pre seba kojenecku a moj drahy kričí z konca regalu a taku nechceš? blazon 😀
moje male kľudne sa prevaľuje, teraz je tichučko
a to čo ti hlavou o rebra obíja? chuďa male 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre