Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lulu4
4. feb 2010

Jane: a na pangasa si mi spravila normalne chut mam ho v mraze asi nieco vymyslim aj ja len to tak dat zapiect s citronikom a na zemiakovu kasu uz mam dlhsie chut ale teraz sme mali take sote kuracie so zeleninkou a kukurickou a ryzou, vcera vecer som varila tak bolo aj na dnes a zajtra skusim asi spenatove halusky s bryndzou, som zvedava ci to vyjde 😀

janefonda
4. feb 2010

Lulu jasne bez do mesta a zabav sa! 🙂 Potom sem budeme pridavat kooopec fotiek nasich detureniec 😀

janefonda
4. feb 2010

hmmmm....spenatove halusky si mi teraz ty nasadila do hlavy...mozno zajtra 🙂 Len take zapecene so syrovou omackou 😝

dugyna
4. feb 2010

no kocky sak dufam ze co sme s BA tak potom dame nejake to stretko aj s babetkami .. 😉 aby sa mohli vyhrat..
lulu ja mam len jednu znamu aj jej maly ma 1,5roka a byvala spoluziacka tam teraz uz 5mesacneho synceka..takze ani nas drobcek sa nebude mat s kym pohrat..tak sa dohodneme tu na konovi a mozu sa pohrat spolu 😉

idem kuknut IP
wlko ani ja obcas nestiham citat

baby aj ja rada fotim 😉 ja som dostala na prve vianoce od mojho draheho fotacik 😉 krasny darcek

dugyna
4. feb 2010

zas ste zdrhli?
inak kde zmyzla rogerka a garonka,??

janefonda
4. feb 2010

ja som tu, baby asi utiekli vsetky niekam von, len ja tu sedim na zadku a zbieram si do neho kilecka 😀

rogerka
4. feb 2010

aj ja som tu, len som vas citala

dugyna
4. feb 2010

jane aj ja zbirem kilecka 😉
rogi vy ste mali akeho fotografa na svatbe ?

ja porpitom zehlim..alebo snazim sa zehlit

rogerka
4. feb 2010

no, baby, som zvedava, kedy sa ten moj prcek vypyta. nejaku vnutornu nervozitu mam uz od pondelka, asi mi pred chvilou odisla zatka, tak by som ani nebola velmi prekvapena, keby si zmyslel aj dnes v noci. len nech este pocka, kym sa mi posusia oprate veci 😀

rogerka
4. feb 2010

my sme mali takeho z devinskej, mali sme tam na urade sobas. http://www.videofotoms.sk/ kuk 😉

dugyna
4. feb 2010

rogi to fakt ti odisla zatka??????? 😉 jupi prva maminka na obzore
sak cislo mas tak daj vediet v klude aj v noci 😀

rogerka
4. feb 2010

robil nam svadobne fotky + dvd

janefonda
4. feb 2010

rogerka odisla ti zatka? Jeeeej, tak potom je to naozaj dost mozne, ze budes mat krpceka uz dnes... 🙂 ale tak zasa bez zatky mozes byt aj dlhsie...
Pohladkaj brusko a povedz babu, ze mamine sa susia este veci, tak nech pocka 😀

rogerka
4. feb 2010

dugy, pockaj, pockaj, vraj to potom moze trvat este tyzden, tak nech pocka aspon do vecera 😀

dugyna
4. feb 2010

rohi a kolko vas vysiel a co vsetko fotil?nemas foto na nete?
juj to je uz jedina vecicka a oznamenia co nam vlastne tak suria a chybaju

rogerka
4. feb 2010

jane, prehovaram ho ako sa len da 😀

dugyna
4. feb 2010

rogi ale ked ich pekne pozehlis tie veci tak to sa odpari..a budes mat ozahlene aj vyusene zaroven 😉
rogi takze tip na teba bol spravny ..budes prva..a podla mna potom pojde vefi a rogerka bude posledna..

janefonda
4. feb 2010

rogi uz si aj nervozna??? ci ani nie.

rogerka
4. feb 2010

vyslo nas to presne 584 € dvd aj s atelierovym fotenim. ono to zavisi, kolko hodinove mas dvd, dase malo cca 4 - 4,5 hod. uz nemam presny rozpis, ze kolko za hod. cisteho zaznamu, ale brali sme aj original kazety, tie su 3 al 4 a jedna stala ani neviem kolko 🙂
a ma vlastny atelier, zahradu ma ako nejaku cinsku zahradu, fakt to tam ma krasne. foto mam nejake na fb, len tu mi nezoberie take velke fotky, tak som sem nedavala. ale boli sme velmi spokojni 🙂

rogerka
4. feb 2010

dugy, gatky, ponozky a podprdy nezehlim 😀 inak su tam este 3 tricka, ale tie ma netrapia 😀 😀 😀
som nervozna hlavne z toho, ze nemam posusene tie veci a manzo neni doma. inak v poho, len by som este chcela vediet, ze to pride na 100% pred pondelkom, to potom budem fakt ze stastna 😀

dugyna
4. feb 2010

jaj takze on vas aj natacal? lebo my chceme len foto v exterieri alebo interieri a obrad..
a atelier ma v devinskej?

rogerka
4. feb 2010

atelier ma v devinskej, a mozes si vybrat, ci chces fotky z atelieru, fotenie obradu a hostiny alebo natacat dvd. bud nieco z toho al. aj vsetko dokopy 😉
fotil nas aj vonku aj vnutri. si na fb?

dugyna
4. feb 2010

rogi ..pozri pokial nemas tlak na konecnik tak je vsetko ok...a kontrakcie kazdych 2-3min tak je to ok
tlak konecnika je uz vdety ked sa ide do tuheho..
a manzovi napis nech sa pre istotu ponahla domov..poznam kocku prvorodicku..a potom co jej odtiakla voda..tak do pol hodinyky mala tlak na konecnik..
a su zase baby ktorym odtece voda a cakaju este neviem kolko hodin kym to pride..
tak ti drzim palceky aby ti to vyslo est pred pondelkom..vidis asi ten dr vedel ze sa uz chysta ta chvila ked ta chcel v po prijat
a podprdy ti donesie aj drahy..a nemas ich na radiatore sak tam ti to raz dva uschne

dugyna
4. feb 2010

nie rogi nie som na FB..

rogerka
4. feb 2010

no ak to ten doki vedel, mohol mi to oznamit, ja som neni ziadna hysterka, co ho tam zhuka od nervov a potom sa zlozi 😀
zatial nic, len sa furt pozorujem, uz si pripadam ako cvok 😀 zatial ziadne krce, ani nic podobne. len som furt hladna, ani ten puding som este nezjedla 😒 no, asi pripravim manza na pohotovostny rezim 😀
ani zajac ma nechce, akoby nieco tusil, hm, parada...
dugy, skoda, mohla si ich tam kuk 😒

dugyna
4. feb 2010

rogi volala som tam lebo som sa chcela info o cenu..a zenska chcela vediet termin..a ze to uz maju nejaku svatbu..ze sa roztrhlo vrece so svatbami
a manza urcite priprav na pohotovostny rezim..mas to daleko na antolsku?
este sa napapj kym mozes
no vies niektory dr su stara skola..

rogerka
4. feb 2010

dugy, to ma mrzi ☹ my sme boli spokojni a ani mi to neprislo take drahe
na antolsku to mame asi 15-20 min. autom 😀 bude prca 😀 voooooobec nemam chut papat 😖

miroslava89
4. feb 2010

ahojte..akurat som prisla od malinkej🙂.. nic nezmenen statocne bojuje aj so zltackou🙂.. drobcek nas malicky🙂
cloveku sa ani nezda ale malinka m zajtra tyzden 😕 😵

miroslava89
4. feb 2010

inac mne by dnes zacal 24tt 😔

janefonda
4. feb 2010

Ahoj Mirka, velmi na vas myslime!!! Snad ten cas rychlo ubehne a o par mesiacov uz budete s malickou domka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre