Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

lenocka84
19. feb 2010

kde steeeee?

janinna11
19. feb 2010

Ok kocky, tak ja uz balim, tak sa majte, dobru noc 🙂

lenocka84
19. feb 2010

jani aj ty? ved tu uz nikto nie je ☹ ☹ ☹

vejula
19. feb 2010

ahoj lenik... Tak ja už som doma. Tomu môjmu sa uráčilo mi zavolať a zaviezol ma. Ale moc sa spolu ešte nebavím, ani to neriešim som akási hrooozne uunavená, asi si pôjdem za chvílu lahnuť... A ty ako??? Išla si nakoniec cez to vranie, či si si vystála tu kolonu???

lenocka84
19. feb 2010

ahoj niki
takze zavolal? to je dobreeee
isla som cez vranie, ta kolona bola sialena, bolo ju vidiet z konca ziliny

vejula
19. feb 2010

tak super že si sa tomu vyhla... No hento je fakt usek za 100bodov, to je za tresta v tom čakať 😕

No zavolal asi takým štýlom, že a ty si zabudla kde bývaš???? Ja mu na to že no ja nebudem trčať sama doma čkakť kým sa pankovi urači prísť domov alebo mi zdvihnuť telefon... No tak ale zrejme mu na mne ešte aspon trošku záleží ked mi crnkol 😵

lenocka84
19. feb 2010

no sak chlap
klasika
ale aspon sa premohol

vejula
19. feb 2010

hmmm ale muselo ho to stať kopec hrdosti a zapierania aby mi nakoniec zavolal... Ale tak treba raz za čas aby si aj chlap uvedomil že nemusím mať vždy nad všetkým moc...

lenocka84
19. feb 2010

ja som tu tiez prisla povodne preto ze sme sa povadili

vejula
19. feb 2010

Mal isť s tebou že? Ale tak už sa mu asi cnelo ked si si našla zmeškané hovory od neho 😝

lenocka84
19. feb 2010

nie nie, ale ani nemal vediet ze idem
som chcela odist bez slova

vejula
19. feb 2010

jaj tak leni... A čo nakoniec si to pred ním neutajila??? Teraz mu je isto smutno, čo? 😎 Tak treba nech si uvedomia o čo môžu prísť ked sa budu chovať jak pripečení...

Dobre lenik idem sa ja osprcovať a spať lebo som strašne unavená, tak bruuu noc prajem 😉

lenocka84
19. feb 2010

ako sa to vezme
skor mi doprial aby som si oddychla

jj aj tebe dobru nocku, a sak zajtra sa tu mozno stretneme 🙂

dugyna
19. feb 2010

miri som rada ze sa ti malinka otocila 😉 len jej dohovor aby sa uz netocila ..a aj s tou placentou je to skvela info..strasne sa s tebou tesim 😉
na morfo ideme v UT.

liv fakt ju uz nemali?tu knizku...pocuj ale mylim ze ju maju aj na www.martinus.sk

miska odpisala som ti na IP

vsetky vas pozdravuje rogi, ze malinku mala dnes od ranapri sebe, napapana prespi aj 3H vkuse a ze je strasne zlata a ze aj ksichty na nu hadze 🙂 mlieko este nem ze zajtra by sa malo dostavit 🙂 dnes ma malinku prvy krat v noci

dugyna
19. feb 2010

veji som na teba myslela cely den..ze co ten tvoj ako si dopadla..tak som rada ze ti zavolal..uvidis bude to ok 😉

leni a co ten tvoj zase neposlucha? ☹

mirka12011
20. feb 2010

bre ranko kto tu?
vefi dufam, ze uz rodi 😀

vefi89
20. feb 2010

mirka, ešte nerodí 😒

mirka12011
20. feb 2010

omg moja ta uz ma ...... sak chod uz tlacit misinka....
ides na poradnu v pondelok hmm

mirka12011
20. feb 2010

dugy v utorok drzim palusky daj vediet ako si dopadla...

vefi89
20. feb 2010

hej hej, v pondelok poraňa zasa....som zvedavá, čo povie, to už bude týždeň 😖
a ty čo tak skoro buntošíš?

mirka12011
20. feb 2010

skoro? 😀 uz vela hodin hihi
no ta sa spytaj toho doktora ze ci ta tak velmi chcel vidiet, ze ti povedal, ze sa uz nestretnete a asi sa stretnete misko ma este den a pol nato aby doktor mal pravdu hihihi

vefi89
20. feb 2010

no pre mňe ešte skoro 😀 ja zvyknem tak okolo jedenástej len nohu spod periny vystrčiť 😀 😀 😀

vefi89
20. feb 2010

aj barbi už má chlapa ☹ samozrejme gratulujem, ale prečo každý rodí skôr??????????????

mirka12011
20. feb 2010

😀 ta misko ti to uz asi nedovoli po narodeni budes cupitat od skoreho rana....
mna boli bok uch auuu

vefi89
20. feb 2010

prečo ťa bolí??nekole ťa tam malinká?? 😕

mirka12011
20. feb 2010

hihih no gratulujem
no vidis ta sa poponahlajte rodit hhihi

vefi89
20. feb 2010

len ešte aby si aj ty askôr neporodila 😀 😀 😀 😀 lebo už to tak začína vyzerať 😀 😀 😀

mirka12011
20. feb 2010

nie to po vcerajsom pade ma boli lavy bok aj mala tam kopka ale asi som to tak udrela ze boli a mala ked kopka tak mozno to boli aj preto

mirka12011
20. feb 2010

vefi to radsej nie nato by bolo prilis skoro to ani zo zartu nehovor 😒

vefi89
20. feb 2010

nuž, asi by si predsa len nemal vychádzať von 😀 😀 😀
neviem čo mám dnes variť...niečo lacné potrebujem 😅 akosi nám dochádza financ 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre