Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vejula
26. feb 2010

liv tak mne banány vôbec nepomáhaju... Ale vlastne nič mi už poriadne nepomáha 😒

gali
27. feb 2010

dievcata, ja som si dala budik a cumakujem na hokej a zatial po prvej tretine 0:2 ☹ ale snazia sa chlapci 😉 Ak vydrzim napisem konecny stav.

janefonda
27. feb 2010

Gali tak aspon vidim, ze nie som jedina sialena 😀 0:3, ale tak snazia sa chlapci 😉 ja som si budik davat nemusela, mna budi moja mala kazdu hodku, povinne na wc 😠 a teraz fandi spolu so mnou, kope ako diva 😀

gali
27. feb 2010

tak to by sa nasi chlapci mohli posnazit, ked im takto drzime palce... 😉

gali
27. feb 2010

waw, tak 1:3 - ked uz nic ine aspon to nebude nulove 🙂

gali
27. feb 2010

takze 2:3 a 4min. do konca, uff, neviem-neviem...

gali
27. feb 2010

tak nic ☹ ale bol to pekny hokej. Drzali sme sa pekne, hlavne tu tretiu tretinu. Neviem sice ci dobru noc alebo dobre rano 🙂 ale ja si idem zdriemnut. 😉

janefonda
27. feb 2010

kraaasny zaver, skoda preskoda, ale bola to dobra hra 🙂 takze zo soboty na nedelu, rano o 4:00 hrame o bronz!
Dobru noc gali 😉

garonka
27. feb 2010

dobre ranko 🙂

veji ta kyselina ťa prejde ak maleho porodíš, ja už nemam žiadnu jupí a ani lonove kosti nebolia, síce boleli ma ku koncu ah jaj veľmi silno lebo maly svojou vahou tlačil poriadne dolu 😝
tak len musíš vydržať 🙂

mňa išlo včera večer poraziť, mm si vyhodil z kopytka šiel oslavovať už mi to fakt lezie na nervy ako oslavuje maleho, to už tí chlapi prehaňaju nie?
tak mi Tobi reval dve hodinky bruško bolelo nakoniec zaspal, a môj fras si prišiel domov o desiatej total ožraty to bola hadka tak sme sa s tobim zavreli do spalne a jeho vyhodili do obyvačky 😀
spalo sa nam užasneeee od pol 1 do pol 6 😵 😵 😵 😵
tak sme šli po ocka či je ok 😀 😀 😀

dufam, že vaši chlapi tak nebudu oslavovať narodenie pokladikov lebo to je na zblaznenie 🙄

lenocka84
27. feb 2010

ahojky

lusy to je bezne, moj od noveho roka oslavoval maleho aj ked sa este nenarodil uz 3x, a tak ako pises
ale inak ok

mirka12011
27. feb 2010

ahojte babenky tak ja pre hokej som spala 1hodku a dnes vecer trosku pospin a vstavam na hokej hihi to boli nervy co?

vejula
27. feb 2010

jaj Garonka tak chlap neposlucha 😠 No ja môjmu dám takto oslavovať, oslavi raz a potom bude doma pomáhať a basta...

A čo sa jokeja týka tak som kukala len poslednu tretinu a ta bola super. Posledné minuty sme ich riadne tlačili, sa tí kanadania tvárili hihi aj fanušikovia boli akýsi zamrznutí... Škoda ale aspon sme im ukázali že vieme hrať 😵

Ozaj kočky ešte sa vás chcem spýtať používať nejaké prostriedky na vlasy. Ja od začiatku tehu dávam penové tužidlo po umytí vlasov lebo ich mám hrozne jemné a inač mi elektrizuju. A včera ma len tak napadlo že snad to nemôže nejako vadiť malému 😒 Čo si o tom myslíte vy?

natalia777
27. feb 2010

vejula urcite nie 😀 to tuzidlo 😀

garonka moj oslavil presne tak isto a potom spal v obyvacke 😀 😀 staty bol riadne a maly ked ma kolilu sadni si daj si ho na kolena na brusko a masiruj ho po chrbatiku, a daj mu zopar glgov studenej prevarenej vody to pomaha 🙂 alebo potom kvapky infacol alebo espumisan 🙂

janefonda
27. feb 2010

caute...garonka to je normalka, ze muzi takto oslavuju, len kedy budeme my, ze??? Uz si viem celkom predstavit ako bude moj mm oslavovat, najskor tu v Rakusku a potom zasa na SVK a tak dookola 😠 ako ja im prajem, nech oslavuju, ale tak s mierou...

vejula
27. feb 2010

Ďakujem natali 🙂 Som ja taký bojko tak sa radšej spýtam 😅

janefonda
27. feb 2010

vejula jasne, ze to nic nesposobi tomu tvojmu drobcovi, neboj! Jedine, ze by sa narodil s upravenym ucesom 😀 co dnes varite?

vejula
27. feb 2010

😀 😀 riadny travolta 😀 😀 jane mne ostalo ešte zo všera toho karfiolu, ale budem musieť potom ešte niečo vymyslieť, lebo toho nieje dosť... Ale fakt že vôbec neviem čo 😕 A vy čo dobrého na obed máte???

janefonda
27. feb 2010

no ved prave preto sa pytam, ze co budete varit vy, lebo mna nic nenapada...na zajtra uz mam naplanovane co, ale dnes no neviem. Mam zeleninovu polievku zo vcera, cize to bude isto a nejake mäsko musim., lebo manzo mi uz hovoril, ze on ma rad co varim, ale ze uz by chcel aj mäso. u nas je to tak, ze ja mäso nepotrebujem, ale on aaaano 😝 este musim zbehnut do potravin, mozno ma nieco napadne tam 😅

vejula
27. feb 2010

No my máme maso často, takže raz za čas môže byť aj niečo také nemaskové 😝 Zajtra určite bude masko však je nedela a hadam aj nejaku polievočku ukuchtím 🙂

dorryska
27. feb 2010

Ahojte maminky,idem sa ku vam pridat,aj my cakame prve nase babatko a velmi sa nan tesime,tak si idem sprijemnovat cakanie tu pri vas.... 🙂

janefonda
27. feb 2010

ja zajtra urobim kuracie prsia zapekane so syrovo-smotanovou omackou a ku tomu asi zemiakovu kasu, a dnes si upeciem korpus na torticku, urobim taku tvarohovo slahackovu s ovocim, taku mam najradsej 😵 a dnes no neviem, budeme asi dojedat zvysky a manzovi vyprazim camembert to ma rad, aj ked zasa to nebude mäso 😀

lenocka84
27. feb 2010

veji tak urob karfiolovu polievkocku zo zbytku

ja dnes idem robit pnagasa, a zemiaciky k tomu

janefonda
27. feb 2010

Dorryska vitaj medzi nami 😉 kludne si tu u nas sprijemnuj svoje tehu, aj my to tak robime 🙂

dorryska
27. feb 2010

Budem a urcite sa tu dozviem aj kopec dobrych rad 🙂

mirka12011
27. feb 2010

ahoj dorryska vitaj hih inak mame rovnaky termin porodu 😝
leni ako dopadli testy nejako nevidim na monitor a citat tie romany ach jaaj hihi

dorryska
27. feb 2010

mirka ahoj...no mame skoro rovnaky,mne konik zle ukazuje...musim si to nejako upravit,ja mam termin 5.6,neviem,preco mi dalo 7-meho,ale uz sa velmi tesim... 🙂

janefonda
27. feb 2010

dorryska o tom nepochybuj, ja odkedy som tu som sa toho uz veeela podozvedala 😉

mirka12011
27. feb 2010

no tak neva aj tak mozno rovnaky bude hihi zmen si datum poslednej mrchy o 2dni skor a ukaze ti 5.6 😉

dorryska
27. feb 2010

ok,idem na vec... 🙂

mirka12011
27. feb 2010

no vidis hih uz to tam je krasne napisane hih
ako prezivas tehu? drobec kopka? pohlavie nechcete vediet? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre