Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

natalia777
2. mar 2010

davala som malu spinkat, no uz som tu 🙂
garonka aj moja chiarka tak ziapala jak pavian pri kazdom kupani, asi az minuly tyzden prestala ziapat 😀 ale nema rada natieranie 😒 to je vecny boj 😝 a deti na najedene nemaju kupat, takze si dobre urobila.....

barbyes
2. mar 2010

tak sržím palce s kúpaním. ja vodu milujem od malička tak hádam bude malinká po mne 🙂

garonka
2. mar 2010

no veď prave a môj mm ziapal po mne že maly je hladny a reve ako tur a my ho mame kupať no neustupila som i tak ale po kupani som myslela, že maly mi prso odhryzie 😀 ale potom sladko zaspal tak to tak asi ma byť

môj ešte haja a mne treba polievku uvariť a nechce sa mi to mam zato, že som cele tehu leňošila a teraz už sa musím dať do laty 😎

natalia777
2. mar 2010

tak my sa napapame o 5 vecer, potom sme hore do tej 8 medzi tym ju okupem, potom sa napapame a hajde spinkat 🙂 a snazime sa tak kazdy vecer aby vedela ze uz ide noc 😎

lenocka84
2. mar 2010

ono je vraj naj kupat pred vecernym krmenim, a tak naucit babo urcite systemu, a rezimu
aspon svagrina to tak robila, a viem ze to funguje, aj teraz ked je maly uz relativne velky

jjana17
2. mar 2010

ahojte, je tu niekto,,,????? 🙂 🙂

lenocka84
2. mar 2010

jani jaaaaa

garonka
2. mar 2010

i ja som tuuuuuuuuuu lebo môj bučik haja furt a to ho chcem dať potom ku oknu na 10 min a on nie a nie vstať

leniiiiii čo si mala fajne na obed?

rogerka
2. mar 2010

caute kocky 🙂

pisala som dugy, ze ako sa ma, ked sa tak dlho neozyva 😉

garonka, ja som dorotke nechty ostrihala predvcerom

garonka
2. mar 2010

rogi my nemame strihať, jemu sa pomaly olupuju ale škriabe ako kocurik keď ma nervy 😀

garonka
2. mar 2010

dugy mala svadbu? možno ušli na svadobnu cestu 😀

lenocka84
2. mar 2010

lusy len zo vcera masko s omackou na cestovinach
ziadne kuchtenie

jjana17
2. mar 2010

super som rada ze ste tu, lebo som si myslela ze vsetky ste niekde vonku na prechadzke

rogerka
2. mar 2010

ved aj mojej sa lamali a skriabala sa ako besna, som sa odhodlala predvcerom a ostrihala som jej. ved maly ma uz 2 tyzdne, dokedy nemate strihat? ja som jej tymi detskymi noznickami so zaoblenym koncom, som sa bala, ze jej strihnem az moc, ale sa to neda, tak som potom veselo strihala 😀 a uz sa neskriabe 😉

garonka
2. mar 2010

rogi tu na vychode mi lekari pripadaju ako staromodni, baliť naširoko, nechty nestrihaj, božechraň vonku, dnes ho dam na 10min ku oknu alebo na balkon a kycham nato
šušníky z nosa ako vyťahuješ? môžem vysavačovu odsavačku? dvakrat sme odsali a noštek mal dlho čisty a kamoška mi trepe, že to škodíííííííííí bože

jjana17
2. mar 2010

rogerka, ja sa budem bat asi strihat, take male prsteky,,,,,

jjana17
2. mar 2010

garonka moja sestra porodila v novembri a ked odchadzala z porodky jej doktorka na porodnici povedala, ze keby sa jej dnes uz dalo ist aspon na pol hodinku von bolo by fajn,,,,

lenocka84
2. mar 2010

baby tak nechtiky sa odlupuju dost dlho, co viem co som videla
a vysavacova odsavacka ako skodi?

jjana17
2. mar 2010

leni, ty mas taky isty kocik vo fotkach aky mam aj ja a velmi sa mi paci,,,,,,ides si ho kupit ? ten zeleny

lenocka84
2. mar 2010

jani asi ano,
na 99% som rozhodnuta pre ten vojensky
sa mi paci, aj farba, aj rozmery su ok, aj cena
takze asi ano

jjana17
2. mar 2010

no presne tak vojensky tak veru na mna pôsobí ,,,,
a ako si ho ides kupit normalne do obchodu alebo cez net, lebo ja som ho hladala po roznych obchodoch aby som si ho mohla pozriet ,,live,, a nikde ho nemaju

rogerka
2. mar 2010

aj ja som sa bala zo zaciatku 🙂 to treba, ked spia a tie detske noznicky su super, nestrihnu viac ako maju a maju zaobleny koniec, takze neublizia 😉
nasiroko balim uz aj ja, bola u nas sestricka od lekarky a ta mi povedala, ze ako prevencia je to dobre a v mesiaci ci kedy je ta kontrola klbikov, ze aby sme nemuseli potom od mesiaca... tak preventivne som s tym zacala vcera 😅

dugy mi odpisala, ze su ok, v sobotu mali svadbu a 16.3. ma statnicu a este toho moc nevie a tazko sa jej to uci, tak odstavila net a konika a vymenila to za knizky. a pyta sa, ako sa tu mate a co je nove, tak mi rychlo v skratke niektora napiste, lebo som neni v obraze 😉 dakujem 😀

lenocka84
2. mar 2010

jani nenasla som ho v obchode, maju ho v tvrdosovciach, v predajni, ktora ma tu web stranku
tak zvazujeme s mm ci sa ist pozriet alebo nie

jjana17
2. mar 2010

leni, no ved to ze nikde po obchodoch nie je a podla mna je to sikovny kocik a lubi sa mi aky je velky a priestranny a ten predlzovaci diel je uplne super,,,, tvrdosovce to je kde?

lenocka84
2. mar 2010

niekde pri dunajskej strede by to malo byt

jjana17
2. mar 2010

pozerala som to je to niekde pri novych zamkoch,,,no dost daleko ,,asi risknem a len objednam, cez co ho objednas

barbyes
2. mar 2010

úplne som zabudla, že má dugy štátnice. mi spomínala, že nebude mať čas na net, ale úplne mi to vyfučalo z hlavy 🙂

janefonda
2. mar 2010

Baby Tvrdosovce su medzi Novymi Zamkami a Salou 😉 Nie pri Dunajskej strede. A je to dedina asi 10 km od ten nasej. 😉

janefonda
2. mar 2010

Barby uz si poobjednavala tie plienocky?
Jeeej zazrak zasa vyslo slniecko...juch! Manzo sa uci tak vas tu teraz budem otravovat 😠

jjana17
2. mar 2010

no keby tie tvrdosovce boli blizsie od nas, hned by som sa isal kuknut na ten kocik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre