Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

vefi89
10. mar 2010

ešte veru...dokopy mám z vonku len dva, ale teda dobre to ťahá. jeden sa mi už začal rozpadávať, tak sa teším, kedy vypadne konečne 😅

vefi89
10. mar 2010

lenka a ty ako??ešte máš stále diétu? 😕

lenocka84
10. mar 2010

vefi oficialne ano, ale uz ju dodrziavam menej, a cukor je ok
vcera som si dala aj zmrzlinu a bol ok, aj 2 hod po nej kedy bezne meriam
takze z som kludna
zajtra kontrola

mirka12011
10. mar 2010

jujuj tak stehy ti teda nezavidim hihi ja som mala poradnu vcera a tlak mi stupol na 143 az ma musela sestricka ukludnit hih a tak som mala len 135 ci kolko hihi z nizkeho ja stupam na vysoky no nerve ta? hihi

vefi89
10. mar 2010

tak to je super, že sa už nemsíš toľko obmedzovať...a to si stále prsty musíš pichať??

vefi89
10. mar 2010

miri, a to čo ťa vytočilo?, 😕 to by nemal tlak tak rapídne skákať

mirka12011
10. mar 2010

nic ma nevytocilo ja uz nejako len vyssi tlak mavam hihi ale poobede na internom som mala uz normalne 120/80 hihi na prietoky sa idem objednat tak som zvedava hihi ci mi zdvihnu uz ten po...telefon...

vefi89
10. mar 2010

miri preo teraz na prietoky??ja som bola prvý krát v 36tt...pokiaľ sa malinká hýbe tak to mus byť v poho

mirka12011
10. mar 2010

😀 neviem nas doktor posiela na prietoky uz v 30tt aj jedna kamka co sla predomnou ma ist v 30tt a ma termin ako ja a tiez jej povedal ze vsetko je ok tak ja neviem ale ked sa objednavas tu v PO na prietoky tam kde mam ist tak mi hovorila kamka ze sa pytaju kedy mas 30tt takze je to kontrola

vefi89
10. mar 2010

vau, tak to sa potom o vás lepšie starajú 😀 inak je malinká hyper, alebo ťa nehnevá??

mirka12011
10. mar 2010

tak doktor je najlepsi v po aspon tak to tvrdia tak sa stara 😀 mala hyperaktivna az som poklopkala hihi aj teraz sa hneva lebo lezim na boku 😝

vefi89
10. mar 2010

😀 😀 😀 a ja malého na rukách 😀 😀 akurát sme dopapali, tak čakám či grgne 😝
a ja už môžem na bruchu spať 😝 😀 😀 😀 😀

mirka12011
10. mar 2010

hihih juj tak mu daj cmuk za mna hihi

lenocka84
10. mar 2010

vefi picham, kvoli kontrole
ale picham aj mimo poradia a tiez je to ok

vefi89
10. mar 2010

leni, tak to je super keď už to máš v poho..... 😉
miri že sa mu to nepáči, lebo sa mraští 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirka12011
10. mar 2010

ta este ma nevidel ta to preto inak by sa zalubil hihi

lenocka84
10. mar 2010

ste tu baby?

vefi89
10. mar 2010

to tu dáko zanedbávate nie??? 😲

janefonda
10. mar 2010

tiež vravím!!! 😝 všetky sa flákajú, ja som dožehlila malej vecičky, tak už len tú skriňu nám treba 😅 ,aby som to mala aj kam upratať...

vefi89
10. mar 2010

jane, no to je taký drobný detail, že tie veci treba niekde aj uložiť 😀 😀 😀
aj ja musím žehliť plienky, a tak sa mi nechce 😒
ako sa máš??a ako sa cítiš?

lusa889
10. mar 2010

Ahojte babule. tak uz som doma 🙂 kurz bol zaujimavy, robi ho velmi skusena porodna asistentka, velmi zlata. a co tu noveho?
jane som nevedela ze mas skolu, sikulka ked to takto zvladas 🙂 ja som mala problem sa ucit niekedy a to si neviem predstavit ze by som bola este aj tehu 😀

janefonda
10. mar 2010

vefi no cítim sa celkom dobre, občas mám také divné bolesti podbruška, ale na to sa dá zvyknúť. A ty normálne látkuješ s plienkami? Lebo ja si práve skladám nejakú zostavu , tak ak áno daj radu ako funguješ 😉
Manžel mi slúbil, že pôjdeme kúpiť skriňu budúci týždeň, a komodu si donesiem od našich, čiže o starosť menej 😵

janefonda
10. mar 2010

Lusa ja som taká večná študentka. Keby som jeden rok nepremrhala, už som mohla končiť, ale no čo keď sa mi tá škola nepáčila 😠 Takto ma čakajú ešte tri semestre ☹ No uvidíme, ako to bude... To je super, že chodíš na cvičenia, ja asi nebudem chodiť, keďže ešte stále pendlujem hore dolu medzi svk a at...

happy8051
10. mar 2010

baby, nasla som na nete e-shop kde maju plienky bavlnene 70x80 cm za 80 centov kus... myslite ze je to dobra cena? ci ste nasli niekde aj za menej?

lusa889
10. mar 2010

happy ja som sa k plienkam este ani ale posli link, aspon budem vediet kde zacat 😉

happy8051
10. mar 2010

toto je ten obchod: www.prisababy.sk

lusa889
10. mar 2010

happy dakujem 🙂
jane vecne studentstvo ma nieco do seba podla mna, ja som zvazovala ci by som nesla este studovat, ... potom ma to nejak opustilo ..... 😉 ten kurz je taky mix cvivenie a informacii, kedze to robi ta porodna asistentka tak nam vie vela povedat zo skusenosti a je uplne super, sme v takom uzsom kruhu cize aj atmoska je perfektna, pravdu povediac som to necakala ze to bude take dobre, .... inak cvicit mozes aj doma hlavne nam vravela aby sme sa vela hybali, a nelenosili ...... 😎

lusa889
10. mar 2010

ja sa na dnes lucim, idem sa venovat mm kedze ho ma tyzden nechavam sameho ☹ pekny vecer vsetkym 🙂

janefonda
10. mar 2010

maj sa pekne Lusa, užite si!
Happy mrknem ten tvoj link...

happy8051
10. mar 2010

ok 🙂 ozaj jane, ked si siprehlasovala ten pobyt.... menila si kvoli tomu OP?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre