Ranné nevoľnosti - dievča verzus chlapec

nikuska888
19. aug 2016

ahojte viem ze to tu nepatri ale chcem len vediet nazory bab ze ci je to pravda ze ked nemate ranne nevolnosti -zvracanie tak ze sa vam narodi chlapec a ked ich mate tak dievca.suhlasite s tym?ako to bolo u vas?

zooeynka
19. aug 2016

Uplna hlupost.

emily76
19. aug 2016

@nikuska888 pri prvom synovi som vracala prvych 5 mesiacov.... nie len rano, aj pocas dna.. pri dvojickach este viac.. chlapec a dievca. 🙂

hennyinnsbruck
19. aug 2016

Uuuplna hlupost😁kolegyna tvrdila ze bude mat dievca lebo je vela sladkeho a co ja viem ake ,,indicie,, este mala no a na 80% to bude chalan...a ma brutalne nevolnosti.
Ak to u niekoho sedi je to len nahoda....

tyelde
19. aug 2016

z 9 mesiacov som pregrcala tak 6, má to byť dievka tak na mňa asi sedí 😀

danoslava
19. aug 2016

Nemyslim si ze by to bolo pravidlo.Pri synovi ani pri dcere mi nebyvalo zle. Treba pockat par mesiacov a uvidi sa no sone 😁. Ja som dala na svoje pocity 😉

aktiz
19. aug 2016

Ja mám prvého chlapca a druhé dievča. Ani pri jednom som nevracala.

junova
19. aug 2016

@nikuska888 Ja som nevracala ani pri jednom tehotenstve a mam dievča a chlapca.

zonjushe
19. aug 2016

zle mi bolo pri oboch tehu, ale pri chlapcovi to bolo na nevydrzanie 😒 .. prve je dievca..

zutera
19. aug 2016

😂tak u první dcérky jsem prozvracela celé tehotenství -strašné období 😒 .U druhé dcérky jsem kromě bruška nevěděla jsem tehotná,žadné zvracení,žadné holení prostě nič,takže pověrám netreba věřit 🙂

ewisam
19. aug 2016

@nikuska888 ja mam dvoch chalanov, cele tehotenstva mi nic nebolo, ziadne extra chute. Chutilo mi sladke, ale nejedla som ho na kila... Dotretice mi zase nic nebolo, chlap zalamoval rukami, ze zas to bude chalan a vyzera, ze dievcatko. Je pravda, ze mi viac chuti teraz kysle, ale dam si sem-tam tresku a staci, takze ziadne extra zvlasnosti ani chute. Sesternica ma dve dievcata a byvalo jej neskutocne zle cele tehotenstva. Tak si vyber 😀

sardinka335
19. aug 2016

@nikuska888 je to blbost..mam dievčata aj chlapca a zle mi bolo vzdy rovnako.

nikuska888
autor
19. aug 2016

Dakujem dievcata za odpovede 😉

miku1
19. aug 2016

@nikuska888 Podľa mňa je to somarina. Mne nebolo zle vôbec, a mám 2 dcéry.

loulou
19. aug 2016

Ahoj, ja mám párik a vracala som pri oboch rovnako a celé dni skoro 7 mesiacov 🙂

terezka1947
19. aug 2016

@nikuska888 prvy syn..zle mi nebolo skoro vobec...druhy syn?prvych cca 5 mesiacov som chodila so zatatymi zubami=pre istotu a aj ked boli vonku strasne horucavy,ja som pol tehotenstva chodila zababusena ako v minuskach

cerez
19. aug 2016

Mne bolo nevoľno aj pri dcére aj synovi. Horšie to bolo pri synovi, kedy ma celý deň nadrapovalo. Pri dcére som sa ráno pekne vyzvracala a bolo dobre.

jana_eyre
19. aug 2016

Mne bolo zle pri všetkých.. Prvý syn: Občas zvracanie, nevolnosti.. Druha dcéra: Nevolnosti.. tretí syn: Zvracanie celý deň..

Každé tehotenstvo je iné a priznaky vôbec nesuvisia s pohlavim.. Možno by som skor povedala, ze niekedy je niečo dané geneticky, napr. Svokra vraví, ze jej vôbec pri deťoch nebyvalo zle a tak isto to prezivaju jej dcéry.. Moja mama vraj mala nevolnosti pri všetkých a tak ako aj ja, aj sestry mali nevolnosti.. A stredná sestra napr. Keď čakala dcéru vracala celých 9mesiacov..

jabadaba
19. aug 2016

@nikuska888 to su totalne talafatky... 😉

vika35
19. aug 2016

blbost, nevracala som ani raz a mam babu 😀

janka54321
19. aug 2016

Nesuhlasi...ja som nemala hadam ani jednu rannu nevolnost a mam dievcatko

tana85
19. aug 2016

u chlapca aj u dievcata uplne rovnake nevolnosti, takze moje telo nerobilo rozdiel

miriam11
19. aug 2016

@nikuska888 mam dcerku aj syna. Pri oboch som mala velke nevolnosti, ci rano, aj vecer, dokonca v noci. Pri synovi horsie, ako pri dcere. Za mna to pravda nie je /ale.... ak sa Ti sniva casto o tom, ze budes mat chlapca tak zrovna to bude dievca. V sne je opacne pohlavie ake sa Ti narodi, vyskusaj🙂

katkakovac
19. aug 2016

@miriam11 hmm, aked sa mi sniva ze porodim psa, bude to macka? 😀 nechapem taketo odhady a povery. 100% spolahlivy je genticky test a porod.

jarka87
19. aug 2016

@katkakovac umrela som :D :D :D

jarka87
19. aug 2016

Na mňa to sedí. Veľmi zle mi bolo, aj som grcávala a baba to je :D ale tak mám kamošku,čo aj pri chalanovi grcala :D

cmulinko
19. aug 2016

Ja mam 4 deti a ani s jednym mi nebolo zle,ziadne nevolnosti,ziadny iny tvar bruska,ziadne ine chutky.Mam 2 chlapcov a 2 dievcata.

katkakovac
19. aug 2016

@jarka87 ja sim grcala pri oboch a mam babu a chalana. A snivalo sa mi kadeco. Aj eroticke sny😀

babatkoo
19. aug 2016

@nikuska888 prvy tehotenstvo som cakala dievcata-dvojicky. Zle mi vobec nebolo. Citila som sa super. Druhe tehotenstvo som cakala chlapca. Tiez mi nebolo vobec zle a rovnako mi bolo super. Svagrina cakala zaroven so mnou dceru/neterku a tiez jej bolo fajnovo, tak isto kolegyne a kamaratky s dievcatami 🙂

salome51
19. aug 2016

@nikuska888 hlúposť. Prvý syn a žiadne nevoľnosti. Druhý syn a zvracanie a nevoľnisti do 16 tt. U mňa teda neplatilo.

darinks01
19. aug 2016

@nikuska888 to su len take kecy ktore sa rozpravaju. Je ich takych viacej. Aj ked zena vyzera unavene pocas tehotenstva ze to bude dievca lebo jej odobera krasu. Ale to su len take rozpravky..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre