Samoopaľovacie mlieko v tehotenstve
21. apr 2014
Má s tým niekto skúsenosti? Niektorá to z vás aplikovala pravidelne? Od ktorého týždňa by sa to prípadne mohlo?
Má s tým niekto skúsenosti? Niektorá to z vás aplikovala pravidelne? Od ktorého týždňa by sa to prípadne mohlo?
Myslím, že deväť mesiacov nie je až tak veľa, aby si nemohla vydržať bez samoopaľovacieho krému... A ak už tak veľmi chceš, tak to radšej prekonzultuj s gynekológom a uvidíš čo ti povie ten..... 😠